Dons EL BIER j. haarverzorgers haarverzorgers Aantal uitgebrachte stemmen 75 Af: van onwaarde 1 Aantal uitgebrachte geldige stemmen 74 Volstrekte meerderheid bedraagt 38 A. R. Been M. Caransa P. van Deijck Sr. A. W. van Dijk N. Klok Jr. A. Kraan Ir. J. Lambregts G. Leentvaar W. F. Schoevaart H. G. A. Timman M. Vischschoonmaker 73 stemmen 63 stemmen 68 stemmen 73 stemmen 65 stemmen 74 stemmen 74 stemmen 34 stemmen 74 stemmen 72 stemmen 70 stemmen Plantage Midden laartSi6 Amsterdam Telefoon 243220 - Plantage Middenlaag Amsterdam Telefoon 243220 Uit het vorenstaande blijkt, dat de heer Leentvaar niet werd her kozen. De heren Caransa en Klok worden geacht reglementair te zijn gekozen in de tijdens de lopende zittingsperiode ontstane 2 extra-vacatures, door de verkiezing van de heren Brandsteder en Van Eijden tot respectievelijk penningmeester en commissaris amateur-voetbal. Voorzitter Van Praag betuigt dank aan de heren De Boer Jr. en Leentvaar voor hun inbreng tijdens de vergaderingen van de ledenraad. Hij feliciteert de herkozen en de nieuw gekozen leden, de heren M. Caransa, A. Kraan, H. G. A. Timman en M. Vischschoon maker, die hij in de eerstvolgende vergadering van de ledenraad als lid zal installeren. 5. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1976- 1977, waarin is opgenomen een verslag over de werkzaam heid van de ledenraad Voorzitter Van Praag^oont het lijvige boekwerk en deelt mede, dat het jaarverslag van de secretaris in de jaarvergadering van de ledenraad veel applaus heeft geoogst. Aangezien de heren Middendorp Sr. en Jr. daaruit een voortref felijk en uitgebreid uittreksel hebben samengesteld, dat in het Ajax-Ni£uws is gepubliceerd, neemt hij aan, dat niemand van de _-a«riWezigen prijs stelt op voorlezing van het gehele verslag, want v^dat zou misschien wel bijna twee uren vergen. Maar hij vraagt Tiet hierbij toch. Het blijkt dat inderdaad niemand vraagt om voorlezing. Voorzitter Van Praag vraagt vervolgens een bijzonder waarderend applaus voor het werk van de secretaris, waaraan de vergadering gehoor geeft. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1976-1977 Voorzitter Van Praag deelt mede, dat gevolg gevend aan een in de vorige jaarvergadering gedaan verzoek, voor het eerst in het Ajax-Nieuws zijn opgenomen een verkorte Rekening van baten en lasten over het boekjaar 1976-1977 en een verkorte Balans per 30 juni 1977. U hebt derhalve gelezen dat de sportieve resultaten in het afgelopen verenigingsjaar succesvoller waren dan de finan ciële. Op zijn verzoek is de heer Timman zo vriendelijk geweest persoonlijk zijn verslag te komen voorlezen, waarvoor hij hem nu gaarne het woord geeft. Na het slotwoord geeft de vergadering met applaus haar waar dering te kennen voor het werk van de heer Timman. Nadat blijkt dat niemand verder iets te vragen heeft, brengt voor zitter Van Praag de heer Timman bijzonder hartelijk dank voor zijn verslag en zijn bereidwilligheid. (Applaus) 7. Mededeling van de Financiële Commissie De heer Van Wijk deelt mede, dat hij bij ontstentenis van de voorzitter van de commissie en verkiezing tot penningmeester van een ander lid van de commissie het rapport zal voorlezen 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 10