Don's haarverzorgers JAAP BELMER Antonius Adrianus Strikkers Cees Groot... Op het Ajax-Stadion heerstrust, Voetbalrust wel te verstaan want voor de rest is er nog bedrijvigheid genoeg, alweer voor dat nieuwe seizoen: het bestuur dat zo wel het een en ander te regelen heeft, de Administratie met de uitgifte van diploma's e.d., de werkzaamheden aan de Ere-tribune welke enigszins veran derd wordt, 'groundman' Piet met zijn assistenten die bezig zijn de grasmatten in goede conditie te brengen en het is zó 21/22 augustus als de zaak weer losbrandt. Op 13 juli vangt de training weer aan (trainingskamp, oefenwed strijden etc. etc.). Uiteraard is op Voorland evenmin iets te beleven; we denken dat Karei Kam lag en zoon Tom pas weer 'over de brug' komen als de trainingen van de Jeugd gaan beginnen. We gaan er een streep onder zetten. De Redactie wenst u allen een goede vakantie, wees voorzichtig, opdat u weer behouden terugkeert. Mart. J. W. Middendorp Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 Koninklijke Onderscheiding Ter gelegenheid van Koninginnedag op 30 april j.l. viel onze hoofd-redacteur Mart J. W. Middendorp de eer te beurt begiftigd te worden met de Ere-medaille in Goud be horende bij de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg deze onderscheiding voor zijn zeer intensieve en langdurige (35 jaar) inzet bij de zo belangrijke ontwikkeling van het internationale luchtvrachtverkeer op Schiphol. Het is zeker op zijn plaats, dacht ik, om hem hier uit naam van zijn club van harte geluk te wensen met deze gebeurte nis. Tijn Middendorp Leden van Verdienste Tijdens de laatste ledenraadvergadering werden de heren A. R. Been en A. Boerkoel op grond van door hen aan de club ver leende diensten benoemd tot Lid van Ver dienste, een onderscheiding, waarmede wij onze beide clubgenoten van harte ge lukwensen. 12 Werkend Lid De heren C. Groot en G. van Mourik werden benoemd tot werkend lid, voor beiden ook een gebeurtenis om te worden gefeliciteerd. In Memoriam Aan zijn nog vele 'Oude getrouwen' in onze club, moeten wij langs deze weg helaas het bericht geven dat is overleden. Op de leeftijd van 70 jaar. Hoewel Jaap door omstandigheden- vorig jaar voor zijn verder lidmaatschap bedankte (na 55 jaar..!) deden de nabe staanden er goed aan zijn oude club van het heengaan in kennis te stellen, daarmede ons de gelegenheid geven de vanuit de Ajax-kring Jaap te danken voor zijn grote vriendschap, vroeger als medespeler, als clubgenoot, als voet balvriend, als Ajacied. Vooral roept hij herinneringen bij ons op wat betreft zijn aanwezigheid op de jaarlijkse avonden van de 'Ajax-Bordjesclub', waar hij als zanger en in het bijzonder als vertolker van het levenslied met zijn zeer ge waardeerde stemkwaliteiten, mede de sfeer in de avond bracht. De laatste jaren hebben wij hem daar gemist. Helaas, het ging niet meer... Vaarwel, Jaap! Aan de nabestaanden betuigen wij on ze oprechte deelneming. De crematie heeft in stilte plaatsgehad. In Memoriam Het Bestuur geeft met leedwezen ken nis van het overlijden van de heer op de leeftijd van 91 jaar. De heer Strikkers trad in december 1912 tot de Ajax-gelederen toe en heeft in velerlei opzicht gedurende bijna 70 jaar zijn club goede diensten bewezen, waarvoor wij hem dankbaar zijn. Wij betuigen de familie Strikkers onze welgemeende deelneming. De crematie heeft in stilte plaatsgevon den. Het mag als bekend worden verondersteld dat Cees Groot zijn functie als Jeugdtrainer zal gaan beëindigen. Een feit dat niet alleen Cees zelf, maar bij Ajax van hoog tot laag en van jong tot oud wordt betreurd. Maar bepaalde privé-omstandigheden zijn er de oorzaak van dat dit afscheid niet was te voorkomen. Cees, namens zo velen die al die jaren met je te maken hadden, als speler, als ouder, als trainer, kortom in welke vorm van samenwerking ook, dank, hartelijk dank voor het vele dat je deed. Heel veel zelfs, óók zaken die niet in de overeenkomst stonden, maar die je vond toch tot je taak te behoren. Altijd maar bezig zijn met dat voetbal..., met de Jeugd; je hebt zeer belangrijk werk voor Ajax verricht.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 2