Wonen in Gooi en Eemland Van de administratie len dat onze opzet om er een speciaal feest van te maken, prima geslaagd is, mede door het feit, dat Sint ervoor gezorgd had, dat alle kinderen bepakt en bezakt dit feest verlieten. Aan de vele gulle gevers voor dit festijn (speciaal die in de anonimiteit willen blijven) nogmaals hartelijk dank. Een woord van dank aan onze gastheer, de heer Ferron, is ook zeker op zijn plaats, want wat hij voor de Ajax-jeugd heeft gedaan, was werkelijk grandioos. Ondanks de geringe medewerking om ons heen, werd er op het laatste ogenblik toch besloten om carnaval te vieren, mede op aandringen van onze vaste klanten. Een gelukkige beslissing, om dat het feest weer tot de laatste plaats bezet was. Juist op zo'n avond met zijn „losse" karakter, de mens levend in een ander wereldje: verkleed, is het plotsklap wél mogelijk dat een ieder met een ieder kan dansen, praten en proosten en daar gaat het uiteindelijk om. Twee maanden hierna toch weer een dansavond en ziedaar, deze was weer geheel bezet. Een uitstekende avond met goede muziek, met Karei en zijn boys, die er steeds weer in slaagden om de dorstige kelen te lessen. Op zaterdag 29 april" jl. gingen we met een groep Jeugdspelers en uiteraard hun begeleiders op stap. Ditmaal waren de B-juniores aan de beurt. Ook voor het eerst in ons bestaan, had een bestuurslid gevolg gegeven aan onze uitnodiging om deze trip mede te maken, nl. de heer A. van Eyden. Per touringcar vertrokken we vanaf het Jeugdhonk naar het American Hotel, alwaar in een sfeervolle zaal gegeten en ge dronken werd. Vooral het eten, bestaande uit een meer dan voor treffelijk „koud buffet", ging er bij de jeugd goed in. Daarna ging het richting Theater Carré, naar de André van Duin Show, waarvan met volle teugen werd genoten. Leuk was het, dat André in zijn openinswoord er melding van maakte dat zich onder de aanwezigen een ploeg juniores van Ajax bevond. Na afloop per bus terug naar het Jeugdhonk voor nog een „afzakkertje" op de goede afloop. Begonnen we het seizoen met activiteiten rondom ons jeugdlid Hans Kok, deze, aanwezig op het op 6 mei jl. gehouden Ajax- Pupillentoernooi, ontving van ons daar een blijvende herinnering en een bloemetje, een en ander in verband met het feit dat het zijn aan Ajax aangeboden prachtige wisselbeker was, waarom op dit toernooi gestreden werd. Ook hebben wij als Ontspannings-Commissie Ajax Jeugdvoetbal dit seizoen de aan ons doorgegeven ernstige ziektegevallen (zo'n 20 ongeveer) voorzien van resp. fruitmanden, bloemen, boeken- of platenbonnen etc. Is daarbij iemand vergeten, dan is zulks bijzonder jammer, doch dan is er niets aan ons door gegeven. Zo, dat was het. Met nog dank aan de redactie van het Ajax-Nieuws voor de verschillende publikaties de OC betreffende, dank ik namens deze ook voor het in ons gestelde vertrouwen, wens ik u een prettige en zonnige vakantie toe en eindig met onze vriendelijke groeten. A. L. van Zoest, secr. OC Zoekt u een woning, vraag onze gratis woninggids met vele te koop zijnde aanbiedingen Wij verzorgen tevens uw financiering Makelaarskantoor onroerende goederen ANT. H. HAK EN ZN. Hoofdstraat 24 - Baarn f 1 Telefoon 02154-12210 en 12048 b.g.g. 03493-2242 FEEST VOOR ALLE B JUNIORES Op zaterdag 29 april, 17.00 uur, vertrokken wij met de bus vanaf het Ajax-stadion o.l.v. de Ontspannings-Commissie (en Tom Kamlag!). Door aanwezigheid van laatstgenoemde kregen wij het vermoeden dat er een gezellige avond voor ons in petto zou zitten. De bus reed ons naar onze eerste bestemming en wel het American Hotel, waar wij een voortreffelijk koud buffet nuttig den. Het dessert was een verrassing; een geweldig voetbalveld (taart) werd neergezet, waarvan we ieder een stuk kregen. Kort hierna reden we naar de volgende bestemming: Theater Carré. Hoera, André van Duin. De meesten van ons hebben onbedaarlijk om de grollen van André gelachen. Na dit amusante gebeuren werden wij naar Ajax teruggebracht, waar wij nog op een afscheidsdrankje werden getrakteerd. Ik geloof, dat ik namens alle B-juniores spreek, als ik zeg: harte lijk dank, Ontspannings-Commissie. Alle hulde! Jacques Storm Door overschrijving op postgiro 123977 t.n.v. Penningmeester A.F.C. „AJAX", Middenweg 401, Amsterdam, van één der onder staande bedragen, kunt u in het bezit komen van een seizoen kaart voor: attentie! a. Ere-tribune Vak B/C f 250,65+ 200, b. Reynolds-tribune Vak K - L (middenvak) f 225,— 65+ f 175, idem reservering Vak K L f 300,65+ 250, (s.v.p. nummer oude reservering vermelden) c. Staantribune Vak P (middenvak stadszijde) 80,65+ f 60, Staantribune Vak F (middenvak Diemenzijde) f 80,65+ 60, Houders van zogenaamde 65+ kaarten zullen in de gelegenheid worden gesteld tegen gereduceerde prijzen een seizoenkaart 65+ te kopen bij de Administratie op vertoon van een 65+ kaart en twee pasfoto's. Deze seizoenkaarten geven op vertoon recht op een gratis plaats resp. op de Ere-tribune, Reynolds-tribune en Staantribunes in het Ajax-Stadion bij alle door Ajax 1 en Jong-Ajax (C-elftal) te spelen wedstrijden, t.w.: 1. COMPETITIEWEDSTRIJDEN; 2. VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN; 3. EUROPA-CUP- resp. UEFA-CUP-WEDSTRIJDEN. Tevens kunt u met een seizoenkaart al deze wedstrijden bijwonen, indien ze door genoemde Ajax-elftallen als „thuiswedstrijd" in het Olympisch Stadion worden gespeeld. De seizoenkaarten Ere- en Reynolds-tribune geven hier recht op een benedenzijvak, de seizoenkaarten Staantribune geven recht op een benedenvak van de Staantribune. Voor wedstrijden om de KNVB-beker is geen enkele seizoenkaart geldig. Wij verzoeken u op uw giro-overmaking duidelijk te willen ver melden welke seizoenkaart door u wordt verlangd. Tevens dient u het totaalbedrag van uw giro-overmaking te verhogen met f 5,porto- en administratiekosten, waarna wij u uw seizoen kaart(en) „aangetekend" toezenden. Ten overvloede maken wij u er nog op attent dat het thans voor alle Ajax-supporters en seizoenkaarthouders mogelijk is zich te abonneren op het officiële maandblad van onze vereniging: Ajax- Nieuws. Mocht u hiervoor interesse hebben, dan kunt u door afzonderlijke giro-overmaking van f 20,op bovengenoemd gironummer hiervan in het bezit komen. U dient echter wel dui delijk te vermelden: „Abonnement Ajax-Nieuws 1978-1979". Bent u reeds abonnee op het Ajax-Nieuws, dan verzoeken wij u te wachten met betalen, totdat u hiertoe een aanschrijving heeft ontvangen. 20

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1978 | | pagina 20