Uittreksel notulen ledenraadvergadering w/AMSTEL BIER Waarom verder lopen als u op de Brink uw bloemen kunt kopen gehouden op 4 februari 1982 1. Opening Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezigen welkom te heten in het bijzonder de ere-leden Bruynesteyn en Vunderink. Afwezig met bericht van verhindering zijn de heren Caransa en Kamlag, alsmede ere-voorzitter Van Praag. Aanwezig zijn 25 leden en de bestuursleden Van Eijden en Neefjes. 2. Ingekomen stukken Buiten de drie berichten van verhindering, zoals hiervoor reeds vermeld, zijn er geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering van de ledenraad, gehouden op 29 oktober 1981 Aangezien geen der leden aanmerkingen heeft, worden de notulen door de voorzitter ongewijzigd vastgesteld. 3a. Vaststelling van de contributies, bijdragen en entree geld voor het verenigingsjaar 1 juli 1982 tot en met 30 juni 1983 (Zie hiervoor de berichtgeving van onze penningmeester.) Bij stemming worden de door het bestuur voorgestelde ver hogingen aangenomen met één stem tegen. De voorzitter is tevreden over de stijging van de bezoekers aantallen van dit seizoen. Er zal toch in het komende seizoen bezuinigd moeten worden maar het beleid blijft nog gericht op het spelen van Europees voetbal. Binnenkort zal het rap port van de studie- en begeleidingscommissie gereed zijn en worden doorgestuurd naar de diverse politieke groeperingen, Ministeries, KNVB, clubs en belangenverenigingen. Er is op dracht aan deze commissie gegeven hun taken verder uit te breiden tot en met de A-selectie waarvan nu al reeds gebruik wordt gemaakt. Nogmaals wil hij de heren van de studie- en begeleidingscommissiebedanken voor al het goede werk dat zij tot op heden hebben gedaan. De voorzitter zegt dat hij geschrokken van het bezoek aan de kienavond. De belangstelling hiervoor van onze leden en donateurs alsook buitengewone leden loopt steeds meer terug. Hij denkt er aan tot het oprichten van een club van '80' of '100' over te gaan en geeft dit idee ter overdenking en uit werking mee aan de leden van de vergadering. Hij deelt verder mee dat de commissie van goede diensten het bestuur een advies heeft gegeven omtrent een verzoek van de leden van de controlecommissie. Het bestuur heeft besloten het advies van de commissie van goede diensten op te volgen en een aantal leden van de controlecommissie zal op de volgende vergadering voorgesteld worden voor benoeming tot werkend lid. De heer Harmsen deelt mede dat in de afgelopen jaren bijdragen van CRM zijn ontvangen voor accommodatie verbetering, voor de gezinstribune en kort geleden ook voor aanleg van een televisie-circuit in ons stadion. Aangezien ook Ajax belangrijk in de aanlegkosten dient bij te dragen noemt hij deze bedragen geen subsidies maar bijdragen in de kosten. Het conciërge-echtpaar Lubbers gaat Ajax per 1 maart a.s. verlaten; de voorzitter geeft over deze kwestie de heer Bartels het woord, die over deze zaak een verdere uiteenzetting geeft. Voorzitter Harmsen zegt dat deelname van Ajax aan het toer nooi Amsterdam 707 twijfelachtig is aangezien er een aan bieding vanuit Zuid-Amerika is gekomen waarvoor een ver goeding wordt verstrekt die de deelname aan het Amster- sterdam toernooi ver te boven gaat. De organisatie van het Amsterdam 707 toernooi (de heer Van Zanten) is bekend met de door Ajax gevoerde besprekingen over deelname aan het toernooi in Zuid-Amerika en heeft gezien het financiële voordeel voor Ajax begrip voor het standpunt van deze. De heer Bartels zegt dat aan de KNVB nu reeds is verzocht de eerste competitiewedstrijd 1982/1983 voor Ajax thuis te laten vaststellen. Voorzitter Harmsen zegt dat er nog onderhandelingen gaande zijn over vriendschappelijke wedstrijden omstreeks het zogenaamde 'carnavals-weekend' en direct na afloop van de competitie. 5 Rondvraag Hier komen de volgende zaken aan de orde: de benoeming tot werkend lid van de heer J. v. d. Veen; de bevolking van onze bestuurskamer bij thuiswedstrijden; advertentie conciërge; trainer C. Groot; individuele training; donateurs; interview K. Molenaar; televisie-uitzending supporter F-Side; informatie aan ledenraad; contact amateurs/jeugd; kantine Voorland; destijds affaire Cruijff. Besloten wordt de volgende bijeenkomst te houden op 29 april a.s. AMSTE1IXOUWE1IJ 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 7