JEUGDVOETBAL De samenstelling van de elftallen voor vorenstaande wed strijden zou in de eerste plaats geschieden uit spelers, die van den beginne af de trainingen regelmatig hadden bezocht. Zaterdag 15 en zondag 16 augustus nam Ajax 3 deel door aan een door A.D.O. georganiseerd tournooi, onder de naam 'Ere-Divisie-tournooi voor amateur-elftallen'. Zondag 23 augustus 1981 was Ajax 3 op het P.S.V.-tournooi om de Supporterswisselbeker. Deelnemende verenigingen: Ajax 3, P.S.V. 3, Borussia-M.G. en Overpelt (België). Eindresultaat: 1. Borussia M.G., 2. P.S.V. 3, 3. Ajax 3 en 4. Overpelt. Ajax 3 en Ajax 4 namen 20 mei 1982 deel aan een tournooi georganiseerd door Excelsior te Rotterdam. Deelnemende spelers waren: R. Been, C.A. v.d. Wal, M. Lindeman, C. Boot, C.C. Harms, A.J. van Eijden, J.A. van Eijden, B. Muller, F. Grootenboer, R. Grootenboer, R. Reijn, D. van Zoest, D.J. Boering, A.L. Blekkenhorst en J. de Vries. Supporters in de regen waren voorzitter A. Harmsen en het ere-lid A. Kraan. Namens het bestuur wordt hartelijk dank gebracht aan de vier leden van de commissie voor de vele werkzaamheden in het afgelopen verenigingsjaar verricht ten behoeve van onze seniores-elftallen. Eindresultaat: 1. P.S.V., 2. Ajax, 3. Feyenoord, 4. Excelsior. De competitie begon op zondag 20 september 1981 en ver liep niet zo rooskleurig. Wat de eindstanden aangaat: Ajax 3 eindigde op een nog alleszins redelijke vierde plaats, Ajax 4 en Ajax 5 moesten helaas degraderen. Tijdens de Pinksterdagen bracht een combinatie van de seniores een bezoek aan Parijs. Op de eerste dag werd gespeeld tegen een selectie van Val D'Oise, noordelijk van de Franse hoofdstad en daar won Ajax met 3-1. Een dag later tegen Viry Chatillon (2e klasse prof) werd met 4-0 verloren. Alles bij elkaar een leuke trip met een interessante rit door Parijs een prettige rondvaart over de Seine en een vooral te roemen ontvangst bij Viry Chatillon. Tot slot werd 5 en 6 juni 1982 deel genomen aan het traditio nele internationale Burgemeester Schamper-tournooi in Uden, dat voor de elfde keer werd gehouden. Ajax was ingedeeld in groep A, met T.O.P., E.V.V., Aleman- nia-Aken, en F.C. Uden. De uitslagen waren: 5 juni 1982: Alemannia - Ajax E.V.V. - Ajax F.C.Uden - Ajax 6 juni 1982; T.O.P. -Ajax 0-3 1-0 0-0 0-0 Deze uitslagen betekenden dat we om de vijfde en zesde plaats moesten spelen. M.V.V.-Ajax 3-3. De vijf strafschop pen werden door ons benut, dus eindigden we op de 5e plaats. Onze veteranen namen deel aan het door D.W.S. georgani seerde veteranentournooi. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden waren: Go Ahead Z.F.C. Blauw Wit - Ajax 1-4 - Ajax 1 -0 - Ajax 1-0 Aan de competitie 1981-1982 werd deelgenomen door: 2 juniores A-elftallen; 2 juniores B-elftallen; 3 juniores C-elftallen; Bovendien hadden we 3 juniores D-elftallen en 1 juniores E-elftal. De tenaamstelling van deze elftallen was het voor gaande seizoen pupillen D en E. De samenstelling en de taakverdeling van de commissie Jeugd-voetbal was aan het begin van het seizoen 1981/1982 als volgt: juniores A 1 - C.C. Harms juniores A 2 - C.A. v.d. Wal juniores B 1 - C.A. van Eijden juniores B 2 - H.K. van Teunenbroek juniores C 1 - J.A. van Eijden juniores C 2 - H. Bijvank juniores C 3 - A.L. van Zoest juniores D 1 - R. Grootenboer juniores D 2 - H.P.J. Henrichs juniores D 3 - W.M. de Geest juniores E 1 - M.E. van Teunenbroek Secretaris: de heer A.R. Been De heer A.G.H. van Genderen was wederom bereid gevon den om op ons complex Voorland als gastheer op te treden voor de scheidsrechters en de officials van de tegenpartij en. De trainers waren: junioresAI- J.M. van Wijk juniores A 2 jyniores B 1 D-W.de Groot Door deze resultaten moest om de vijfde en zesde plaats worden gespeeld tegen De Spartaan. De Spartaan-Ajax 0-3 juniores B 2 juniores B 3 juniores C 1 juniores C 2 juniores C 3 juniores D 1 juniores D 2 juniores D 3 juniores E 1 - C. Groot - C. Groot met assistentie van J. Kooistra 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 23