Afscheid en huldigingen Op zaterdag 17 september jl. werd de scheidende bestuurs leden André Kraan en Henk Timman door Ajax een afscheids receptie aangeboden. Op deze zeer druk bezochte bijeenkomst met tal van officials, o.a. van de KNVB, alsmede afgevaardigden van zusterverenigingen, werden beide „middelpunten" overladen met cadeaus, alsmede woorden van waardering en dank. Daar in werden terecht de beide echtgenotes betrokken. Namens de KNVB sprak mr. Kernkamp, voor de KNVB afd. Am sterdam voerde de heer Toorenaar het woord, de gevoelens van AFC werden vertolkt door voorzitter J. van Dijk. Verder ver scheen ook de heer Opbergen uit Yerseke (vroeger Stormvogels) op 't spreekgestoelte teneinde vooral Henk Timman te bedanken voor de vele malen dat hij door hem aan kaartjes geholpen was. Uiteraard sprak ook voorzitter Jaap van Praag de beide ex- bestuursleden toe, waarna dezen in hun dankwoord gewaagden van een onvergetelijke dag. Vroeger in de middag vond in het Jeugdhonk nog een huldiging plaats ter gelegenheid van het afscheid van de jeugdleiders, de heren Peet Petersen, Gerard Holsheimer en Jan Helman. Deze gebeurtenis werd tevens benut om uit de kring der amateurs (wier belangen hij zestien jaar als bestuurslid had voorgestaan) ook aan André Kraan een huldeblijk aan te bieden. Hier was het Jeugdsecretaris Jan Neefjes, die namens de com missies (Juniores- en Seniores-) het woord voerde. in de hulde-betuigingen worden ook de echtgenotes betrokken de druk bezochte receptie André Kraan en Henk Timman ontvangen geschenken van „ref" Frans Derks In het Jeugdhonk afscheid van Peet Petersen, Gerard Holsheimer en Jan Helman als jeugdleiders alsmede van André Kraan, jarenlang de vertegen woordiger van amateurs resp. jeugd in het bestuur 4

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 4