ROCHAS De Don's 225222 monsieur aftershave haarverzorgers Leidseplein 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: - - ROCH AS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 De barre winter van 1979 in het Ajax-Stadion handeling van het concept de gehele in houd met een meerderheid van ten minste twee-derde te worden goedgekeurd. Een en ander is nodig in verband met het maken van een uittreksel uit de notulen dat moet worden overgelegd aan de KNVB en de notaris. De heer Gianotten beaamt dat dit een juiste formulering is. Voorzitter Harmsen stelt hierna vast, dat het voorstel van de heer Lambregts met algemene stemmen is aangenomen en dat hij nu direct de datum van de volgende vergadering wil vaststellen. Na enige discussie wordt dit maandag 19 maart a.s., om 20.00 uur. Hij spreekt de verwachting uit, dat dan ten minste 21 leden aanwezig zullen zijn. 5. Bestuursmededelingen en wat verder ter tafel komt Voorzitter Harmsen deelt mede, dat vol doende bekend is, dat de barre weers omstandigheden voor een probleem heb ben gezorgd ten aanzien van de afwerking van het competitieprogramma. Hij denkt dat er niet eerder kan worden gespeeld dan half maart. Via de pers heeft u reeds kunnen ver nemen, dat de UEFA geen toestemming heeft verleend voor de organisatie van het Bernabeu-toernooi. Real Madrid heeft laten weten, dat ze op de kortst mogelijke termijn met een alternatief voorstel zal komen. De heer Brandsteder heeft van de make laar die de trip naar Brazilië heeft geor ganiseerd, vernomen dat het waarschijnlijk wel mogelijk zal zijn de reis 14 dagen te verschuiven. De daardoor eventueel ont stane problemen met de vakantieplannen van de spelers dienen dan te worden op gelost. De heer Brandsteder deelt mede, dat de financiële cijfers tot op heden zijns inziens niet slecht zijn; hij hoopt ze te kunnen handhaven. De penningmeester deelt hier na een overzicht uit betreffende het resul taat van 1 juli 19781 januari 1979, dus het eerste halfjaar. Er komen vragen van de heren Fischer, L. van Wijk, Kraan, Potharst, Schoevaart, v. d. Wal, die alle door de penningmeester worden beantwoord. In de hierna volgende „Rondvraag" stellen vragen: de heren Schoevaart (Krol, diens blessure en „buitenlandse belangstel ling"), Potharst (spelen op zaterdagmid dag, alsmede doping-onderzoek KNVB), Fischer (souvenirverkoop vanuit „Lens huisje", alsook nieuw model-statuten KNVB), Middendorp (internationaal toer nooi voor de jeugd i.v.m. ons 80-jarig bestaan), Van Wijk (besprekingen met Gemeente Amsterdam aangaande onder houd Ajax-Stadion), Lambregts (CAO- spelers). Omstreeks half tien sluit voorzitter Harm sen de bijeenkomst, na nogmaals dank te hebben gebracht aan de heer Gianotten voor diens komst. 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 24