Vergadering 4 februari 1982 Praag, Been, Caransa, Potharst en Timman. De heer Van Wijk komt iets later ter vergadering. Aanwezig zijn 23 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede dat, buiten de twee schriftelijke berichten van verhindering van de leden Caransa en Van Praag, er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de jaarvergadering van 27 augustus 1981. Slechts een enkele correctie dient te worden aangebracht, waarna de voorzitter de notulen vaststelt. 4. Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzit ter van de ledenraad. De heren G. Fischer en A. Kraan stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, zodat hij voorstelt de heren wederom te benoemen. Applaus. 5. Behandeling van het voorstel ingediend door de volgende 10 leden: A.R. Been, W.F. Schoevaart, C.C. Kamlag, H. v.d. Zwaag, C.A. v.d. Wal, J.H. Potharst, G. Fischer, A. Kraan, K. Bakker en Mr. N.J. Gianotten om de ondersteunende leden A. Alleman, lid van de commissie amateur-seniores-voetbal en A.L. van Zoest, lid van de jeugdcommissie, te benoemen tot werkend lid. Besloten wordt beide heren met terugwerkende kracht per 1 juli 1981 tot werkend lid te benoemen. 6. Mededeling(en) van het bestuur. Voorzitter Harmsen doet de mededeling van het weer wer kend lid zijn van de heer J. van Veen, hetgeen leidt tot een vrij uitvoerige discussie. Het contract met De Dienst voor de Sport is opgezegd per 1 januari 1982. Omdat het onderhoud van onze velden per die datum in eigen beheer wordt genomen is een nieuwe terrein knecht aangenomen. Verder deelt hij mede, dat er ongeveer 70 a 80 strippenkaar ten zijn verkocht, dat de gezinstribune momenteel een wis selend succes is, dat het bezoek aan vak M op de Reijnold- stribune, na de prijsverlaging, prima loopt en dat in 't alge meen een stijging in het bezoekersaantal is waar te nemen. Met het Ministerie van C.R.M. zijn we bezig om te komen tot de aanleg van een videocircuit met als doel eventuele rad draaiers uit het publiek te kunnen oppikken. De resultaten van het eerste elftal noemt de voorzitter de laatste tijd enigszins teleurstellend, maar naar zijn zeggen heeft het elftal wel degelijk toekomst. Spelers met gevestig de namen zullen moeten verdwijnen en er zal verder gegaan moeten worden met onze aanwezige talentvolle jongeren. Gezien de financiële situatie kunnen we ook niet anders. 6a. Bespreking omtrent een eventuele vermindering van het aantal leden van de ledenraad, voorgesteld door de heer Fischer in de jaarvergadering van 27 augustus 1981. Na een uitvoerige gedachtenwisseling hierover werd beslo ten de zaak voorlopig ongewijzigd te laten, waarbij wel aan dacht wordt gevraagd voor het behoud van jongeren (senio res resp. juniores) wier kwaliteiten qua voetbal de 'top' niet zo gauw zullen halen, doch als toekomstige candidaten voor onze organisatie b.v. Ledenraad uitermate geschikt zouden zijn. 7. Rondvraag. Tijdens de Rondvraag vroegen de volgende leden het woord: (tussen haakjes is het onderwerp vermeld). C.C. Kamlag (komst Cruyff), H.J.W. Pil (spelers mee naar Saoedie-Arabie in plaats van uitkomen in Jong Oranje), W.F. Schoevaart ('n bestuurslid mee met Ajax 2), N.J. Gia notten (aanvulling huishoudelijk reglement door opneming controle commissie; standpunt bestuur inzake 'n liga), J. Lambregts (uitzending TV), R.P.J. Vunderink (compliment voor de schitterend verzorgde gang door ophanging foto's), M.W.J. Middendorp (geen uitzending op Nederlandse TV over opening gezinstribune, wel op de Duitse TV en tevens hartkamer), A. Kraan (aantal personen in bestuurskamer), T. Bogaard (onjuiste invulling stembiljet op Ledenvergadering kassiers, Haarms), A. Boerkoel (trainer en begeleider Ajax 2 vinden meegaan van 'n bestuurslid onnodig, A. Pronk (trai ning 1e elftal op hoge veld van VVGA en secondenloterij. 8. Sluiting. In onderling overleg wordt de datum van de volgende verga dering vastgesteld op donderdag 4 februari 1982. Voorzitter Harmsen sluit hierna de vergadering en wenst iedereen 'n wel thuis. 1. Opening Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezi gen welkom te heten, in 't bijzonder de ere-leden Bruijne- steijn en Vunderik alsmede zijn mede-bestuursleden Van Eijden en Neefjes. Afwezig met bericht van verhindering zijn de heren Caransa en Kamlag en ere-voorzitter Van Praag. Aanwezig: 25 leden. 2. Ingekomen stukken. De secretaris deelt mede, dat de ingekomen stukken alle betrekking hadden op bericht van verhindering. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 29 oktober 1981. Aangezien geen der leden op- of aanmerkingen heeft, wor den de notulen door voorzitter Harmsen ongewijzigd vast gesteld. 3a. Vaststelling van de contributies, bijdrage en entree geld voor het verenigingsjaar 1 juli 1982 tot en met 30 juni 1983. thans: voorstel bestuur 1982- 1983: Ere-leden 12,50 12,50 Leden van verdienste 12,50 12,50 Werkende leden f 180, 225,- Ondersteunende leden f 300,— 325,- Dameskaarten w.l. 160, 175- Dameskaarten o.l. 170, ƒ190,- Kinderkaarten ƒ115,- ƒ125,- Juniores A. ƒ100,- 175,- Juniores B. 90,- ƒ150,- Juniores C. 80,- ƒ125,- Pupillen (D en E) 60,- ƒ100,- Entreegeld w.l. 30,- 30,- Entreegeld o.l. 15- 15,- 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 14