BELKR BIESHAAR BELKR Met Ajax-diploma 10% korting BIESHAAR ÉHi Carrosseriefabriek, "CJLJ Constructiewerkplaats, Automobiel spuit en moffelinrichting Sigarenmagazijn Bennie Muller Voorverkoop alle wedstrijden, óók uitwedstrijden Ajax Toto-inleveringsadres voor Ajax - BPC - Spartaan - Maccabi - SVA Haarlemmerstraat 96, telefoon 220431 Uit de Ajax-sportzaal - Ruud Krol contra Johnny Rep als gast) bank Amsterdam, vroeger beter bekend onder: de Bank van Lening en in de volksmond aangeduid met: de Lommerd, althans, als we dat eens in de geëikte taal mogen zeggen: de instantie waar men bezittingen placht te belenen. Als er ooit na veertig jaar een vak is, waarvan, zoals dat heet: men een boek kan schrijven, dan is het wel over het werk in deze omgeving. Wie weet! Ger, ook vanaf deze plaats onze hartelijke gelukwensen en al duurt ,,de belening" voor jou nog maar een paar jaar, voor het overige zijn je namens je vele Ajax-vrienden nog vele goede jaren met Rietje toegewenst. Door een betere toestand van wegen en ook velden in het zuiden en vooral in Limburg speelde Jong-Ajax aldaar medio februari tegen Jong FSC. De onzen verschenen in de opstelling: Sjaak Storm (d.), 11Jan Papavoine, 3. Rik v. d. Boog, 5. Gaby Martinez, 4. Piet Wijn berg, 17. Peter v. d. Hengst, 16. Ron van Niekerk, 14. Roel Brenker, 10. Gerrie Blokzijl, 9. Ton Blanker, 12. Donald de Vries. Het veld was in uitstekende conditie en wat de wedstrijd betreft, die verdiende uiteindelijk zeker het predikaat: prima! Na een 10 achterstand maakte Roel Brenker gelijk, benutte Ron van Niekerk een penalty en was het Ger Blokzijl, die voor 13 zorgde, waarna de thuisclub toch weer wat dichterbij kwam (23). Maar door Peter v. d. Hengst en Philip Uit den Boo gaard (na de rust gewisseld met Donald de Vries) werd de over winning gesteld op 25. Behalve Philip kwam na de pauze Jan Wiggel aar (2) in het elftal voor Jan Papavoine en Hans Bergs- ma (15) voor Rik v. d. Boog. Al met al een nuttige oefen partij Om nog even op die achter ons liggende voetballoze weken terug te komen: in deze periode zijn door onze clubgenoot Henk Pil, directeur van de Jaap Edenbaan, vaak verschillende Ajax-selec- ties uitgenodigd tot het bijwonen van ijshockey-wedstrijden. Daarvoor zij hem vanaf deze plaats nog veel dank gebracht. Ook aan de ijshockeyclub ,,De Bisschop". Op zaterdag 17 februari jl. vond bij Ajax ,,het feest der zotten" plaats. CARNAVAL!!, zowel gevierd in ons Ajax-Restaurant als op Voorland in het Jeugdhonk aldaar. Nu, u kunt zich voorstellen dat al die sneeuw, ijzer en gladheid wel een negatieve invloed hadden wat betreft het bezoek, zodat ten aanzien van beide parties" het bordje Uitverkocht" niet kan worden opgehangen. Wel hebben wij mogen vernemen dat het alom oergezellig was en dat is bij een echte viering toch maar het belangrijkste. Alaaf! Tot het volgende jaar! Wat die publieke belangstelling aangaat is het ten aanzien daarvan mooi in te haken op een ontwerp van onze kassier Peter Hoefman, die een duidelijke plattegrond van het Ajax-terrein inclusief Voorland heeft gemaakt. Mensen, die b.v. uit de provincie kaarten bestellen en toege stuurd krijgen, vaak new-comers" zijn en de Ajax-accommo- datie nog niet goed kennen, vinden in hun enveloppe een com plimenten-kaart" met daarop tevens afgedrukt de eerder ge noemde plattegrond, zodat een ieder duidelijk kan vaststellen, waar hij of zij zijn moet. Een stukje waardevolle service". De heer J. A. Bouwens (lid van de ledenraad alsmede Financiële Commissieis per 1 juni a.s. benoemd tot voorzitter van de Raad van Bestuur van Bols Nederland BV te Nieuw-Vennep, een gebeurtenis waarmede wij Co van harte gelukwensen. Mede in verband met deze benoeming heeft hij wel gemeend zijn plaats in ons hoogste college vacant te moeten stellen; als lid van de Financiële Commissie zal hij met zijn grote kennis van zaken Ajax zeker nog vele goede diensten kunnen bewijzen. Dat was het! Mart. J. W. Middendorp RIJKSSTRAATWEG 202-204 1115 AV DUIVENDRECHT TELEFOON 020-991625-992420 2

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 18