ROCHAS monsieur after shave Notulen (uittreksel) van de jaarvergadering van de ledenraad 25 AUGUSTUS 1977 1. Opening Om even over acht uur heet voorzitter Van Praag de aanwezigen welkom, speciaal de ereleden De Boer Sr., Bruijnesteijn, De Jongh, Volkers en Vunderink. Hij deelt mede, dat bericht van verhindering werd ontvangen van de leden Bouwens, Hordijk, Petersen en Pil. Volgens artikel 39, lid 2, van het huishoudelijk reglement moeten tenminste 18 leden aanwezig zijn. De presentielijst is getekend door 23 leden, zodat in deze vergadering rechtsgeldige besluiten kunnen worden genomen. Na het feit te hebben gememoreerd dat we Kampioen van Neder land zijn geworden en als zodanig meedoen aan de wedstrijden om de Europa Cup I verklaart hij de vergadering geopend. De leden, die ons in het afgelopen verenigingsjaar door de dood zijn ontvallen, t.w.: de werkende leden: G. de Boer, A. L. Desmit, J. H. Martens, Tj. de Munnik, J. Timman, K. W. v. d. Toorren, E. van Wijngaar den en kortelings: K. F. E. Hollman en J. Bartelsman; alsmede de ondersteunende leden: F. A. H. van Bruggen, mevr. J. P. van Dijk-Beenke, G. K. Geerling, L. Groenteman, C. J. Hage- man, H. Hendriks, P. Jonker, J. C. Kortlevers, D. Molog, L. E. van Mourits, drs. A. Oosthoek, W. T. van Ophuizen, P. A. Stam, F. de Vries en J. A. Wiedenbrugge, worden door de aanwezigen met enige ogenblikken stilte staande herdacht. 2. Ingekomen stukken De secretaris deet mede, dat er geen ingekomen stukken zijn. 3. Notulen van de vergaderingen van 28 april en 1 juni 1977 Voorzitter Van Praag zegt dat hij traditie-getrouw bladzijde voor bladzijde aan de orde zal stellen. De heren Klok en Neefjes hebben enkele opmerkingen, waarna de notulen, verder ongewijzigd, door de voorzitter worden vast gesteld onder dankzegging aan de secretaris voor de samen stelling. Dit gebeurt ook met de notulen van de vergadering d.d. 1 juni 1977, als blijkt dat niemand daarover iets te zeggen heeft. 4. Jaarverslag secretaris over het verenigingsjaar 1976-1977 Zoals gebruikelijk, is dat ook dit jaar weer een naslagwerk van grote waarde geworden. De voorzitter vraagt daarvoor een krach tig applaus, waaraan de vergadering gehoor geeft. De heren Potharst, Fischer en Lambregts hebben enkele kleine opmerkingen. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1976-1977 Voorzitter Van Praag zegt dat hij het woord zal geven aan de heer Timman om zijn verslag voor te lezen; het zal voor deze de laatste keer zijn Eerst nog worden aan de aanwezigen fotokopieën uitgereikt van de Rekening baten en lasten alsmede van de Balans per 30 juni 1977. (Dit alles, zo ook het slotwoord van de scheidende „schat bewaarder, is reeds gepubliceerd in het clubnieuws no. 2 d.d. augustus jl.) Na de voorlezing komen er nogal wat vragen los, o.a. van de heren Neefjes (overboeking reserve-rekeningen), Van Wijk (idem), Potharst (de wedstrijd tegen Manchester United vorig jaar), A. van Dijk (salarissen), Potharst (basis van onze inkom sten), Neefjes (idem), Potharst (kosten verlichting), Fischer (personeelskosten Administratie en kosten clubavonden), Smit (scouting), Klok (onderhoud Stadion), v. d. Zwaag (onroerend- goed-belasting), Volkers (bestemming reserve-rekeningen) e.a. Op alle vragen wordt door de heer Timman geantwoord c.q. ge reageerd, waarvoor de voorzitter hem na afloop bedankt. 6. Rapport Financiële Commissie over 1976-1977 Dit wordt voorgelezen door de heer Van Wijk, waarna de ver gadering instemt met het voorstel om de penningmeester en het bestuur décharge te verlenen. 7. Begroting Wat de begroting betreft, daarover zal de ledenraad zich eerst uitspreken als de nieuwe penningmeester, na overleg met de Financiële Commissie, een en ander heeft bestudeerd. Dat speelt dus pas op de eerstvolgende vergadering. 8. Bespreking verslag van de Technische Advies-Commissie Daaruit blijkt dat de samenwerking met het bestuur aanvankelijk wat moeizaam op gang is gekomen, doch daarna heeft de situatie zich verbeterd. Overigens komt het de huidige commissie-leden (de heren Potharst, Fischer en Smit) voor, dat op den duur hier een taak is weggelegd voor voormalige contractspelers. Boven genoemde heren worden daarna met algemene stemmen in hun functie herkozen. 9. Bestuursbeleid Na nog een lofwaardige opmerking van de heer Van Wijk volgt, ROCH AS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 18