Officiële Mededeling SENIORES-OVERZICHT r„eT Don's CARNAVAL 1980 COMMUNIQUÉ 1 haarverzorgers en apparatuur krachtoefeningen kan gaan doen. Ik vind dat essentieel voor het verkrijgen van een goede conditie. Want nogmaals conditie is niet alleen hard kunnen schieten of goed kunnen koppen, conditie is een samenstelling van kracht, snelheid, beweging. Echter, ik zou er niet zo gauw een ruimte voor weten; maar wie weet komt er tóch een oplossing voor. En verder moet er naar gestreefd worden de looptrai ning niet alleen voor profvoetballers te bestemmen, maar er zo vroeg mogelijk bij de jeugd al mee beginnen. Het is erg nodig dat het gedaan wordt en ik herhaal hoe jonger hoe beter. Bij de B-Juniores Liefst nóg jonger. Het zal zeker zijn resultaten afwerpen en daar is het bij dit alles toch om begonnen Tijn Middendorp De heer Boering heeft gemeend, tijdens een bijeenkomst van het voltallige bestuur en drie leden van de Ledenraad van de AFC 'Ajax', zijn functie in het belang van Ajax ter beschikking te moeten stellen. Aan dit besluit liggen onder meer ten grondslag de meningsverschil len in het bestuur en de op hem geuite kritiek door de voorzitter in de pers, waarmede hij niet akkoord gaat. De heer Boering heeft dit besluit genomen om de moeilijkheden in het bestuur op te lossen. Amsterdam, 1 november 1979 Bestuur AFC 'Ajax' De Carnavalsvereniging 'De Meerkoeten' die, zoals gebruikelijk in de wereld der zotheid, haar voorbereiding tot het a.s. Carnavalsfeest op 11 november jl. is begonnen, vraagt voor het volgende uw aandacht: Op zaterdag 9 februari 1980 viert de Carnavalsvereniging 'De Meer koeten zijn 7e carnavalsavond. Dit vindt zoals ieder jaar plaats in het Ajax-Restaurant. Aanvang 20.00 uur. Evenals de vorige zes suksesvolle avonden wederom met diverse attrakties. Ajacieden even lekker relaxen in een carnavalssfeer en zodoende alle huiselijke en zakelijke beslommeringen voor even vergeten. Wij rekenen op uw komst. Kaarten verkrijgbaar bij onderstaande adressen: P. J. Mendes, Loenermark 475a, 1025 TR Amsterdam, telefoon 020-271191 of 323097. I. J. Blok, Fokkezeil 97, 1034 MX Amsterdam, telefoon 020-319851. En aan de Bar van het Ajax-Restaurant. Tot ziens op zaterdag 9 februari 1980. Namens de Raad van Elf Alééóééééf Voor de goede orde wordt er nog op gewezen dat dit het énige Carnavalsfeest bij Ajax is. Dus niet meer, zoals voorgaande jaren, ook op 'Voorland'. W. F. Schoevaart en W. W. Heisterkamp Het overzicht van de in deze maand (oktober) gespeelde wedstrij den. Ajax 3 heeft na de exodus van spelers nog steeds niet het juiste ritme te pakken. Vooral het verdedigen van een voorsprong is voor ons elftal het grote probleem. Zo werd ook ditmaal weer van UW 2 verloren met 23 na een 21 voorsprong. Reeds in de vierde minuut kwamen we aan de leiding via Nol Boerkoel, die de bal uit een vrije schop keihard in de kruising joeg. Maar na ongeveer een half uur spelen kwamen de Utrechtenaren op gelijke voet. Ajax behield echter toen nog het initia tief en dat leidde na een kwartier in de tweede helft tot een treffer van John van Helvert, die een voorzet van Hennie Henrichs bekwaam afrondde. UW was daarna volkomen de draad kwijt en 'rijp voor de slacht'. Echter ook bij Ajax kwam langzamerhand een ongelooflijke matheid de gelederen binnensluipen en dat gaf de gasten de gele genheid zich te herstellen. Via een penalty kwamen ze opnieuw langs zij en drie minuten later verdween de bal voor de derde maal achter onze verbijsterde defensie en dat betekende onze derde nederlaag in vier wedstrijden. En dan te bedenken dat we twee jaar geleden achter een kampioen waren en vorig jaar datzelfde kampioenschap op een haar na misten. Nee, het gaat niet goed met ons 'Derde'. De uitwedstrijd tegen RCH 2 werd opnieuw een teleurstelling. Na een ruststand van 00 wonnen de gastheren tenslotte met 20. Met vier invallers voor zieke en geblesseerde spelers konden we aanvankelijk vrij aardig stand houden, maar in het tweede gedeelte van de wed strijd ging de ervaring duidelijk een woordje meespreken. Tel daarbij op dat diverse spelers door allerlei omzettingen op hun verkeerde plaats speelden, waardoor de samenhang nog verder verdween en deze regelmatige nederlaag is verklaard. Multatuli zei reeds 'Mijn verhaal begint eentonig te worden'. In de thuiswedstrijd tegen Haarlem 3 werd het weer een nederlaag. Ons team kan geen vuist maken en hoewel de vele blessures e.d. als excuus kunnen worden aangevoerd, zal dat toch niet de enige oor zaak zijn. In de eerste helft werd er niet gescoord en pas na tien minuten in de tweede periode kreeg de Haarlem doelman het eerste Ajax-schot op zijn doel. De gasten stonden toen al met 01 voor en hadden weinig moeite deze voorsprong tot het einde vast te houden. Op het Sportpark Sloten werd zeer onterecht met 21 van Blauw-Wit 2 verloren. Ajax speelde eindelijk eens een behoorlijke wedstrijd en Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 13