JL ROCHAS Pupillen-overzicht monsieur after shave lijk. Toch kwam Ajax aan een voorsprong. Na goed werk van Winnie Haatrecht werd Jos Gillebaard aangespeeld in het straf schopgebied, met een goede kapbeweging maakte deze de bal vrij en schoot meteen in. Een paar minuten later,was het alweer gelijk; na slecht wegwerken in onze verdediging kwam de bal tegen de arm van één onzer spelers. De toegestane strafschop werd benut. In de tweede helft een gelijk opgaande strijd, waarin Winnie Haatrecht de winnende goal voor Ajax maakte (21). Onder werkelijk barre weersomstandigheden heeft de C1 met 60 van De Spartaan gewonnen. Op een door de vele regen moeilijk bespeelbaar terrein was het allemaal niet best. Vóór de rust scoorden v. 't Schip, Gillebaard en Bakker 30. Terwijl het veld hoe langer hoe slechter werd, maakte Ajax na de pauze door Panhuis, Haatrecht en weer Bakker de zes vol. Een wed strijd om gauw te vergeten. Van de Juniores C2 ontvingen wij een verslag over de wedstrijd SLTO C1—Ajax C2 (0—3): ,,Ajax C2 moest het opnemen tegen het laag op de ranglijst staande SLTO. Een hoge score werd verwacht, maar dit zou het niet worden. Door slecht samenspel en téveel individuele acties, die voortdurend strandden, was het met de rust maar 02. Het eerste doelpunt kwam pas in de 15e minuut tot stand. Een hoge voorzet van links door Bart Rood, werd door Andy de Jonge ,,in-énen" op zijn slof genomen. Een mooi doelpunt. Vlak vóór de rust werd het 02. Een voorzet van links, door Bart Rood, werd door de SLTO-keeper losgelaten, waarna Dick Verheul de bal in het net kon tikken. Na de rust eenzelfde beeld. Een sterker Ajax, doch de doelpunten waren schaars. Het werd uiteindelijk nog 03 door Bart Rood, die de keeper met een Job" verraste. Een wedstrijd omvgauw te vergeten. Waarschijnlijk te licht op gevat. Deze wedstrijd was voorlopig de laatste voor Andy de Jonge. Op medisch advies mag hij namelijk een jaar niet voetballen. Vanaf deze plaats: sterkte, Andyü" Tot slot van de resultaten der juniores: Voorland C1Ajax C3 0—5. „VoorlandAjax was de wedstrijd om de eerste plaats. We stonden samen bovenaan met 9 punten. Nu, er werd wel tegenop gekeken, maar het viel uiteindelijk mee. Door niet te veel „ge- pingel" en snel spel hadden we met de rust al een voorsprong van 04 door doelpunten van Ronald v. d. Berg, André Gouds waard, Martin de Waardt en weer Ronald v. d. Berg. Na de rust ging het niet zo gemakkelijk als in de eerste helft. We scoorden nog maar één keer, weer door Ronald v. d. Berg." En dit ,,C3"-verslag werd u verstrekt door de man van de hat trick vandaag: Ronald v. d. Berg. Uitslagen zondag 4 december Ajax A1—DOS Al 4—2 Ajax A2De Meer A1 20 SDW B1Ajax B1 1—3 Ajax B2Meteoor B1 00 AjaxClVolew. G1 12 Sp. ZuidClAjax C2 31 DiemenCIAjax C3 02 H. Bijvank achter elkaar. De vorige twee keren (voor de beker) was de uitslag nog groot, doch nu konden de Ajax-jongens er maar drie in krijgen. Alle elftallen hadden het op die dag moeilijker dan anders. Er vielen nogal wat tegendoelpunten. De A2-pupillen zorgden voor de verrassing van de dag. Zij konden bij Amstelland niet verder komen dan 21 verlies. Eén van de oorzaken: scheidsrech terlijke dwalingen. Volgende keer beter, jongens. ZPCA1— Ajax Al 0—9 AjaxA2—DJKA2 15—0 Ajax A3WTO A1 5—0 Ajax A4Diemen A4 70 Ajax B1JOS B1 80 Animo B2Ajax B2 01 De uitslagen waren: Abcoude A1Ajax A1 24 Amstell. A1Ajax A2 21 Zeeb. A2Ajax A3 12 DEC Al—Ajax A4 1—4 AjaxBI—JOSB1 3—0 Voorland B1Ajax B2 02 H. Bijvank Er is door de pupillen niet veel gevoetbald. Van de 5 vastgestelde voetbalprogramma's zijn er maar 2 verspeeld. Oorzaak: slechte weersomstandigheden en daardoor zeer slechte velden. De returns van de bekerwedstrijden 1e ronde werden door de 6 elftallen (weer) gewonnen, zodat alle ploegen de 2e ronde (op 17 december) bereikt hebben. De A1 wist dit keer niet zo'n grote uitslag te verkrijgen. Was het thuis tegen ZPC 200 nu kwam men niet verder dan 09. Waarschijnlijk te gemakkelijk over gedacht De B2-pupillen hadden het ook deze keer weer het moeilijkste; uit, tegen Animo B2, werd het 01 voor Ajax. De overige elftallen wonnen met grote cijfers. De uitslagen waren: monsieur ROCIIAS ROCH AS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam Na twee weken gedwongen rust kon er weer volop gevoetbald worden. De A1 -pupillen speelden hun eerste wedstrijd voor de Van Wag- tendonkbeker tegen Abcoude A1. In Abcoude. Er stond een vrij harde wind, die het spel tamelijk beïnvloedde. Ajax begon met een goede ruggesteun, door reeds in de eerste aanval een voor sprong te nemen via Michel de Bruyn. Door hard werken van de gehele ploeg werd deze 01 voorsprong uitgebouwd tot een 24 winst (nog 2 maal Michel de Bruyn en Rob Groenteman). Proficiat, jongens. Gelukkig krijgen jullie in deze competitie wat meer tegenstand (twee tegendoelpunten). Dit kan alleen maar gunstig werken. De B1 -pupillen moesten weer tegen JOS. Dat was dus drie keer 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 11