225222 Wonen in Gooi en Eemland Leidseplein 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bei: slotte zorgde voor 51, waarna een fout bij ons uitverdedigen (Martin Cornet) werd afgestraft (5-2). Uit het resultaat zoals hierboven weergegeven kan dus worden geconstateerd dat er in de tweede helft veel beter werd gespeeld dan in het eerste ge deelte van de wedstrijd. JUNIORES B 1 Ajax B 1 - de Spartaan B 1 4-1 Een voor ons altijd moeilijke wedstrijd welke conclusie ook deze keer juist bleek te zijn. We maakten al snel na het begin via Rudy Das 1-0 en veronder stelden daardoor dat het deze keer makkelijker zou gaan. De Spartaan dacht er echter anders over en kwam goed terug. We hadden het geluk dat we vlak voor rust via een strafschop door J. de Heer op 2-0 kwamen. In de tweede helft begon de Spartaan ons terug te dringen en was men een aantal keren dicht bij een doelpunt, maar zoals altijd viel dat aan de andere kant, via een goed opgezette aan val, welke werd afgerond door Rob Been. Toch wisten de Spar tanen terug te komen tot 3-1, waarna we weer op het goede moment via Rudy Das op 4-1 kwamen. Hierna gaf de Spartaan het een beetje op en konden wij verder rustig de wedstrijd uit spelen. JUNIORES B 2 RKVIC B 1 - Ajax B 2 1-3 Door ,,'t uitlopen" van eerder gespeelde wedstrijden begon deze ontmoeting niet om half drie, maar om kwart over drie! 't Was behoudens het eerste kwartier in de 2e helft een regel matige overwinning. Een ieder werkte hard en onze centrumspits gaf 't elftal op het juiste moment de doelpunten. Ajax B 2 - Uithoorn B 1 3-2 Dit was een aan beide zijden goed gespeelde wedstrijd. De rust ging in met een verdiende 2-1 voorsprong voor Ajax en toen wij in de tweede helft 3-1 op 't scorebord brachten leek de zaak beslist. Echter 5 minuten voor tijd kwam Uithoorn dichterbij, 3-2, maar de Ajax overwinning kwam niet meer in gevaar. JUNIORES Cl Ajax C 1 - AFC C 1 4-0 De C 1 heeft het tegen AFC moeilijker gehad dan werd verwacht. AFC hield veel mensen „achter" en gokte op de „counter". Dat lukte bijna ook nog. Voor de rust kwamen wij toch nog op een voorsprong door een toegewezen strafschop (1-0). In de tweede helft pakte Ajax de zaken veel beter aan. Het spel werd nu goed breed gehouden en AFC werd nu flink onder druk gehouden waardoor ze fouten gingen maken. Ajax besliste de wedstrijd nu snel met nog drie goede goals. Een verdiende over winning, al zouden wij voortaan graag zien dat er ook in de eerste helft zo agressief gespeeld zou worden als dat na de rust het geval was. RKAVIC C1 -Ajax C1 0-4 Tegen RKAVIC speelde de C1 zijn laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. De Amstelveeners zijn altijd moeilijk bespeelbare tegenstanders voor ons. In deze wedstrijd speelde Ajax goed en gaf RKAVIC geen kans om in haar spel te komen. Voor de rust namen wij een 0-2 voorsprong. Na de thee hetzelfde beeld, Ajax steeds maar aandringend wat weer twee goede doelpunten op leverde. Een verdiende overwinning die tevens het kampioen schap bracht. Onze felicitaties. JUNIORES C 2 Sporting Zuid C 1 - Ajax C 2 1-1 Ajax C 2 juniores speelden tegen Sporting Zuid een niet zo'n beste wedstrijd. Er kwamen kansen genoeg, maar die werden Zoekt u een woning, vraag onze gratis woninggids met vele te koop zijnde aanbiedingen Wij verzorgen tevens uw financiering Makelaarskantoor onroerende goederen ANT. H. HAK EN ZN. BV cJLfl» Hoofdstraat 24 - Baarn Telefoon 02154-12210 en 12048 niet benut. In de 1e helft was Ajax steeds in de aanval, maar zoals het meestal gaat, aan de andere kant viel het doelpunt. Uit één van de spaarzame uitvallen van Sporting Zuid ontstond een corner. De bal werd door ons niet goed weggewerkt en dit betekende 1-0. In de 2e helft hetzelfde spelbeeld. Een sterk aanvallend Ajax, veel kansen, echter het duurde tot vlak voor tijd dat de meer dan verdiende gelijkmaker kwam. Een afstandschot van Rob Rijnink bepaalde de einduitslag, 1-1. Qua veldoverwicht had dit een wedstrijd moeten zijn met een grote einduitslag voor Ajax. Neerlandia C 1 - Ajax C 3 3-1 Na zes minuten kwam Ajax al op een 1-0 achterstand. Met veel elan en inzet probeerde de C3 gelijk te maken, maar de goal viel als altijd aan de andere kant; een slecht wegwerken werd door Neerlandia afgestraft (20). Vlak voor de rust lukte het Herman van Eekeres een door de keeper losgelaten bal in te schieten (21). In de tweede helft deed Ajax er alles aan om gelijk te komen. Maar 5 minuten voor tijd was het toch weer Neerlandia dat scoorde (3-1). Hierin kwam geen verandering meer. Mart. J. W. Middendorp Hans Bijvank 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 11