KIENAVOND vrijdag 23 december a.s. door de ONTSPANNINGSCOMMISSIE AJAX-JEUGD in samen werking met de Jeugd-Commissie. Men had het gezelschap DE FANTASIA'S geëngageerd dat met muziek, zang, goochelen, clownerie, hypnotisme en wat dies meer zij, de Ajax-jeugd enkele uren geweldig bezig hield. Tijdens de pauze arriveerde St. Nicolaas met zwarte Piet. De Sint verklaarde, aan de hand van hem ten dienste staande ge gevens, over het algemeen zeer tevreden te zijn over de voetbal prestaties van Ajax' jong sten; een enkele die op zijn lijst je" voorkwam, werd bij Sint ontboden, hetzij voor goede hoedanig heden, hetzij voor een terechtwijzing. Maar alles bij elkaar viel dit laatste nogal mee. Toen om circa vijf uur het feest ten einde was, wachtte op enkele tafels voor een ieder nog een aantal cadeaus, die Sinterklaas uit Spanje voor de Ajax-pupillen en een aantal andere jeugdelingen had meegenomen. Zij nog vermeld, dat voorzitter Van Praag en secretaris Westrik ook aanwezig waren en, zoals zij verklaarden, enorm genoten hadden van hetgeen deze middag voor de Ajax-pupillen was gedaan. Rest ons langs deze weg een ieder die aan het welslagen van dit onvergetelijke feest heeft medegewerkt, daarvoor oprecht hulde te brengen, in het bijzonder de ONTSPANNINGSCOMMISSIE AJAX-JEUGD alsmede onze JEUGD COMMISSIE. We hadden zondag 11 december jl. niet eerder gelegenheid om het resultaat tegen FC Twente te beluisteren dan toen Frits van Turenhout om half-vijf zijn toto-uitslagen voorlas. 22, wat dus zeggen wilde dat we in de laatste drie wedstrijden slechts 2 pun ten behaalden. Zonder meer erg teleurstellend. Wat moeten we er anders nog van zeggen? Dat we toch niet slecht gespeeld hebben? Zeker nietOok pech hadden (Tscheu la Ling b.v. kopbal tegen de paal, terwijl aan de andere kant Krol de bal ongelukkig in eigen doel deed verdwijnenHopen we op een spoedig toch wel beter benutten van de kansen. Het zij zo. Nog te vermelden dat uit een fraaie actie van Tscheu, Geert Meijer ons de leiding gaf en dat na een 21 achterstand, een prachtige voorzet van Simon Tahamata precies op het hoofd van Frank Arnesen neerdaalde, waardoor de gelijkmaker kon worden inge kopt (2—2). Het C-elftal staat nog steeds op een slechte plaats. Na OO tegen FC Twente-uit (niet onverdienstelijk), werd thuis tegen Haarlem weer kansloos verloren 13falen vóór en fouten achter'. tegen feller en beter spelende igasten, ja, dat kan haast niet anders dan een negatief resultaat opleveren. Opmerkelijk is overigens dat we ,,uit" beter spelen dan thuis", gezien de cijfers tot nu toe (6 punten resp. 1 punt). We blijven vertrouwen op een spoedige totale verbetering. Op dit moment, nu wij de laatste hand leggen aan de kopij voor het clubblad, zijn de officiële notulen van de laatste vergadering van de Ledenraad nog niet klaar. Het gebruikelijke korte over zicht uit de gegevens van de bijeenkomst zullen wij de volgende keer publiceren. Dan moeten we nu gaan sluiten. Dit is inderdaad een slechts bescheiden uitgave van ons clubblad. Maar de kopij is op en langer wachten daarop kan niet, omdat we ons tijdig bij Tante Pos moeten melden, o.a. om nogmaals de datum van de Kien- avond (23 december a.s.) onder uw aandacht te brengen. Prettige feestdagen, een goede entree in 1978 en tot de volgende keer. Mart. J. W. Middendorp DENKT U AAN: De jaarlijkse vastgesteld op Deze avond wordt gehouden in het Ajax-Restaurant. Aanvang 20.00 uur. De clubavondcommissie wijst er met nadruk op, dat de toegang ALLEEN geldt voor leden, ondersteunende leden alsmede buitengewone leden; derhalve alleen toegang op vertoon van diploma's. Het is dus NIET toegestaan introducé's mede te brengen. Let wel: aan het bovenstaande zal stipt de hand wor den gehouden. Voorzover u in de gelegenheid bent één of meerdere prijzen voor dit kienfeest beschikbaar te stellen, dan gaarne een telefoontje aan één van onderstaande adressen: K. W. van Mourik, Oostenburgergracht 35, tel. 251172 M. Lindeman, Van Hogendorpstraat 77, tel. 864814 J. H. Minderhoud, Cabotstraat 3a, tel. 167883 C. A. Welling, Reinier Claeszenplein 3, tel. 183859 Dus niet vergeten: vrijdag 23 december a.s. kienen in het Ajax-Restaurant De clubavondcommissie P.S. Foto's van de feestmiddag Jeugd kunnen worden besteld bij de heer J. Mud. telefoon 020-270237

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 3