JONG AJAX 'Pif Ultrasonore diefstal beveiliging voor uw auto. PRODUCTS De goed-heilig man, die ook dit jaar bij Ajax weer zijn opwachting maakte dige; de aanvang was immers gesteld op 10.00 uur, d.w.z. om 9.15 uur aanwezig zijn. Uitslag 23. Dan het verloop bij de juniores-teams: De A1 won thuis met 5O van SDO (Bussum) in een niet hoogstaande partij. De A2 stond bij de thee met 2O achter, maar na de hervatting was er een periode van over wicht waarbij het binnen drie minuten gelijk was (22). Daar bleef het bij. De B1 sloeg DWV 'uit' met O3 (nooit een gemakkelijke opgave daar 'in Noord'). De B2 had het op Voorland moeilijk tegen NFC, maar zegevierde tenslotte toch nog met 10. Een gelijkspel vandaag voor de C1 tegen AFC op Goed Genoegen, terwijl we zelf de C2 van SDW C1 zagen winnen in een wedstrijd met uitstekende doelpunten. Eén puntje moest ook de C3 laten liggen (22) in de partij tegen Voorland C1. Zo, dan bent u een beetje 'bij'. Wij verwachten dat in de 'winterpauze' de standen wel eens zullen worden opgemaakt die we dan in ons januari-nummer zullen opnemen. Tot de volgende keer. Jong-AJAX—Jong-HAARLEM 3—0 Een werklustig Jong-Ajax ging furieus van start en volkomen verdiend werd het na een combinatie Haverkort-Holshuysen via een kopbal van Philip Uit den Boogaard na 8 minuten 10 voor ons. Ondanks een steeds sterker Ajax bleef het tot de rust daarbij, vooral omdat dié keren dat Haarlem gevaarlijk werd, Jacques Storm in het doel op zijn hoede was. Na rust een terugvallend Ajax. Haarlem rook de kans maar kwam niet tot doelpunten. Onze kans kwam toen John Cornet in het straf schopgebied ten val werd gebracht en Gaby Martinez de penalty verzilverde, 20. De strijd met nog 15 minuten te spelen was gestre den. Peter van der Hengst maakte na een combinatie met John Hols- huysen er nog 30 van. Al met al een verdiende zege van onze jongens. Jong-AZ '67-^Jong-AJAX O—0 Geen hoogstaand voetbal, maar wel een spannende 'pot'. Had AZ mis schien iets meer veldoverwicht, voor ons kwamen de meeste kansen. Zoals bijvoorbeeld voor Martin van Geel na 25 minuten. Helaas schoot hij, alléén voor de keeper, naast. Het was goalie Peter Jager die met een fraaie redding ons tot de rust op 00 wist te houden. Na de thee hetzelfde beeld. Een fraai genomen vrije schop van Martin van Geel belandde op de paal, John Cornet s harde schot werd maar net ge stopt. John Holshuysen kopte tegen de lat; toch, het bleef 00. Ook AZ kreeg kansen. Eerst een kopbal van één onzer eigen spelers die net naast het doel gtng, toen een gemiste kopbal van AZ en tot slot wederom een fraaie redding van onze keeper. Een verdeling der punten was wel het meest redelijke resultaat, al zou een gelijkspel van 22 of 33 meer bevrediging dan 00 gegeven hebben. 5 gespeeld met 9 punten, doelsaldo 152, jongens dat mag gezien worden. Trainingswedstrijd Jong-AjaxZCFC 50 Jong-AjaxJong-Amsterdam 22 Na een nerveus begin aan beide zijden, wist ons elftal toch, na een kwartier spelen, enig overwicht te krijgen. Helaas voor de rust kwa men wij niet verder dan een knal van Martin van Geel tegen de lat en het werd nog teleurstellender toen Amsterdam 5 minuten voor rust 01 wist te scoren door een onoplettendheid in onze defensie. In de rust pittige woorden van trainer Cees Groot, die hun uitwerking niet misten. Al na 2 minuten wist Rik van der Boog in een 1-2-combinatie met Siegfried Roosblad te scoren. Toen pal daarna Peter van der Hengst, via een solo, fraai 21 scoorde leek de pot' voor óns te worden. Dat bleek te voorbarig, want Amsterdam scoorde 22 en toen was en bleef alles tot het einde in evenwicht. Verder dan, weder om via Martin van Geel, een 'pegel' tegen de paal kwamen wij niet. Te vermelden valt nog dat Pim van Dord een geslaagde rentree van plm. 30 minuten maakte. Helaas maakten wij ook kennis met de nieuwe spelregel, dat ook bij de C-elftallen de scheidsrechter gebruik maakt van de gele c.q. rode kaart. Cees Zwamborn en Jan Weqqelaar maak ten het éérst kennis met deze nieuwe maatregel (geel). Jong-FeyenoordJong-Ajax 11 Met goed weer op een prachtig veld (nl. het grote stadion) en met AUTO ELEKTRA NEDERLAND Cornel is Trooststraat 19-21, Amsterdam Telefoon 020-793135 Specialist in Auto- en Scheeps- elektriciteit 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 5