Mevr. J. M. Aué-Muller inkopte en in het boekje van de scheidsrechter 0-1 liet aante kenen. Na de rust begonnen we weer goed maar doordat DWS een frommel doelpunt wist te scoren hadden we het even moeilijk, niet lang daarna echter bracht Michel van Oostrum de stand op 1-2. Na dit doelpunt was DWS aangeslagen en dat straften wij goed af door René Anneese die via een schuiver in de uiterste hoek de stand op 1-3 bracht. Later was het nog Michel van Oostrum die door goed aangeven van René de stand op 1-4 bracht. Michel Troost Juniores C2 Hans Bijvank: De thuiswedstrijd tegen SDZ C1 beloofde een moeilijke te worden. Zeer fanatiek publiek, spelers en begeleider. In het veld toonde de C-2 jun. dat zij de betere waren. Al in de 11e min. werd dit uitgedrukt in een doelpunt (1-0)via een goed genomen vrije trap van Roland Claus. Hierna werden nog 2 keer paal en lat geraakt. Pas 8 minuten voor rust kon Ajax werkelijk afstand nemen. Na een handsbal bracht Brian Chein Fen Fung, vanaf 11 meter de stand op 2-0. Toen sloeg de vlam in de pan; leider en spelers van SDZ waren het er niet mee eens. Het werd dan ook een grimmige strijd. Vlak voor rust werd het 3-0; uit een voorzet van Martin Bensch kopte Brian raak. Dit was rust- en tevens eindstand. De volgende wedstrijd was vriendschappelijk tegen Zeeburga C-2: 8-0 voor Ajax. Tegen WA C-2 werd het een grote uitslag; 3 goals vóór rust en 5 daarna. Doelpuntenmakers: Roland Claus 1 maal, Rudy Harms 2 maal, Randy Sahertian 2 maal, Ramon Rijnvink 2 maal en Bert Millenaar 1 maal. WA kon, na een fout in de achter hoede, nog de eer redden. Einduitslag: 8-1. (N.B. deze uitslag zou later teniet worden gedaan, daar WA C-2 lager werd ingedeeld) Tegen DWS C-2 wederom een overwinning. Nu met 2-0. Deze uitslag had veel hoger moeten zijn, want er werden heel wat kansen onbenut gelaten. Vlak voor rust maakte Bert Hillenaar 1-0, na een goede diepte-pass. Ajax kreeg het onnodig moei lijk in de tweede helft, bij een paar uitvallen van DWS. Pas vlak voor tijd werd het verdiend 2-0, na een afstandsschot van Ramon Rijnvink. De volgende wedstrijd was tegen Voorhand C-1Een wedstrijd om gauw te vergeten. Weer veel kansenveel sterker, maar pas in blessuretijd 0-1 voor Ajax (corner Roland Claus, waarna Walter Kielholtz inschoot) Thuis, tegen DWV C-2 wederom een magere overwinning. Veel kansen, maar het afmaken ontbrak. Vlak voor rust werd het 1-0; een voorzet van Roland Claus werd door Ramon Rijnink ingeschoten. De tweede helft hetzelfde beeld. Kansen, maar geen doelpunten. Jongens jullie maken het jezelf onnodig moeilijk. Juniores C3 Wat de verrichtingen van de Juniores C3 aangaat, daarover spreken verschillende correspondenten van dit elftal. Aller eerst Michel Mangel: 'Afgelopen zondag waren we te gast bij Animo. Onze jongens deden flink hun best om hier te winnen en het lukte ook. In de eerste helft werd er heel goed gevoet bald en daardoor kwamen we met 1-0 vóór. Een mooie aanval vanuit het middenveld op de linksbuiten, die naar de goal rende en netjes scoorde in de hoek. In de tweede helft scoorde Patrick tweemaal. Daarna weer onze die linksbuiten uit een mooie voorzet (de spits liet de bal lopen) raak schoot. Maar toen kwam Animo toch ook nog aan de bal en redde de eer. Er werd goed gevoetbald. 4-1 gewon nenC3, ga zo door!! (Keurig, Michel Red.) Gegevens uit de volgende wedstrijd van Ronny de Boer: 'Ons elftal behaalde vandaag een zeer gave overwinning op OVVO en wel met de cijfers: 13-1Ja, het lijkt wel een korfbal uitslag. Bij de rust hadden we reeds een 7-0 voorsprong, die na de thee tot 13-1 werd opgevoerd. Zo'n zege geeft de burger moed en ik ben ervan overtuigd dat we a.s. zondag weer met een goed resultaat van het veld zullen gaan. Het vertrouwen en de inzet voor de overwinning zijn er weer. (Compliment, Ronny Red.) Wel, over die komende wedstrijd, waarover Ronny sprak, dat werd Ajax-RAP en daarover nu onze vriend B. van Oosterhout: Toen we aan de wedstrijd zouden beginnen, bleek de scheidsrechter er niet te zijn. Mijnheer Huisman wilde nu wel fluiten. Bij het begin stonden wij al meteen onder grote druk, maar wij gaven goed partij. We voetbalden hard en bij een uitval maakte Dennis Troupee 1-0. Bij de aftrap gingen we meteen weer jagen en maakte Doorn er 2-0 van door een mooie lob. Omdat we niet wilden denken, dat we al gewonnen hadden, bleven we er flink tegenaan gaan, want onze reuzen van RAP konden ook voetballen. Al gauw viel er weer een doelpunt, nu van Michels Mangel, daarna nog één van Doorn en toen was het rust. Stand 4-0 voor Ajax. In de tweede helft viel er een tweede doelpunt van Michel Mangel, maar ook één van de tegenpartij. De laatste minuten stonden we onder grote druk, maar dat gaf niet meer. We hadden met 5-1 gewonnen. Nog wel bedankt voor het fluiten, mijnheer Huisman' (Wel, dat is toch een keurig verslag Red.). De laatste bijdrage van de C-3 is helaas niet ondertekend. Het gaat om de thuiswedstrijd tegen Rapiditas C-1. 'Deze verliep niet zoals de C-3 zich dat gewenst had. Een wedstrijd vol foutieve passes en sommige spelers rommelden maar wat aan. Daardoor was het niet zo verwonderlijk dat Rapiditas een 2-0 voorsprong kon nemen. Ook na de thee werd het er niet beter op. Alleen kon de achterstand worden verkleind. Jongens, laten we hopen dat dit een goede les is geweest'. Mart J. W. Middendorp Hans Bijvank Med. gedipl. Chiropodiste Algemene voetverzorging - Pedicure - Manicure Agamemnonstraat 7, Amsterdam, telefoon 713877 23

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1980 | | pagina 23