Pupillen-overzicht Rectificatie adreslijst In totaal werden er vijf visronden gehengeld, waarin 484 visjes werden gevangen. De vistoto was bijzonder spannend, want het juiste aantal van 484 werd op één na geraden door: Bertus Koopman 483; Han Hoopman 485; Arie Blekkenhorst 483; Jan Schouwenburg 485; Wim Oostrom 483. Uiteindelijk kwam Han Hoopman met sportieve medewerking van Bertus Koopman in het bezit van de vier autobanden. Om 16.00 uur arriveerden wij weer in Amsterdam, waarna een ieder zich in gereedheid ging maken voor het grote sluitstuk in het Marriott Hotel. Nu, het is een groots sluitstuk geworden. Een geweldige sfeer volle entourage. Prachtig gedekte ronde tafels met voor iedere dame een mooi vaasje met orchideeën van Wim Koek, een ge weldig diner, sfeervolle muziek van het trio Bert Hermarij en natuurlijk weer een optreden van onze Tante Leen. Wat was ze weer goed. Dat deze visdag veel voor ons Ajacieden betekent, blijkt o.a. uit de volgende feiten: Henk Stam kwam met twee krukken naar de waterkant om te vissen. Luc Sacksioni, 's middags op Schiphol aangekomen terug van een korte vakantie in Portugal, maar 's avonds aan het diner in Marriott. De geweldige spontane medewerking van de deelnemers: de één daadwerkelijk, de ander financieel, maar allemaal met liefde voor hun Ajax-visclub. Wij willen dan ook allen die het ons mogelijk hebben gemaakt deze dag tot een succes te maken, hartelijk bedanken. Natuurlijk ook onze dank aan de heer W. Stratingh van het Mar riott Hotel en zijn medewerkers voor hun inzet en goede zorgen. Karei van Mourik De experts van het Ajax-hengelcollege, die het viswater ditmaal vaststelden in Langereis Met onze pupillen-elftallen gaat het uitstekend. De resultaten zijn elke week goed. Vooral de A1 speelt iedere tegenstander van het veld. Ze hebben zich dan ook ongeslagen geplaatst voor de Van Wagtendonk-beker (regionaal voetbal). De B 1-pupillen zijn ook eerste in hun poule geworden, zodat ook zij deelnemen aan de wedstrijden om de Van Wagtendonk-beker. De indeling is als volgt: A1 -pupillen Poule A: Abcoude, Ajax, Buitenveldert, DWS, DWV en RKAVIC. Poule B: AFC, Rapiditas, Uithoorn, De Volewijckers, WA en Zeeburgia. B 1-pupillen Poule A: AFC, Abcoude, Uithoorn, De Volewijckers, WA en Zeeburgia. Poule B: Ajax, Buitenveldert, DWS, JOS, NFC en Rood Wit A. Er wordt een hele competitie gespeeld, waarna er kruiswed- strijden volgen voor de nummers 1 en 2 van elke poule. De finales worden op 28 april 1979 op de Zeeburgia-velden verspeeld. Succes, A1- en B1 -pupillen. De overige elftallen, A2, A3 en A4, zijn hoger ingedeeld en spelen alle tegen Al-elftallen van andere verenigingen. Hopelijk krijgen onze achterhoedes nu wat meer te doen. Want hoge uit slagen zijn natuurlijk wel leuk, maar het komt het spel niet ten goede. Zaterdag 28 oktober en 4 november werden de bekerwedstrijden gespeeld; de 1e ronde uit en thuis. Al onze vijf elftallen kwamen via grote uitslagen in de 2e ronde. Respectievelijke totalen: 381 en 361. Een mooi resultaat. In de herfstvakantie is het A 1-pupillenteam winnaar geworden van het Sparta-toernooi (Rijnbende-bokaal). Met goed spel werden Feyenoord (31), Roda JC (40) en ADO (40) verslagen. Dit betekende de finale en wel tegen NAC. Ajax kreeg véél kansen, waarvan er maar één werd benut (10). Doch genoeg. Een prima resultaat, jongens! H. Bijvank Jan en Ina van Eyden bedanken de A 1-pupillen voor de betoonde belangstelling en het prachtige cadeau bij de geboorte van hun zoon Robbert. U gelieve in de adreslijst seizoen 1978-1979 de volgende rec tificaties aan te brengen: E re-I eden W. F. Volkers, Laan van Vollenhove 222, 3706 AA Zeist, Tel. wordt: 03404-50121. W. F. C. Bruijnesteijn, Middenweg 107 A, 1098 AH Amsterdam. Tel. wordt: 655510. 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1978 | | pagina 14