Sigarenmagazijn „AJAX" - AJAXHONVED 20 - Fraaie actie van Simon Tahamata hij scoort hier ons tweede doelpunt als steeds gezellige bijeenkomst namens de „geridderden" een dankwoord. De oude man uit Spanje, beter bekend als Sint Nicolaas, had het dit jaar maar druk bij Ajax. Eerst op 4 december in het Spelers home, vrijdagavond daarop op de Clubavond en zaterdag 9 decem ber zijn gebruikelijke entree op de Jeugd-middag, alwaar de heren van de Ontspannings-Commissie „Ajax-Jeugd" weer een voortref felijk feest hadden georganiseerd met een overvloed aan cadeaus. Er mag hen vanaf deze plaats danook wel alle hulde daarvoor worden gebracht, waarbij wij op hun verzoek ook de heer Ferron voor diens aandeel in de festiviteit betrekken. Op 12 december j.l. vergaderde de Ledenraad, voor de eerste keer onder leiding van voorzitter Ton Harmsen. Omtrent het verloop van deze bijeenkomst vindt u in deze editie nadere informatie. De jaarlijkse Kienavond ditmaal gehouden op 21 december j.l. J SLAUERHOF Middenweg 400 hoek Brinkstraat Telefoon 353621 - Amsterdam-Oost Voorverkoop Ajax (ook op zondagmorgen) Inleveringsadres Lotto- en Toto-formulieren A.F.C. Ajax bood een nieuwigheid in de komst voor de eerste keer van de Kerstman. Nadat deze aan de aanwezige dames een presentje had uitgereikt belastte hij zich verder met het afroepen van de kiennummers, voor wat betreft de eerste ronde. Hij deed het goed, zodat hij, wat ons betreft, het volgend jaar zeker weer mag terugkomen. Naderen we, als dit clubblad in uw bus glijdt, alweer aardig de maand februari, dan betekent dat voor het Comité van de Bordjes club het treffen van voorbereidingen voor de Reünie in maart a.s. We brengen in herinnering dat we, op de vorige bijeenkomst, de datum 22 maart 1979 hebben vastgesteld; houdt u als lid van de ABC (Ajax-Bordjesclub) dit even in gedachten. Het is namelijk zo, dat we meldden het al in maart wedstrijden rond het Real Madrid-tournooi worden gespeeld en wel op door-de-weekse dagen. Welke data daarbij zullen worden vastgelegd, is op dit moment nog niet bekend. Gestreefd wordt door Ajax naar dinsdag- of woensdagavond, maar of dit de tegenpartij schikt, moet nog worden afgewacht. Definitief bericht per convocatie. Recentelijk zijn omtrent Ajax-aanvoerder, Ruud Krol, drie be richten in de pers verschenen: het eerste meldt dat hij werd op gesteld (op papier dan) in het door het Spaanse blad AS gefor meerde Wereld-elftal; verder werd Ruud in de rij van spelers ge noemd bij de selectie „Voetballer van het Jaar" als no. 6 gekozen (no. 1 werd Kevin Keegan). Tevens mocht hij als aanvoerder van het Nederlands Elftal bij de door de AVRO uitgeschreven ver- 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 4