Don's Wonen in Gooi en Eemland oisco WILLY ALBERT! CLUBHUIS AJAX VOORLAND haarverzorgers voor al uw grammofoonplaten Hi-Fi- en stereo-installaties Osdorpplein 236, Amsterdam-W, Telefoon 195262 Sigarenmagazijn Bennie Muller Voorverkoop alle wedstrijden, óók uitwedstrijden Ajax Toto-inleveringsadres voor Ajax - BPC - Spartaan - Maccabi - SVA Haarlemmerstraat 96, telefoon 220431 Zoekt u een woning, vraag onze gratis woninggids met vele te koop zijnde aanbiedingen Wij verzorgen tevens uw financiering Makelaarskantoor onroerende goederen ANT. H. HAK EN ZN. BV Hoofdstraat 24 - Baarn tf 9L Telefoon 02154-12210 en 12048 b.g.g. 03493-2242 (achter Reynoldstribune) Geopend elke dag vanaf 11.00 uur recepties, vergaderingen, enz. Telefoon 935133 even praten met KAMLAG Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 gevoegd de trainers Brom, Haarms en Beenhakker; aan de sub commissie voor het jeugdvoetbal worden toegevoegd de trainers Beenhakker, C. Groot, D. de Groot en B. Muller. Zijns inziens (hr. B.) moet er niet langer worden gewacht om op de nieuwe wijze te gaan werken. De praktijk heeft ons geleerd, dat in het verleden de geselecteerde spelers toch niet kritisch genoeg waren bekeken en te kort schoten om het niveau van Ajax te halen. Diverse mensen hier aanwezig hebben intussen reeds opdrachten ontvangen. De heer Caransa stelt voor het bestuur de gevraagde machtiging te verlenen. De heer Van Wijk wil eerst nog even opmerken, naar aanleiding van het betoog van de heer Boering, dat uiteindelijk de beslissing over het aantrekken van een speler (en ontslag natuurlijk, red.) in handen van het bestuur ligt en dat de technische staf daarbij aan beveling doet. De heer Boering zegt dat dit inderdaad juist is. Nadat de heer Timman heeft geconcludeerd dat iedereen nu juist en zuiver geïnformeerd is en de heer Boering nog vertelt dat in principe reeds het besluit is genomen dat de heer Fischer en hij begin januari 1979 de nodige besprekingen zullen gaan houden, geeft de Ledenraad met algemene stemmen haar fiat aangaande de machtiging aan het bestuur. De heer Brandsteder laat aan de aanwezigen een fotokopie uit reiken betreffende het financieel overzicht over de eerste drie maanden (1 juli1 oktober 1978) van de huidige competitie. Nadat de leden de gelegenheid hebben gehad voor een korte bestudering van de cijfers volgt er een discussie met vragen en opmerkingen van de heren Potharst, Neefjes en Kamlag, die be antwoord worden door penningmeester Brandsteder en voorzitter Harmsen. Als volgend onderwerp deelt voorzitter Harmsen mede, dat het be stuur als voorlopige data voor de te spelen wedstrijden in het tournooi van Real Madrid zal opgeven, de dinsdagavonden vooraf gaande aan de woensdagen waarop Europacupwedstrijden worden gespeeld. Dit zijn 6 en 20 maart; 10 en 24 april; 8 en 15 mei 1979. Afgewacht moet worden of de andere deelnemers met deze data akkoord gaan. Het bestuur heeft het voornemen om voor de drie thuiswedstrijden passe-partouts uit te geven, waarvan de prijs nog moet worden vastgesteld. De heer Kamlag vraagt waar deze wedstrijden zullen worden ge speeld. Voorzitter Harmsen antwoordt dat ze in ons eigen stadion zullen worden gespeeld. Alle diploma's en kaarten toegang gevend bij competitiewedstrijden zijn ook hier geldig. De heer Timman vraagt of iedere vereniging zijn eigen kosten gaat betalen. Voorzitter Harmsen antwoordt bevestigend. Nadat de heer Caransa nog vragen heeft gesteld over door Ajax na afloop van het seizoen te spelen wedstrijden in Brazilië en Argentinië en daarover zijn mening heeft gezegd (verdere dis cussanten; de heren Lambregts, Pil, Timman, allen inclusief de heer Caransa te woord gestaan door de heer Brandsteder) is punt 6 van de Agenda aan de orde: de rondvraag. Op een desbetreffende vraag van de heer v. d. Wal deelt de voor zitter mede, dat de volgende Ledenraadvergadering op donderdag 22 februari a.s. zal worden gehouden. De heren v. d. Wal, Fischer, Pil en Caransa nemen daarna deel aan een gedachtenwisseling aangaande de wijze waarop de heer Bouwens (ditmaal zelfs zonder bericht van verhindering afwezig) gewezen moet worden op zijn té geringe belangstelling voor de bijeenkomsten van de Ledenraad. De heer Pil heeft verder kritiek op een persbericht aangaande onze technische staf; het is natuurlijk wél de vraag in hoeverre een en ander op waarheid berust. Voorzitter Harmsen antwoordt dat het onbegrijpelijk is hoe soms berichten in de Pers komen. Hij noemt daarbij voorbeelden. Als je dan naar de herkomst vraagt, wil of kan de journalist dat niet 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 8