jaarvergadering van de ledenraad AGENDA voor de jaarvergadering van de ledenraad van de AFC Ajax, die dinsdag 28 augustus 1979 in de bestuurskamer zal worden gehouden. Aanvang 20.00 uur precies. (Indien nodig voortzetting vrijdag d.o.v.) Wanneer de vergadering op vorenstaand tijdstip niet zou kunnen doorgaan, omdat het in artikel 26, lid 2, van de statuten voorgeschreven aantal leden niet aanwezig is, wordt de uitgestelde vergadering, met inachtname van het bepaalde in artikel 28 van de statuten, vastgesteld op donderdag 30 augustus 1979, aanvang 20.30 uur. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken. 3. Notulen van de vergadering van 7 juni 1979. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1978-1979. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1978-1979. 6. Verslag van de Financiële Commissie. 7. Vaststelling van de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting. 8. Verslag van de Technische Commissie. 9. Bespreking bestuursbeleid. 10. Bestuursverkiezing. Aftredend zijn de secretaris, de heer J. H. Westrik en de commissaris algemene zaken, de heer D. J. Boering. Beide heren stellen zich herkiesbaar. 11. Verkiezing van één lid voor de Financiële Commissie. Aftredend is de heer Ir. J. Lambregts. Deze stelt zich herkiesbaar. 12. Verkiezing van een plaatsvervangend lid van de Financiële Commissie. 13. Benoeming Technische Commissie. 14. Vaststelling Officieel Orgaan. 15. Verkiezing Commissie van Redactie. De Commissie bestaat uit de heren D. J. Boering, M. Middendorp en M. J. W. Middendorp. (Gelet dient te worden op het bepaalde in artikel 3 van het Huishoudelijk Reglement). De heer A. Harmsen zal - nadat de heer Boering één jaar voor hem heeft waargenomen - thans in de Commissie van Redactie plaatsnemen. 16. Bespreking van het door de heer M. J. W. Middendorp in de vergadering van 23 april j.l. geopperd idee de statuten zodanig te wijzigen, dat het mogelijk wordt dat een kandidaat voor een bestuursfunctie een inwerkperiode krijgt. 17. Rondvraag. 18. Sluiting. Voorstellen voor deze vergadering, getekend door tenminste 3 leden van de raad, moeten vóór 11 augustus 1979 schriftelijk ter kennis worden gebracht aan de secretaris. (Artikel 30, lid g van de statuten). Verkiesbare kandidaten voor bestuurs-, of andere functies moeten overeenkomstig het bepaalde in artikel 32, lid 1 van de statuten, vóór 16 augustus 1979 door 2 stemgerechtigde leden schriftelijk worden opgegeven aan de secretaris. De kandidaten dienen vanzelfsprekend te voldoen aan het bepaalde in artikel 22 van de statuten. Aan de kandidaatstelling behoort een schriftelijke verklaring te zijn toegevoegd, waaruit blijkt dat de kandidaat een eventuele benoeming zal aanvaarden. Kandidaatstellingen welke niet aan het vorenstaande voldoen, zijn ongeldig en worden terzijde gelegd. A. HARMSEN, voorzitter J. H. WESTRIK, secretaris PS Alleen de leden van de ledenraad en ere-leden die verzocht hebben de vergadering te mogen bijwonen, hebben toegang. z.o.z 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 11