Succesvolle acties in de wedstrijd: AjaxBayern München Wim KieftstorendFrank en Edo in de aanval Uw attentie voor de annonce aangaande de kienavond t.w. op Maandag 22 December a s. om 20,00 uur. De schenkers van prijzen bijvoorbaat bedankt. Of dit clubblad u tijdig, d.w.z. vóór 28 november bereikt is momenteel nog niet te zeggen. Voor alle zekerheid hier de vermelding dat op laatstgenoemde datum er een clubavond met dames is. Op 6 december is Sint Nicolaas aanwezig met zijn knecht tijdens een feestmiddag voor de allerjongste jeugd. Onze clubgenoot F. Kubin verblijft in het ziekenhuis. Ook zijn echtgenote is opgenomen. Vanaf deze plaats wensen wij bei den namens Ajax-vrienden en bekenden, van harte een spoe dig herstel toe. KEJE MOLENAAR, u weet wel, hij kwam zo ongelukkig te vallen in de wedstrijd tegen NEC (geen sprake van hard spel) waardoor hij een enkel- en kuitbeenfractuur opliep, verzoekt ons zijn dank over te brengen aan allen die in de afgelopen weken op zo'n hartelijke wijze blijk van belangstelling hebben gegeven. Hij gaat goed vooruit en is in de herstel-phase: loopgips. Wij menen hier collectief namens alle gewonden en geblesseerden hartelijke dank te mogen overbrengen aan al len die in de afgelopen tijd elk op hun wijze blijken van belang stelling en medeleven hebben getoond. U weet, er waren er nogal wat die in de lappenmand zaten en daarom de erkentelijkheid van allen maar hier in verzamelde vorm uitgesproken. Dit is dan alweer het laatste 'Ajax-Nieuws' in 1980. Wij danken onze medewerkers voor hun bijdragen aan ons clubblad in het afgelopen jaar en we spreken de wens uit ook in 1981 weer op hen te mogen te rekenen. Namens het bestuur danken wij onze goede supporters en allen die opbouwend onze club steunden. Mogen ook zij in 1981 hun bijdragen tot weder bloei van ons aller Ajax verlenen. U allen zij prettige feestdagen toegewenst, een gezellige oude jaarsavond en een goed 1981 met voorop: een beste gezond heid. Mart. J. W. Middendorp 3 Ook van het Jeugd-front in het algemeen goede berichten. Nu ja, er wordt hier en daar niet altijd gewonnen, maarzo is het bij onze tegenstanders ook. Beluisteren wij enkele berichten goed, dan blijft jong talent zich aanbieden. Daarom geen pes simisme voor de toekomst. Frank Arnesen passeert

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1980 | | pagina 3