JL ROCHAS VISDAG monsieur after shave Slot van de visdag het diner monsieur R(X:iIAS ülUT-shavr ROCH AS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam Ja, het was weer zover: vissen geblazen met leden en donateurs. Daar ging voor het eerst een zgn. inspraakavond aan vooraf; het was komen vast te staan dat de organisatie enigszins diende te worden veranderd, o.a. wat betreft de uitreiking van de prijzen, de muziek en nog wat andere zaken. Nu, dat kwam allemaal goed voor elkaar. Wegens een omleiding na de start vanaf het Instituut voor de Tropen (om 07.15 uur) kwamen we terecht op het Rembrandt- uein, waar een paar belhamels er nog uit wilden vanwege wat vroege nachtvlinders Maar dat ging niet door en enige tijd later zaten we in het restaurant ,,De Boerderij" te Schoorldam aan de koffie met heerlijk krentebrood van Oom Bram. Intussen was mij opgevallen dat de kleding langzamerhand naar een meer standaard-uitmonstering gaat; hier en daar nog slechts een gele, rode of blauwe muts, maar de rest: aangepaste camou- flage-kleding. Dit laatste om de vissen niet te doen schrikken. Uitreiking van de hengels plus wormen en vissen maar. Toen de ,,smulpauze". Dat was weer ongelooflijk. Midden op het land een versierde tafel met balletjes gehakt en krentebrood (producer: Oom Bram), kippepootjes (en niet zo weinig), alle soorten drank van de Gebr. Hoopman en warme worst (hoe heerlijk) van Dries Blankert. O ja, er was ook nog roggebrood met spek, ook van Oom Bram, kortom, alles bij elkaar was het zo een vergelijking die lag tussen de Oesterbar en Dikker en Thijs. En dat alles, zoals gezegd, midden in het land met de koeien en schaüen als toekijkers. 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 18