Notulen van de vergadering van de ledenraad Le Coq Sportif TONNm PR ONK voor kwaliteit /jfy\en service en service 1. Opening Voorzitter Harmsen opent de vergadering met de aanwezi gen welkom te heten, in het bijzonder ere-lid Vunderink, de bestuursleden van Eijden en Neefjes alsmede de nieuwe leden Bogaard, Pronk en Waas. Afwezig met bericht van verhindering zijn de heren Van Praag, Been, Caransa, Potharst en Timman. De heer Van Wijk komt iets later ter vergadering. Aanwezig 23 leden. 2. Ingekomen stukken De secretaris deelt mede dat, buiten de twee schriftelijke berichten van verhindering van de leden Caransa en Van Praag, er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de vorige vergadering Nadat een tweetal correcties zijn aangebracht, worden deze door de voorzitter vastgesteld. 4. Verkiezing van een 1e en 2e plaatsvervangend voorzitter van de ledenraad De heren G. Fischer en A. Kraan stellen zich herkiesbaar. Voorzitter Harmsen zegt dat er geen tegenkandidaten zijn gesteld, zodat hij voorstelt om de heren wederom te be noemen. 5. Behandeling van het voorstel ingediend door 10 leden A. R. Been, W. F. Schoevaart, C. C. Kamlag, H. v. d. Zwaag, C. A. v. d. Wal, J. H. Potharst, G. Fischer, A. Kraan, K. Bakker en N. J. Gianotten, stellen voor om de ondersteunende leden R. Alleman, lid van de commissie amateur-seniores- voetbal en A. L. van Zoest, lid van de jeugdcommissie, te benoemen tot werkend lid. Besloten wordt beide heren als zodanig met terugwerken de kracht per 1 juli 1981 te benoemen. Mededelingen van het bestuur Voorzitter Harmsen doet mededeling van het weer-werkend- lid zijn van de heer J. v. d. Veen (hierover volgt nog enige discussie). Vervolgens meldt hij o.m. de afdoening van een schade-claim. Nog steeds loopt de verzekeringskwestie J. Mulder. De werkzaamheden aan onze velden zullen in eigen beheer worden genomen; het contract met de Dienst voor Sport is opgezegd (1-1-1982) en een nieuwe kracht is aange nomen. Verder verneemt de vergadering een wisselend suc ces met betrekking tot de gezinstribune, een prima lopend bezoek aan vak M en in het algemeen een stijging van het aantal bezoekers. Met het Ministerie van CRM is de aanleg van een video-circuit ter sprake. Het volgende punt van de Agenda: eventueel vermindering van het aantal leden van de ledenraad brengt een uitvoerige gedachtenwisseling op gang, die uiteindelijk leidt tot het be sluit, althans voorlopig, deze zaak ongewijzigd te laten. Met betrekking tot de aanwas van kandidaten voor ons hoogste College zal intussen de nodige aandacht worden geschonken aan de geopperde suggesties ten aanzien van het behoud van onze seniores. In de Rondvraag kwam de - toen nog: eventuele - komst van Johan Cruijff ter sprake, verder de rel met de KNVB aangaande de trip naar Saoedi-Arabië, eventuele begeleiding door een bestuurslid van Ajax 2, opname in het huishoudelijk reglement van de controle-commissie, het bestuurs-standpunt met be trekking tot de instelling van een liga', verdeling NOS-gelden, lof voor foto-'galery' onder de Ere-tribune, opening van de z.g. 'blauwe-tribune' wel op de Duitse TV en niet op de Neder landse buis, mildere behandeling door de pers, gasten in de bestuurskamer, de onjuiste invulling van een stembiljet tijdens de laatste ledenvergadering en de gevolgen daarvan, begelei ding kassiers, de heer Harmsen, nogeens: begeleiding van een bestuurslid bij Ajax 2 (zou niet nodig zijn) training A-Selectie op het 'hoge-VVGA veld en de secondenloterij. Datum van de eerstkomende ledenraad-vergadering: 4 fe bruari 1982. TEVENS VERHUUR VAN SKI'S EN SKISCHOENEN Chr. Huygensplein 3-Amsterdam - Telefoon 946257 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 8