Jeugd-Resultaten Juniores A-1 Juniores B-1 Steek uw licht op voor al uw SCHEMERVERLICHTING bij 99 kronen wandverlichting staande schemerlampen rokkappen spankappen kroonkapjesonix voeten leren kappen kristal verlichting Dapperplein Ook-na afloop van de ditmaal wel zeer lange winterstop ging de A-1 onverdroten verder. Althans tegen WFC in Wormerveer, een in de laatste jaren altijd moeilijke uit-wedstrijd. Maar van- begin-af-aan gaf Ajax de toon aan. Dat had een 2-0 voor sprong bij de rust tot resultaat. In deze eerste periode kwamen de gastheren toch nog wel enkele keren goed voor ons doel, doch de Ajax-verdediging zat goed in elkaar. Na de thee is WFC er niet meer aan te pas gekomen en kon door ons gemakkelijk een 5-0 eindzege worden behaald. Een tweede belangrijke ontmoeting; Flaarlem-Ajax. Een 'topper', want deze tegenstander is onze naaste concurrent. Haarlem, erg agressief, probeerde meteen het initiatief naar zich toe te trekken, maar wij stonden na een kwartier met 2-0 voor omdat de gastheren bij hun aanvallen wat al te veel risico namen. Het werd vóór rust toch nog 1-2. Na de hervatting zijn wij er practisch niet meer aan te pas gekomen. De stand werd gelijk. Haarlem speelde gewoon beter en onze verdediging ging foutjes maken. Een hands-geval in de Haarlem-defensie bood ons nog de gelegenheid op 2-3 te komen, maar enkele ogenblikken later lag de bal bij ons op de stip. Eindstand derhalve 3-3 waarbij de eerlijkheid gebied vast te stellen dat wij goed zijn weggekomen. Jammer dat wij niet elke zondag zo'n waardige tegenstander hebben, dat zou voor de opleiding veel beter zijn. Aldus leider Cas Harms. Volewijckers A-1-Ajax A-2 Voor het eerst sinds lange tijd (22 november 1981) weer in de wei. En meteen een belangrijke wedstrijd. We moesten deze winnen, wilden wij bereiken bij de bovenste 'vijf' geplaatst te worden in een nieuwe competitie. Na 15 minuten, waarin we een groot veldoverwicht hadden, kwamen we via Rob te Slaa op 1-0. Verschillende goede scoringskansen werden door ons helaas niet benut, zodat we met een magere voorsprong gingen'rusten. Na de thee hetzelfde beeld, hard werken, veel foutieve passes en onnodig balverlies. Ronald Hasselbach scoorde 2-0, Rob te Slaa opnieuw 3-0 en Ronald zorgde ook nog voor 4-0. Het belangrijkste was dat we de 2 punten binnenhaalden; wat betreft het vertoonde spel, dit was maar matig. AJAX A-2-De Spartaan A-1 Na 20 minuten, waarin beide partijen gelijk in kracht waren, scoorde Prediep Sheoratan met een geweldige goal in de bovenhoek, 1-0. Hiervoor waren helaas door ons twee geweldige scoringskansen om zeep geholpen. Een pracht pass van Rob te Slaa werd keurig ingeschoten door Jeroen Jaring, 2-0; waarna het via een vrije schop, door De Spartaan zeer goed en listig genomen, 2-1 werd. Direct na de thee kwam Ronald Hasselbach alleen voor De Spartaan-keeper, maar hij schoot helaas naast. Een terecht aan ons toegekende penalty werd door René Hoogendonk goed ingeschoten, 3-1. De conditie op dit zware veld ging nu een woordje meespreken en De Spartaan zakte weg. Een zeer mooi en beheerst doelpunt van Rob te Slaa (4-1volgde en uit een goede pass van Jeroen maakte Camil Cevat er 5-1 vari. Een heel goed door ons ge speelde wedstrijd met als uitblinkers René Hoogendonk en Prediep Sheoratan. AFC A-1-AJAX A-2 Een zeer pittige wedstrijd waarin weinig kansen werden gecreëerd. Vlak voor rust maakte Camile Cevat voor ons op gelukkige wijze 0-1Na de thee ging Jeroen Jaring goed door en zijn trekbal werd mooi afgerond door Ronald Hasselbach (0-2). De wilskracht van AFC werd gebroken toen Ronald een slim pasje gaf aan Camile en deze geen fout maakte (0-3). (Met dat al speelt de A-2 dus nu bij 'de bovenste vijf' in zijn afdeling. Een knappe prestatie gezien het feit - wij wezen daar al eens eerder op - dat daar allemaal A-1-elftallen spelen, waarvan meerdere teams hebben deelgenomen aan de voor ronden om plaatsing in de regionale competitie. Succes verder, jongensen leider Cor v. d. Wal en trainer Dick de Groot. Red.) Wat voor nieuws kan leider Cor van Eijden ons geven over zijn elftal; de Juniores B-1 Een voor ons altijd moeilijke uit-wedstrijd: AFC aan de Boele laan. Ondanks de vele trainingsuren tijdens de ditmaal zeer lange winterstop, bleek dat het wedstrijd-ritme aan onze kant totaal weg was. Er werd slordig en zonder overleg gespeeld. Nadat wij in de eerste helft een paar wonderschone kansen hadden laten liggen, was het AFC dat vóór de rust de leiding nam (1-0). Na de thee konden we wel meer onze stempel op de wedstrijd drukken, maar echte grote kansen kwamen er niet. Een kwartier ongeveer was er in die tweede helft gespeeld toen Michel de Bruyn de partijen op gelijke voet bracht (1-1). tussen 1e van Swindenstraat en Wijttenbachstraat voor Jamin Wij bezorgen gratis thuis Privé- telefoon 938370 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 13