TRAINERS, MEDISCHE STAF, FYSIOTHERAPEUT, MASSEUR EN E.H.B.O. RECLAME VERPACHTINGEN VERZEKERINGEN Op 1 juli 1981 waren de volgende personen bij ons in dienst: K. Linder A. de Mos J.M. van Wijk D.W. de Groot C. Groot J. Gieltjes R.P. Nolet A. Koster E.H.B.O. Trainer - coach 1e elftal. Assistent van de heer K. Linder. Trainer Ajax 2 en de juniores A 1. Trainer van de juniores A 2, B 1 en 2. Trainer van de overige juniores elftallen, bij de juniores D en E geassisteerd door de heer J. Kooistra. Trainer van de drie amateur-seniores- elftallen Fysiotherapeut. Masseur bij de A-selectie. De E.H.B.O.-hulp op al onze velden gaat via de E.H.B.O.-omroepcentrale onder leiding van mevrouw Omlo-Gravenma- ker. De loop- èn springtechniek was in handen van de heer C.M. Koppelaar. Van vorengenoemde heren waren de heren Linder, De Mos, C. Groot en Nolet bij ons in volledige dienst. De anderen werken op part-time basis. Het medisch team stond wederom onder leiding van onze clubarts J.H.M. Rolink. Voor keuringen vóór de aanvang van het seizoen 1981-1982; het maken van foto's van opgelopen blessures en het geven van medische adviezen, kon altijd een beroep worden gedaan op de chirurgen Dr. G. Groot en Dr. H.W. Dicke. Het aantal blessures was in het seizoen 1981-1982 minder dan in het seizoen 1980-1981. Gelukkig slaagden vorenge noemde heren er bijna steeds in de geblesseerde spelers weer spoedig, maar niettemin op medisch verantwoorde wijze, speelklaar te krijgen en ze weer ter beschikking te stellen van de heren trainers. Het bestuur hield een paar besprekingen met enige heren van de medische staf om tot een betere samenwerking en communicatie te komen. In het afgelopen seizoen liep geruime tijd Dr. O. Stibbe stage bij ons. Namens het bestuur zeg ik de leden van de Medische Staf, met inbegrip van de heer Nolet, zeer hartelijk dank voor het vele werk door hen verricht om de geblesseerde spelers in hun eigen belang maar zeer zeker ook in dat van Ajax, weer zo spoedig mogelijk speelklaar te krijgen. Bovendien dank voor de prettige samenwerking. Onze dank gaat ook uit naar de heren Koster en Koppelaar die elk op hun eigen terrein werkten om de spelers zo fit mogelijk te houden. Tot slot wil ik nog vermelden dat in de loop van 1982 van de Directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau een ontslag vergunning werd ontvangen voor de heer B. Haarms. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame in ons stadion heeft het bestuur in handen gelegd van het bureau Inter Football, maar uiteraard ligt de eindbeslissing bij het bestuur. Pachter van de buffetten in ons stadion was wederom De Vecht B.V., een dochtermaatschappij van Heineken. In de loop van het verenigingsjaar heeft het bestuur enige besprekingen gehad met heren van Heineken en De Vecht B. V. om te trachten tot een meer bevredigende exploitatie te komen. De heer Kamlag bleef de exploitant van de kantine in het Jeugdhome op Voorland. Het contract met de Reclamestudio A.K.A. (het maken van reclame via onze geluidsinstallatie) onderging alleen een wijziging ten aanzien van het daarvoor te ontvangen bedrag. Voor het maken van reclame via het electronisch scorebord hebben we een contract met Stodel Beets B.V. Betreffende de ontvangsten uit vorenstaande verpachtin gen zult u wel op de hoogte worden gesteld via het financieel verslag van onze penningmeester de heer Bartels. Aan de hand van het taxatierapport van 12 november 1980 uitgebracht door het Makelaarskantoor J. Rappange, is rekening gehouden met de tegenwoordige bouwprijzen. De herwaarde is opnieuw berekend. Misschien is het nuttig en/of noodzakelijk een nieuw taxatie rapport te laten uitbrengen nadat de verbouwing van het ere-terras en de bestuurskamer gereed is. Eventueel ook nodig dat rekening wordt gehouden met de aanleg van het TV-circuit. Overige verzekeringen: Transferwaardeverzekering ten behoeve van de spelers van de A-selectie. Verzekering van auto's Collectieve W.A.-verzekering via de K.N.V.B. met daarop een aanvulling afgesloten door Ajax. Pensioenverzekering voor onze administrateur, de heer G.M. Holsheimer. Persoonlijke ongevallenverzekering ten behoeve van de bestuursleden alsmede voor de heren Holsheimer, Linder, De Mos, Rolink en Nolet. Berovingsverzekering brandkasten, alsmede het overbren gen van de gelden door de kassiers van de loketten naar de Administratie. Inbraakverzekering. W.A.-verzekering voor tractor en machines. 33

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 33