Onze pupillen een consumptie aangeboden. Bij het Centraal1 Station werd af gemeerd. Waar gingen we nu naar toe? Tot onze grote verbazing werd dat het Victoria Hotel! Daar werden we verrast door een cabaretier. Zijn optreden viel bij jeugd en genodigden zeer in de smaak. Ook de consumpties werden miet vergeten, Na dit op treden werd er een koud buffet geserveerd. Nu dat was ook uit de kunst. Om 19.30 uur werd de terugreis aanvaard naar het Jeugdhonk. Daar werden wij nogmaals getraeteerd, waarna het feest met recht ten einde was. Ik heb u een beknopt verslag gegeven van deze middag. Het valt miet mee om er uitvoeriger over te schrijven; zo iets moet je meemaken. Het was grandioos, hetgeen de OC weer voor de jeugd van Ajax gedaan heeft. De jongens zijn niets te kort gekomen, zoi ook de genodigden niet. Ik gqlioof wel dat ik als tolk van allen mag zeggen: ,,OC hartelijk dank en dat jullie zo door mogen gaan." Een uitgenodigd Jeugdcommissielid A1 PuDillen - Staand v.l.n.r. E. Bakker, M. Raske, M. de Bruyn, M. v. Zoest, C. v. Nassauw, H. Eisinga, R. Panhuis (aanvoerder), C. Harms (leider); zittend v.l.n.r. R. Hoogwout, J. Gillebaard, N. Nieuwenhuis, J. Busink, N. Hulscher, H. Vonk, M. den Boer RKAVIC A1—Ajax Al 1—0 De Al pupillen hebben hun eerste nederlaag te pakken. Tegen een goed spelend RKAVIC werd het 10 voor de gastheren. In de eerste helft kreeg Ajax, met de wind mee, enige kansen, maar door slecht schieten en niet op tijd reageren werden deze steeds verknoeid. RKAVIC deed het in de 2e helft beter. Meer schieten en aanvallen over de vleugels leverden dan ook de over winning op. Het toernooi van Hermes DVS is voor de Al pupillen teleur stellend verlopen. De eerste wedstrijd werd nog met 40 ge wonnen, maar daarna waren de resultaten zonder meer slecht. Drie punten uit 4 wedstrijden is beneden onze „stand". Er moet in dit soort wedstrijden nu eenmaal anders gespeeld worden dan in de competitie. Steeds maar weer een man willen passeren werkt remmend en bovendien daar is de tijd te kort voor. Mis schien dat de ploeg ervan geleerd heeft en dat de volgende toernooien met een beter resultaat worden afgesloten. De B1 pupillen deden het daarentegen veel beter. Zij sleepten een eerste plaats weg uit Schiedam. Bravo jongens! Tot slot nog een compliment voor de ouders van A1 en A2 pupillen, die twee bussen gehuurd hadden om naar Schiedam te gaan. Ajax Al—DWV Al 0—0 De A1 pupillen hebben zich enigszins hersteld van hun eerste nederlaag. Op een moeilijk bespeelbaar veld hield de achter hoede de 0. Maar de Ajax-aanval kwam niet tot scoren. Eind stand 00. AFC A1—Ajax Al 04 In de wedstrijd tegen AFC haalden de A1 pupillen weer hun oude niveau. Nu iedereen weer alles voor de ander over had, liep het ineens weer als van-ouds. Jos Gellebaard opende de score met een schitterend doelpunt. AFC probeerde wel de aanval te zoe ken, maar Ajax was vandaag gewoon te sterk voor hen. Er kwamen nog 3 doelpunten bij, zodat de verdiende einduitslag 04 werd. ZPC A1—Ajax A2 0—3 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 21