ONTSPANNINGSCOMMISSIE 'AJAX' JEUGDVOETBAL TECHNISCHE COMMISSIE FINANCIËLE COMMISSIE ligt daar de wens van het bestuur om binnen niet al te lange tijd met een voortgangsrapportage te komen met betrek king tot de begeleiding van de full-profs, een gedachte waar de commissie zich volledig in kan vinden. Verder leeft bij de commissie de behoefte om een vorm van overleg met Ajax- sponsors te realiseren, waaruit mogelijk een slagvaardiger beleid met betrekking tot arbeidsbemiddeling uit voort komt. Ook verdient het idee van de ouderavond een nadere uitwerking, waarvoor de secretaris van de jeugdcommissie de heer R. Been reeds zijn medewerking heeft gegeven aan een conceptvoorstel over de invulling van zo'n avond. Ook dit jaar meent de commissie de door haar gestelde doe len weer bereikt te hebben en stelt zij vast, dat zij op de immer opdoemende nieuwe ontwikkelingen een gepast ant woord heeft kunnen vinden. Vertrouwend dat deze neerslag van activiteiten over het afgelopen seizoen u voldoende inzicht heeft gegeven over het functioneren en haar plannen voor het seizoen 1982- 1983 ziet de commissie een uitnodiging voor een gesprek met het bestuur op korte termijn tegemoet. Hoogachtend, Namens de commissie (w.g.) J. Tielenburg. Hoewel voorzitter Harmsen bij de presentatie van het boek je 'Ajax begeleidt' de commissie reeds hartelijk dank heeft gezegd voor haar vele werkzaamheden, meen ik dat ook vanaf déze plaats nog weieens woorden van dank aan de leden van deze commissie mogen worden gebracht. De secretaris van de commissie de heer A.L. van Zoest deel de bij brief van 21 september 1981 mede, dat de commissie voor het seizoen 1981-1982 zou bestaan uit de heren: H. Braakman, voorzitter; A.L. van Zoest, secretaris; H.P.J. Henrichs, penningmeester; D. Kloek,H. Hak, leden. De heer H. Hak heeft de plaats ingenomen van de heer B. Raske, die door drukke werkzaamheden met geen mogelijk heid kans zag lid te blijven van de commissie. De commissie organiseerde op woensdagmiddag 2 decem ber 1981 voor de jeugd (D- en E-juniores, alsmede enige andere werkelijke kleintjes) een feestmiddag met films, clowns en uiteraard natuurlijk de komst van Sint Nicolaas met zijn knecht. De spelers Schoenaker, Wijnberg en Ziegler van de A-selec- tie gaven door hun komst blijk van hun belangstelling Na vertoning van de films en het optreden van de clowns kwam dan toch het moment waarop de jeugdige aanwezigen hadden gewacht: de binnenkomst van Sint Nicolaas en zijn knecht. De Sint liet verschillende jongetjes bij zich komen om hen toe te spreken hetzij vermanend of lovend. Namens en in 't bijzijn van de Sint en zijn knecht deelden de commissieleden aan ieder vele geschenken uit, waarna St. Nicolaas en zijn knecht onder het gezang van 'Dag Sin terklaasje weer vertrokken. De middag werd traditiegetrouw besloten met een gezellig samenzijn (in de bestuurskamer) van de Sint, zijn knecht, de leden van de Ontspanningscommissie en vele begeleiders van de jeugdelftallen, de meeste vergezeld door hun dames. De secretaris sloot de bijeenkomst en bracht de commissie leden, namens het bestuur, hartelijk dank voor de organisa tie van deze middag en tevens voor alle werkzaamheden, die door hun waren verricht, zoals de verkoop van souvenirs onder moeilijke omstandigheden, waarin het bestuur zal trachten verbetering te brengen. Ook voor deze activiteiten vanzelfsprekend dank. Op 1 juli 1981 was de samenstelling van deze commissie: Sub-commissie A.-betaald voetbal: A.J. van Eijden, voorzitter; J. Hordijk en A. Pronk, leden. Sub-commissie B.-jeugdvoetbal: J. Neefjes, voorzitter; C.C. Harms en H.A. Smit, leden. De commissies kwamen in het afgelopen verenigingsjaar bijeen op 15 oktober en 1 december 1981 en op 8 maart en 29 april en 24 juni 1982. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 27 augustus 1981 werd door de heer J. Hordijk het verslag over het seizoen 1980-1981 voorgelezen. (Zie notulen jaarverga dering ledenraad). Bij de behandeling van punt 11 van de Agenda werd beslo ten dat de commissie in het verenigingsjaar 1981-1982 in dezelfde samenstelling haar werk zou voortzetten. Op 1 juli 1981 bestond de commissie uit de leden: J.A. Bouwens, voorzitter; Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk en plaatsvervangend lid de heer A.W. van Dijk. In de Algemene Ledenvergadering, gehouden op 10 sep tember 1981, was punt 6 van de Agenda: Verkiezing van 3 leden van de financiële commissie. De heer A.J. Bouwens had zich niet herkiesbaar gesteld. Door de leden G. Fischer en M.J.W. Middendorp was kandi daat gesteld de heer D. Keijzer, die bij enige kandidaatstel ling werd gekozen. De heer Bouwens werd door de voorzit ter bedankt voor de bewezen diensten in de financiële com missie. Punt 7 van vorengenoemde vergadering was de verkiezing van een plaatsvervangend lid van de financiële commissie. De heer A.W. van Dijk was tussentijds afgetreden. Door de leden A. Kraan en M.J.W. Middendorp was voor deze functie kandidaat gesteld de heer H.J.W. Pil. Bij enige kandidaat stelling werd deze als nieuw plaatsvervangend lid van de commissie gekozen. Vanaf 11 september 1981 bestond de commissie, gelet op vorenstaande verkiezingen, derhalve uit de leden: D. Keijzer; Ir. J. Lambregts en Drs. L.M. van Wijk, voorzitter. Plaatsvervangend lid de heer H.J.W. Pil. 29

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 29