Waarom verder lopen als u op de Brink uw bloemen kunt kopen Ajax-Dynamo Tyrana 1-0 Beeld uit deze wedstrijd, zoals het ook werkelijk was rommelig en zeker geen Europees niveau de overwinning was. Ondanks en mét hem Henning Jensen, Steen Ziegler, alsmede Sören Lerby de partij met het Deen se elftal in Yougoslavië (zaterdag) verrichtte Frank zulke fraaie acties dat er daardoor al veel voor de tribunemensen viel te genieten. Wat de uitslag (5-1) niet doet vermoeden is, dat de noordelingen nu geen katjes waren om zonder handschoenen aan te pakken. Ze hebben ongetwijfeld 'kwaliteit' in hun gele deren en te oordelen naar hetgeen zij vanmiddag lieten zien is hun plaats in de Eredivisie zeker gewettigd. De vijf Ajax-goals waren stuk voor stuk zoals gezegd 'beauties'; Wim Kieftnam er drie voor zijn rekening, waarbij vooral de eerste twee kop ballen zeer fraai. Ook het doelpunt van Martin van Geel verkreeg een langdurig applaus. Tenslotte Jan Weggelaar, (in gevallen voor Ziegler) die een uit de lucht komende bal opving en 'ineens' achter doelman Ploeger deponeerde. Eveneens een mooi doelpunt. Al met al dus een voldoening gevende partij, fair gespeeld, waarbij wij het en met ons velen vele malen niet eens waren met het fluitsignaal én het achterwege blijven daar van op het gebied van arbitrage. Aldus komende tot het slot van deze Kroniek nog als laatste vermelding dat Piet Schrijvers tegen de FC den Haag op zaterdag 4 oktober jl. zijn 250ste wedstrijd voor Ajax speelde, waarmede wij onze doelman van harte complimenteren. Dat was het dan. Mart. J. W. Middendorp Aan de ieden van de Ledenraad wordt mede gedeeld dat de eerst volgende vergadering niet op 20 november a.s. zoals oorspronke lijk was afgesproken zal plaatsvinden, doch één week later, op 27 november a.s. dus. 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1980 | | pagina 3