moniën van blijheid - het huldigen van de kampioenselftallen (de Juniores A1B1B2 en C1) maar ook met name de ernst: herdenking van hen die ons het afgelopen verenigingsjaar ontvielen, t.w. Leden van Verdienste: G. P. Keizer en F. Kubin werkende leden: P.H. Petersen, J. L. G. Stam, A. K. Flofman, B. Tak en J. H. Sweering, de ondersteunende leden: F. van Ha- zendonk, J. Koek, W. Parré, W. J. Soeting, A. Prins, W. van Beek, J. Gilbers, W. F. v.d. Burg, P. A. Wendt. Staande herdacht de vergadering deze Ajacieden! De verkiezing van de leden voor de Ledenraad gaf als nieuwe gezichten te zien: de heer I. Waas, verder de heer T. Bogaard in de plaats van de heer A. W. van Dijk en de heer A. Pronk in de plaats van de Heer P. H. Petersen (f). Verder koos de vergadering de heer D. Keyzer tot lid van de Financiële Commissie als opvolger van de HeerJ. A. Bouwens, die bedankte wegens drukke werkzaamheden en de heer H. J. W. Pil voor de afgetreden heer A. W. van Dijk (plaatsver vangend lid). WIM HEISTERKAMP (Seniores-Commissie en leider van Ajax 4) zal, in verband metstudiezijn activiteiten voor onze club een paar jaar moeten onderbreken. A propos hij blijft wel zijn medewerking aan het clubblad geven! Wim hartelijk dank voor hetgeen je tot nu toe voorde club deed en goede resultaten je natuurlijk van harte toegewenst. Wim's plaats wordt nu ingenomen door Adri Blekkenhorst, die we veel succes met 'het VIERDE' wensen. De clubavond-commissie verwacht het jaarlijkse bezoek van de goede heiligman uit Spanje op vrijdagavond 27 november a.s., aldus vernemen wij, terwijl de Sinterklaas-middag voorde Jeugd is vastgesteld voor woensdag 2 December a.s. Onze concierge, de heer J. Lubbers hield ons staande voor het volgende: 'Door de supportersclub, de Ajacied, werd ik uitge nodigd hun gast te zijn naar Londen, naar de wedstrijd Totten- ham Hotspur- Ajax. Nu, die jongens hebben mij zo'n fijne-, zo'n onvergetelijke reis bezorgdin één woord: geweldig. Ja, ondanks de nederlaag. Wilt u dat in het clubblad vermelden en dan hierdoor nogmaals mijn dank aan 'de Ajacied' overbrengen Wel dat doen we natuurlijk gaarne. Bij deze. In dit nummer van het Ajax-Nieuws de nieuwe adreslijst. Door ons naar eer en geweten zorgvuldig nagezien. Maar het is bekenddat zetduiveltje Indien u op/of aanmerkingen heeft, gaarne bericht. Daarlaten wij het bij Mart. J. W. Middendorp

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1981 | | pagina 5