Waarom verder lopen als u op de Brink uw bloemen kunt kopen De JUNIORES A-1 Kampioen en candidaat voor de strijd om het landskampioenschap op 31 Mei/1 Juni a.s. te Zeist tweede fase van deze ontmoeting scoorden we toen binnen twee minuten: 2-0. Door deze overwinning én doordat Voorland bij DWG verloor was de C3 KAMPIOEN'. Hierbij wordt aangetekend dat dit een knappe prestatie is. Een 'eerste-jaars' C3 in een competitie met allemaal C1 Juniores...!!! Hartelijke gelukwensen, aan de jongens, aan de leider, aan de trainer, aan de Jeugd-Commissie en allen die zich met de C3 verwant voelen. PUPILLEN-SECRETARIS HANS BIJVANK...: Na de slechte prestatie van de A1 (1-0 verlies tegen WA) de ommekeer; Rivalen A1 werd met ruim verschil verslagen (6-0). Ook de B1 speelde een goede wedstrijd tegen DWV (4-0). Verdere uitslagen: Voorland A1-Ajax A2 0-3, Ajax A3-Jos A1 4-0). De verbetering bij A1 zette verder door tegen koploper de Volewijckers. Deze kreeg geen schijn van kans (4-0). De B1 kreeg KBV B1 op bezoek. Ook dit was geen probleem (5-2) zodat de Ajax B1 nu fier aan kop gaat. De A2 en A3 hadden het moeilijk in hun uit-wedstrijden; Diemen A1 -Ajax A2 0-1 Wilkracht A1 -Ajax A3 2-2. Vervolgens een duidelijke revanche van de A1 op WA A1werd immers, zoals hierboven vermeld, enige weken geleden, met 1-0 verloren, vandaag werd WA met 7-0 van het veld geveegd, door prima spel en schitterende doelpunten. De A2 moest de eer aan Animo A1 laten (1-0 verlies) maar de A3 was tegen TOS Actief A1 ferm op schot (6-0). De B1 had moeite bij het afwerken van de vele kansen - dit tegen Abcoude B1 - doch wist de tegenpartij wel op afstand te houden. Resultaat: helemaal geen doelpunten. Hans Byvank Mart. J. W. Middendorp Ajax-Juniores C3 KAMPIOEN!!! (a la Nottingham Forest) Refrein We've got the whole world in our hands We've got the whole wide world in our hands We've got the whole world in our hands We've got the whole world in our hands We've got the best team in the land We've got the best dauned team in the land We've got the best team in the land We've got the whole world in our hands There is a Walter and Erwin and van Oostrum There is a Anneesse and Roland and they never field There is a Raymond he'll running all over the field We've got the best team in the land refrein: There is a Maaikie and Dremmen and a Eusie too and a van de Tien their pushing them trough And Rudy the keeper with nothing to do We've got the best team in the land We've gonna win we're gonna win everything So stand up for Mr. Teunenbroek the King refrein: Mr. Teunenbroek and Olders and Michel Troost Mr. Groot the trainer he is taking good care No one can stop us they woold'nt dare We've got the best team in the land refrein: geschreven door Michel van Oostrum Toernooi voor C juniores te Montaigu (Frankrijk) 5/4 t/m 7/4 '80 Deelnemers: landenploegen: A. Frankrijk, Ierland, Luxemburg, Nederland, Wales B. Duitsland, België, Denemarken, Schotland, Italië, clubs: C. Anderlecht, Bayeren München, Paris S.G., Montaigu. D. Ajax, Eintracht Frankfurt, Paris F.C., Nantes. Na een lange dag reizen (vrijdag), begon voor Ajax het toernooi op zaterdagmiddag tegen Paris F.C. (toernooiwinnaar van vorig jaar). In de 15e minuut keek Ajax tegen een 0-1 achterstand aan. Uit een corner werd de bal vanaf de penaltystip ingeschoten. Ajax had het moeilijk. In de tweede helft werd het zelfs 0-2, na een fout van onze keeper. De tweede wedstrijd was tegen Eintracht Frankfurt. Ajax kreeg een paar goede kansen. Dit betekende in de 9e minuut een 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1980 | | pagina 16