De Don's Pupillen-overzicht disco WILLY ALBERTI CLUBHUIS AJAX VOORLAND haarverzorgers voor al uw grammofoonplaten Hi-Fi- en stereo-installaties Osdorpplein 236, Amsterdam-W, Telefoon 195262 Sigarenmagazijn Bennie Muller Voorverkoop alle wedstrijden, óók uitwedstrijden Ajax Toto-inleveringsadres voor Ajax - BPC - Spartaan - Maccabi - SVA Haarlemmerstraat 96, telefoon 220431 (achter Reynoldstribune) Geopend elke dag recepties, vergaderingen, enz. (ben. maandag) vanaf 11.00 uur even praten met KAMLAG Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 lijk weer voetballen en wel tegen Swift. In deze wedstrijd kregen we wél vele kansen, maar hadden weinig geluk. In de rust had de heer v. d. Geest opdracht gegeven meer pressie-voetbal te spelen en zo kwam er al spoedig een mooie goal van Rimco (01). Nadat we nog meerdere kansen hadden gemist, was het Cassie die, na een afgeslagen aanval op het Swift-doel, de keeper met een effectvolle bal passeerde (02). Hierna speel den we een gewonnen wedstrijd." (Hannie keurig. - Red.) Een tweede reporter van de Juniores Cl: Martin de Waardt over Ajax Jun. C3Bijlmer C1. ,,Dit is een harde wedstrijd geworden, waarbij we in de rust met 10 vóór stonden dankzij een mooi doelpunt van Rimco Root- lieb. Na de hervatting speelde Bijlmer zo mogelijk nog harder en al gauw werd hierdoor Casper van Nassauw uitgeschakeld door een schop tegen zijn knie. Hierna werd het 11. Toen, bij een uitval, kreeg Dickie Verheul een vrije schop méé. De bal werd op de rand van het strafschopgebied gelegd, Rimco Rootlieb knalde in via de hand van de keeper ging de bal tegen de lat, kwam bij Dickie terecht, die raak schoot. We wonnen aldus verdiend met 12. (Ook aan Martin een compliment - Red.) Mart. J. W. Middendorp Hans Bijvank Na de lange gedwongen rustperiode moesten de Ajax-pupillen voor de beker spelen. Van de zes elftallen kwamen er vier in de volgende ronde. De A3 liet het er lelijk bij zitten tegen De Meer A1. Alhoewel veel sterker, kwam ons elftal toch met 01 achter, door een foutje van de keeper. Dit bleek later ook de eindstand te zijn. De B2-pupillen kwamen bij Zeeburgia niet aan het woord; er werd met 10 verloren. Jammer, jongens. De A1, A2 en B1 bereikten door winst de halve finales. De A4 kwam al direct in de finale. De uitslagen waren: Zeeb. A1Ajax A1 12 Wilskr. A2—Ajax A2 0—9 Ajax A3De Meer A1 01 JOS A3—Ajax A4 0—4 Ajax B1—Wilskr. B1 4—0 Zeeb. B2Ajax B2 10 Voor de A1-pupillen was zaterdag 11 maart een dag om gauw te vergeten. We gingen verzwakt (3 zieken) naar Badhoevedorp, waar tegen Lijnden A1 gespeeld moest worden. Door slecht spel van Ajax-zijde kwam de eerste nederlaag in de competitie om de Van Wagtendonk-beker. Gelukkig voor Ajax speelden de num mers 2, Uithoorn en Buitenveldert 00 tegen elkaar, zodat onze voorsprong nog altijd 3 punten bleef. De A3-pupillen werden met 03 verslagen door Bijlmer A; tegen een fysiek sterkere tegenstander had Ajax geen wederwoord. De A4 en B2 behaalden mooie overwinningen. De B1 moest tegen aartsrivaal Zeeburgia spelen. Ajax kwam al snel met 10 achter, door een fout in de verdediging. Pas vlak vóór tijd kwamen we op 11, na een mooie solo van Saïd Abi- dallah. Gelijk na rust keek Ajax weer tegen een achterstand aan; uit een corner scoorde Zeeburgia onhoudbaar. Maar snel kwam Ajax weer op gelijke hoogte door Tonny van Unen. Hierna ont stonden aan beide zijden nog goede kansen, doch het bleef 22. Wat wel de juiste eindstand was. De uitslagen waren: Lijnden A1Ajax A1 10 Ajax A2Meerb. A1 21 Ajax A3Bijlmer A1 03 Ajax A4FIT A1 7—0 Zeeb. B1—Ajax B1 2—2 Ajax B2Geuzen B1 70 H. Bijvank 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1978 | | pagina 12