Jaarvergadering van de ledenraad AGENDA voor de jaarvergadering van de ledenraad van de AFC Ajax, die donderdag 27 augustus 1981 in de bestuurskamer zal worden gehouden. Aanvang 20.00 uur precies. (Indien nodig voortzetting vrijdag d.o.v.) Wanneer de vergadering op vorenstaand tijdstip niet zou kunnen doorgaan, omdat het in artikel 26, lid 2, van de statuten voorgeschreven aantal leden niet aanwezig is, wordt de uitgestelde vergadering, met inachtname van het bepaalde in artikel 28 van de statuten, vastgesteld op donderdag 27 augustus 1981, aanvang 20.30 uur. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de vergadering van 14 mei 1981. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1980-1981. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1980-1981. 6. Verslag van de Financiële Commissie. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. 8. Verslag van de Technische Commissie. 9. Bespreking bestuursbeleid. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend is de voorzitter, de heer A. Harmsen. Deze stelt zich herkiesbaar. 11Benoeming Technische Commissie. Deze bestond uit de heren: sub-commissie A (betaald voetbal) A. J. van Eijden, voorzitter, J. Hordijk en A. Pronk; sub-commissie B (jeugdvoetbal) J. Neefjes, voorzitter, C. C. Harms en H. A. Smit. 12. Vaststelling Officieel Orgaan. 13. Verkiezing Commissie van Redactie. De Commissie bestaat uit de heren: A. Harmsen, M. Middendorp en M. J. W. Middendorp. De heren stellen zich herkiesbaar. (Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 3 van het Huishoudelijk Reglement.) 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Voorstellen voor deze vergadering, getekend door tenminste 3 leden van de raad, moeten vóór 6 augustus 1981 schriftelijk ter kennis worden gebracht aan de secretaris. (Artikel 30, lid g, van de statuten.) Verkiesbare kandidaten voor bestuurs-, of andere functies moeten overeenkomstig het bepaalde in artikel 32, lid 1 van de statuten, vóór 13 augustus 1981 door 2 werkende leden schriftelijk worden opgegeven aan de secretaris. De kandidaten dienen vanzelfsprekend te voldoen aan het bepaalde in artikel 22 van de statuten. Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijk verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoeming zal aanvaarden. Kandidaatstellingen welke niet aan het vorenstaande voldoen, zijn ongeldig en worden terzijde gelegd. A. HARMSEN, voorzitter J. H. WESTRIK, secretaris PS Alleen de leden van de ledenraad en ere-leden mogen de vergadering bijwonen. 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1981 | | pagina 8