225222 Pupillen-overzicht Dankbetuigingen Alaaf! Alaaf! Leidseplein 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: Deze keer een kort overzicht, o.a. door vele afgelastingen. Voor de A1 en B1 begon de competitie voor de Van Wagtendonk- beker. De A1 had geen moeite met Abcoude A1. Het werd een 20 overwinning voor Ajax. De B1 had het duidelijk zwaarder. Tegen een fysiek veel sterker NFC werd met 02 verloren. De A2 won met grote cijfers van CTO '70 A1 (91) en de A3 behaalde een kleine overwinning op Amstelland A1 (01). De A4 speelde met 22 gelijk bij OVVO A1. Al met al dus met wisselende suc cessen. Vervolgens moest de A1 spelen bij Buitenveldert. Het werd een ruime overwinning (03) verkregen door goed spel. De B1 veroverde met 02 de volle winst bij JOS B1. De A2 won verder gaande weer met grote cijfers. Nu werd Animo A1 met een 61 nederlaag naar huis gestuurd. De A3 en A4 speelden beide 22, resp. tegen St. Louis A1 en Tos Actief A1. Hans Byvank De ouders van Rob Groenteman danken langs deze weg de „OC" van Ajax voor de attentie hun zoon bewezen tijdens zijn ziekte. Wim de Geest dankt, mede namens zijn echtgenote, voor de be langstelling en niet te vergeten prachtige cadeaus een en ander ter gelegenheid van hun huwelijk. Veel belangstelling was er ook voor onze concierge, de heer Nielsen, die de diensttijd bij de Marine (als kok) er op had zitten en, zoals dat officieel heet: funktioneel leeftijdsontslag kreeg. De heer Nielsen betuigt langs deze weg zijn erkentelijkheid voor de aanwezigheid van meerdere Ajacieden. Tenslotte dankt mevrouw Van Dekken voor de belangstelling en medeleven ondervonden bij het heengaan van haar man Cor. Een dergelijk verzoek tot plaatsing in ons clubblad bereikte ons ook van Toon van Genderen in verband met het overlijden van zijn echtgenote. De Sint en zijn trouwe helper Zwarte Piet op bezoek bij de Ajax-Jeugd In aanwezigheid van Zijne Hoogheid Prins Carnaval organiseert de Vereniging „Vrienden van Ajax" wederom een groots Carnavals gebeuren op zaterdag 17 februari 1979, uiteraard in ons Ajax Restaurant, aanvang 20.00 uur. Twee orkesten 25 musici diverse attracties met o.a. „de Viltjes" en Alexander Curley. Alle inlichtingen en/of kaarten zijn verkrijgbaar bij de leden van „De Raad van Elf" en op de clubavonden elke vrijdagavond in het Ajax Restaurant. Bestel tijdig uw kaarten! Tot 17 februari! Alaaf! Komt allen. Liefst gekostumeerd! F. J. P. de Breet Wij mogen er op wijzen dat op dezelfde datum als hierboven genoemd (17 februari a.s.) ook op Voorland in ons Clubhuis aldaar, de jaarlijkse Carnavalsviering zal plaatsvinden. Ook hier geldt: goede wijn behoeft geen krans het wordt weer oergezellig, goed verzorgd kortom geweldig. Haast u zich voor kaarten; óf bij de bestuursleden van de Ont spanningscommissie „Ajax-Jeugd" óf bij de heer Kamlag. Alaaf, Alaaftot 17 februari a.s. A. L. van Zoest De Ajax-Supportersvereniging „De Ajacied" met een enorme ledengroei de laatste maanden wenst u allen een gelukkig en bovenal gezond 1979 toe. 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1979 | | pagina 16