Juniores B-3 Juniores C-1 AJAX B3-Zeeburgia B2 4-0 Onze eerste wedstrijd na de winterstop werd gekenmerkt door weinig maatgevoel en veel balverlies. Als excuus zou kunnen worden aangevoerd, dat wij 2 maanden niet in competitie verband hadden gespeeld. Voor rust scoorden van Croonen- burg 2x en Sahertian. In de tweede helft ontbrak het de mees ten aan de nodige inspiratie. Nadat de Wolff de eindstand op 4-0 had bepaald ging deze wedstrijd uit als de bekende kaars. AJAX b3-DCG B2 1-1 Dat wij in DCG eindelijk een gelijkwaardige tegenstander ont moet zouden hebben doet de uitslag wel vermoeden. Helaas de tégenpartij maakte het ons niet lastig, maar wij hadden een complete off-day. De mooiste scorings-kansen gingen verlo ren en het eindeloos brengen' van de bal maakte het de tegenstander wel heel gemakkelijk. Het enige positieve dat te vermelden is dat iedereen na afloop wist wat er in deze partij aan mankeerde en hopen dan ook dat dit in de komende wedstrijden in daden wordt vertaald. De enige goal werd ge maakt door Abidallah! Aldus deze woorden van leider T. Bogaard. Aan het woord, leider J. A. van Eijden: 'De uitslag van de wedstrijd Ajax C1 tegen Uithoorn C1 te weten: 7-0 spreekt voor zich. Toch duurde het nog lang voor de eerste treffer genoteerd kon worden. Het was een spelletje van aanvallen en verdedigen en verder liepen er aan onze kant een paar spelers bij, die denken dat zij het al gemaakt hebben. Een belangrijke rol in de overwinning had Bert Millenaar. Maar liefst de eerste zés doelpunten kwamen van zijn voet!! De zevende goal ging op naam van Ruud Harms. Laten we hopen in de komende partijen wat sterkere tegen standers te ontmoeten. En ja, deze wens werd al spoedig vervuld nl. in de uitwedstrijd tegen Herenmarkt C1 Reeds na enkele minuten deponeerde Enzo Pepe de bal in het doel van de tegenpartij. De schotvaardigheid bleek niet te zijn verleert. We bleven de thuisclub onder druk houden met goed aanvallend voetbal en dat had 0-2 tot resultaat door een fraaie kopbal van Bart Millenaar. Herenmarkt kon vóór de rust niet gevaarlijk worden. Maar dat werd in de tweede helft wel even anders. Een totaal ander beeld. Legio kansen voor de gastheren op een tegen- 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 15