Onze Reserves Mevr. J. M. Aué-Muller Med. gedipl. Chiropodiste Waarom verder lopen a u op de Brink uw bloemen kunt kopen op het rapport deelt hij namens de Commissie mede in de Algemene Ledenvergadering te zullen voorstellen het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Punt 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde Begroting. Hier komt de monetaire situatie van onze club nogmaals ter sprake. En vrij uitvoerig. Punt 8. Verslag van de Technische Commissie Dit wordt voorgelezen door de heer J. Hordijk, mede namens de heer H. A. Smit en de bestuursleden: A. J. van Eijden en J. Neefjes. Het rapport gewaagd o.m. van een goede samenwerking cq. verbeterde communicatie. Punt 9. Bestuursbeleid De heer Fischer stelt uit het feit dat geen der aanwezigen commentaar heeft duidelijk vast, dat de leden van de leden raad het met het gevoerde beleid eens zijn. Hij stelt verder dat ieder ervan overtuigd is dat het uitoefenen van een bestuurs functie een moeilijke taak is. Men kan daarbij zeker rekenen op de steun van de leden van de ledenraad. Punt 10. Bestuursverkiezing Aftredend is voorzitter Ton Harmsen. Deze stelt zich herkies baar en aangezien er geen tegencanditaten zijn wordt hij onder applaus van de aanwezigen wederom voor 3 jaar herbe noemd. De heer Harmsen bedankt voor het in hem gestelde vertrou wen wat we moeten opknappen is soms ongelooflijk, maar we staan ervoor'. punt 11Benoeming Technische Commissie Deze blijft ongewijzigd (Commissie A, Betaald Voetbal: de heren A. J. van Eijden, voorzitter, J. Hordijk en A Pronk; Com missie B: amateur-voetbal, de heren J. Neefjes, voorzitter, C. C. Harms en H. A. Smit). Punt 12. Vaststelling Officieel Orgaan Dit blijft: HET AJAX-NIEUWS. Punt 13. Verkiezing Commissie van Redactie Blijft ongewijzigd: A. Harmsen, M. Middendorp, M. J. W. Mid dendorp. Punt 14. RONDVRAAG Daarin komt o.a. aan de orde de zaak Keizer, brief 'racisme', richtlijnen Commissie van goede diensten, begeleiding van tweede elftal door een bestuurslid, de candidatuur Waas, be zetting ledenraad, kaarten Europa Cup-wedstrijden naar an dere Ere-divisie-club, de persoon W. de Lange alsmede het punt: arbeidsvergunning. Nadat de datum voor de volgende bijeenkomst is vastgesteld, sluit voorzitter Harmsen de vergadering. De situatie rond de resultaten van AJAX 2 heeft zich de laatste tijd gelukkig verbeterd. Tegen VOLENDAM - uit werd een 3-5 overwinning geboekt, waarbij Ajax tot vrij ver in de tweede helft op een gegeven moment met 0-4 vóór stond. Is ons overwicht dan verder zo dat ook doelpunt nummer 5 in het verschiet ligt..., neen, VOLENDAM krijgt de gelegenheid wat terug te doen, twee maal zelfs en we staan plotseling op 2—4. Vermindering van concentratie bij de onzen die gelukkig wordt hersteld als tóch die vijfde goal komt voor Ajax, waar op de thuisclub nóg een antwoord heeft met een derde goal. Daar bleef het bij. Nog even de doelpunten-fabrikanten: Rini van Roon (2x, waar van één strafschop). Paul van Eijk, v. d. Bogt en John van 't Schip. Een week later PEC-Zwolle in de Meer. Met Piet Schrijvers in het doel, Frank Rijkaard en Edo Ophof in de gelederen. Een belangrijke versterking dus. Reeds na tien minuten kon AJAX 1-0 aantekenen door Jan Weggelaar. Deze stand veranderde vóór de pauze niet. Na de hervatting - gelijk in de eerste helft - vele kansen, waarbij we o.a. denken aan die van Godee (wachtte te lang). Weer mag de naam genoemd worden van Rini van Roon als zijnde de man die in een fraaie duik de score naar 2-0 kopte. AJAX' meerderheid werd daarna in nog twee doelpunten uitgedrukt, één van Ophof en één - vanaf de witte stip - van Rini van Roon. Aldus een eindstand bij deze AJAX- PEC-Zwolle partij van 4-0. We kijken verder naar AJAX 2-Den Haag 2 in het verleden voor AJAX vaak een moeilijke tegenstander. Hoe zou het dit maal verlopen AJAX kwam meteen pittig 'uit-de-startblokken', hetgeen in één der eerste minuten reeds leidde tot een doelpunt van Johnny van 't Schip. Maar scheidsrechter Roelofsen uit Weert kende de goal niet toe wegens naar zijn oordeel: buitenspel. Ondanks dat AJAX veruit sterker was dan de gasten, die dan ook constant op eigen helft werden teruggedrongen, werd er niet gescoord. Dat begon pas in de tweede 45 minuten. De partij was nauwelijks hervat, toen Rini van Roon een voorzet van Nico Berentzen benutte en de stand 8 minuten later zelfs op 2-0 bracht. Hierna vergrootte Martin Wiggenmansen (2x) de voorsprong tot 4-1 (Den Haag had de eer intussen weten te redden) waarna Rini van Roon zijn hattrick verrichtte en er 5-1 van maakte. Al met al een wedstrijd met een minder goede eerste helft, maar na de pauze zich herstellend in een aantrekkelijke partij voetbal. Hopelijk blijven we het goede pad zo volgen Algemene voetverzorging - Pedicure - Manicure Aqamemnonstraat 7, Amsterdam, telefoon 713877 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1981 | | pagina 11