Technische Commissie
sub-commissie A (betaald voetbal)
A. J. van Eijden, voorzitter
Botter 127
1625 DJ
Hoorn
02990-33746
J. Hordijk
Wamberg 26'
1083 CV
Amsterdam
429723
A. Pronk
Haagwinde 45
1391 XW
Abcoude
02997-3821
sub-commissie B (jeugdvoetbal)
J. Neefjes, voorzitter
Edisonstraat 24
1098 TB
Amsterdam
945780
C. C. Harms
Van Woustraat 207"'
1074 AP
Amsterdam
735128
H. A. Smit
Alb. Magnushof 8
1031 VD
Amsterdam
130182
Studie- en Begeleidingscommissie
D. C. Karremans
M. Lutherweg 228"
1185 AV
Amstelveen
416159
J. Tielenburg
Nedersticht 222
1083 XG
Amsterdam
422966
T. Tielenbiirg
Geyenbreek 18
1121 KM
Landsmeer
02908-3857
I. Waas
Kantershof 211
1104 GK
Amsterdam Zuid-Oost
993256
H. P. de Weers
De Gouden Leeuw 921
1103 KW
Amsterdam Zuid-Oost
998110
Clubbladredactie
A. Harmsen
Grosthuizen 2
1633 EK
Avenhorn
02294-1750
M. Middendorp
Spurgeonlaan 144
1185 BE
Amstelveen
454421
M. J. W. Middendorp
Zwaluwstraat 20
1171 SP
Badhoevedorp
02968-3805
Enquêtecommissie
J. H. Westrik, voorzitter
Van Walbeeckstraat 26-hs
1058 CR
Amsterdam
163028
A. R. Been, secretaris
Pakingehof 25
1069 XJ
Amsterdam
192311
W. F. Schoevaart
Jekerstraat 77'"
1078 MB
Amsterdam
790120
Terrein- en Onderhoudscommissie
L. F. Bartels, voorzitter
Dr. C. Lelyplantsoen 6
1181 XK
Amstelveen
456744
H.J.W. Pil
Radioweg 64
1098 NJ
Amsterdam
926788
J. D. Sebus
Koningin Emmalaan 3
1261 AE
Blaricum
02153-82239
Toto- en Lottocommissie
G. J. Hulscher
Edisonstraat 39
1098 TD
Amsterdam
928172
F. C. Molema
Jephtastraat 38
1055 JV
Amsterdam
841668
J. Slauerhof
Middenweg 400
1097 VB
Amsterdam
653621
C. W. F. Timman
Uiterwaardenstraat 82'
1079 CD
Amsterdam
449716
Clubavondcommissie
K. W. van Mourik, voorzitter
Oostenburgergracht 35""
1018 NB
Amsterdam
251172
E. W. Bormann
Vrankendijkestraat 11
1069 ZS
Amsterdam
196669
M. Lindeman
Treilerstraat 97
1503 JD
Zaandam
075-179513
C.A. Welling
Reinier Claeszenplein 3
1056 WB
Amsterdam
183859
Controlecommissie
W. Brouwer
Prinses Marijkestraat 16
1111 EK
Diemen
992834
G. Couton
Burgemeester Fockstraat 24
1063 CR
Amsterdam
138694
G. Dermout
Leimuidenstraat 19
1959 ED
Amsterdam
157893
J. M. Jansen
Grunder65
1103 HC
Amsterdam Zuid-Oost
990513
H. B. Lauer
Van Breestraat 167
1071 ZM
Amsterdam
720531
J. J. Ledegang, voorzitter
Churchill-laan 306'
1078 GC
Amsterdam
721429/732362
R. Ojevaar
P. Aertszstraat 69
1093 SK
Amsterdam
710671
J. J. Portengen
Curacaostraat 99-hs
1058 BS
Amsterdam
852056
W. H. Rossen
Beukenhorst 4
1112 BH
Diemen
998274
C. Snijder
Geuzenkade40
1056 KL
Amsterdam
189928
Ph. v. d. Stam, secretaris
Diemerkade 33
1111 AB
Diemen
905304
J. H. de Sterke
Lindenlaan 160
1185 ND
Amstelveen
724091/411665
W. Wassenaar
Hoogstraat 32
1391 BT
Abcoude
02946-1664
Ontspanningscommissie
H. Braakman, voorzitter
Van Humboldtstraat 7'
1097 LC
Amsterdam
927211
H. P. J. Henrichs, penningmeester
Hollands Diep 241
1509 XH
Zaandam
075-161089
H. Hak
Hoofdstraat 22
3741 AD
Baarn
02154-12210
D. Kloek
Woestduinstraat 36
1058 TE
Amsterdam
156964
A. L. van Zoest, secretaris
Barneveldpad 42
1324JL
Almere-Stad
03240-31885
Begeleider 2e elftal
A. Boerkoel
Edisonstraat 17'
1098 TA
Amsterdam
651086
Ajax-Restaurant
Middenweg 401
1098 AV
Amsterdam
927045
Clubhuis Voorland, bestuurskamer
Middenweg 401
1098 AV
Amsterdam
936561
Clubhuis Voorland, C. C. Kamlag
Middenweg 401
1098 AV
Amsterdam
935133
16