de schatjes Arnesen, helemaal niet bang meer Johan Cruijff met kroost ook bij de Sint zoete kinderen, zegt hij meer bekenden w.o. Ere-VoorzitterJaap van Praag met wie de Sint een kort woord wisselde. Hij was ook aanwezig bij het uitdelen van de cadeaux en vertrok tenslotte onder de tonen van 'Dag Sinterklaasje....'enz. Een woord van hulde aan de Ontspannings Commissie in de eerste plaats en verder dank, hartelijk dank aan al degenen die op welke wijze ook, het hunne bijdroegen tot deze geslaagde middag. Na afloop banket en een gezellig borreltjeen een slotwoord namens het bestuur door Sekretaris Jan Westrik. Op een wat ongebruikelijke Maandagavond (22 december) riep de Clubavond-Commissie op tot aanwezigheid voor het Bingo-spel, een andere benaming voor: kienen! Doch de Maandagavond mocht qua belangstelling geen be zwaar zijn, om zijn of geluk te komen beproeven en één of meer fraaie prijzen mee naar huis te nemen. Ja, zo gaat dat soms met dit spel waarbij van louter geluk sprake is. Zie je vaak één-en-dezelfde figuur meerdere keren naar Karei en zijn assi stenten lopen, kien(l), terwijl een ander met evenveel kaartén een flop beleefd. Maar spannend is het en blijft het; het lot kan tot verrassende resultaten leiden en vaak tot grote hilariteit aanleiding geven. Ja, een enorme avond is dit altijd. Prachtige prijzen op rijk voorziene tafeJs, allemaal door men sen met een geweldig Ajax-hart bij elkaar gebracht. Waarvoor zeer veel dank. Daarbij speciaal de naam van Asbeek Brusse te noemen, ach U weet hetdat is al jaren zo. Mogen we vanaf deze plaats vooral hulde en dank brengen aan Karei van Mourik en zijn mede-commissieleden voor dat, ook dit jaar weer, geweldige werk, waaronder ook- en dat wordt weieens vergeten- de prachtige versiering van de zaal. Nogmaals dank aan de gevers van de geschenken en - om niemand te vergeten - dank aan een ieder die tot het succes van deze avond heeft bijgedragen. En nu we toch nog een beetje in feeststemming zijn vragen wij reeds Uw aandacht voor de proclamatie van de Ajax-Carna- valsvereniging, Vrienden van Ajax, genaamd: DE MEERKOET EN. Op 21 Februari a.s. is het weer zover ditmaal met Zijne Doorluchtige Hoogheid PRINS BARRY (Hulshoff)l Dat u tijdig kaarten bestelt!!!!!! Het is zo goed als zeker dat het feest van de Bordjesclub zal plaatsvinden op donderdag 19 maart a.s., wederom in het Restaurant van de Jaap Edenhal, bij Sjaak Swart en Bram Haverkamp! Dat de bordjesmannen dat alvast in hun agenda noteren. Uiteraard volgt nog t.z.t de bekende convocatie. Het concierge-echtpaar Nielsen gaat per 28 Februari a.s. de Ajax-dienst verlaten. Onze beste wensen voor de verdere toe komst vergezellen hen. Wat de berichten uit de ziekenboeg aangaat (niet die van de spelers) kan worden gemeld dat de Heer en Mevrouw Kubin weer thuis zijn. Danken voor de betoonde belangstelling. Jan Helman, overvallen door hartklachten, is inmiddels weer op zijn Ajax-basis teruggekeerd en dankt eveneens voor al het goede wat hij tijdens zijn verblijf elders mocht ontvangen Verder wel goed uitkijken, Jan!! En - al haast weer vergeten - was administrateur Gerard Holzheimer korte tijd in het zieken huis voor een knieoperatie. Ook van hem nog dank voor de belangstelling. Ons aller Barend Tak overkwam in Diemen een ernstig auto-ongeluk (aanrijding). Hij ligt met verschillende kwetsuren al vele weken in het ziekenhuis en is er, aldus de berichten van zijn zoon, niet zo best aan toe. Van enig bezoek aan hem moet dan ook beslist worden afgezien. We weten ons 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1980 | | pagina 3