AUTOLAK allekleuren Otto Nieuwenhuizen b.v. w i vkmi\ OOK IN SPUITBUSSEN AjaxCI—VVACt 2—0 De C1 speeld deze zondag tegen WA. Het was duidelijk te mer ken, dat de trip naar Frankrijk nog in de benen zat. Tempoloos voetbal, ondanks dat de wil wel aanwezig was. Maar het lukte gewoon niet vandaag. De eindstand werd via doelpunten van Das en Mulders bepaald op 20. Een wedstrijd om weinig over te schrijven. Ajax C2Rivalen Cl 21 Na een gedwongen rust van twee weken (afgelaste wedstrijden) moest de C2 aantreden tegen Rivalen C1. Wat in het begin een zo gemakkelijke wedstrijd leek, bleek in de tweede helft juist het tegendeel. Ajax begon sterk, goede combinaties en snel twee doelpunten door resp. Bob Moria en een prachtige goal van Ron Voorn (uit een corner ineens op z'n slof). Vlak voor rust kwam Rivalen, door fouten in onze achterhoede, op 21. En wat de C2 wel vaker overkomt: door niet dóór te drukken en de tegen stander op grote afstand te zetten, werd het nog een span nende tweede helft, met een beter Ajax, doch ook enkele zeer gevaarlijke uitvallen van Rivalen. Ajax C3—ZSGO Cl 2—2 De C3 speelde een goede wedstrijd tegen ZSGO. Tot twee maal toe namen wij een voorsprong, doch door foutjes kwam ZSGO steeds weer langszij. In de spannende tweede helft waren wij het meest in de aanval, maar doelpunten vielen er niet meer. Toch een compliment aan het gehele elftal voor de sportieve inzet tegen deze moeilijke tegenstander. Ajax C4Amstelland C2 30 Ajax begon de wedstrijd moeizaam, doordat er veel te veel gelopen werd met de bal. Vlak voor rust kon uiteindelijk Hans Smeelen de score openen. In de eerste helft kwam A-pupil Mar cel Lausberg in het veld. Na de rust kwam er nog een A-pupil bij: Andy de Jonge. Hij scoorde twee maal Zodat de eind uitslag 30 werd. Ajax B4Madjoe BI 90 Een wedstrijd, die we heel gemakkelijk en regelmatig scorend wonnen. In de eerste helft vier treffers: Van Vark (1x) en Eilts (3x). De tweede helft verliep net zo gemakkelijk, weer met vier doelpunten, waarvan Eilts weer drie voor zijn rekening nam en Duikersloot er één inprikte. De negende goal kwam op rekening van de scheidsrechter, die één doelpunt meer had geteld dan alle mensen aan de zijlijn. (Ach ja, in 't veen Red.) Ajax C2NFC Cl 10—0 Een hoge uitslag voor de C2 dit keer. In tegenstelling tot andere wedstrijden bleef het elftal doorgaan met scoren. Het eerste doelpunt kwam tot stand uit een penalty, benut door Gerry de Graaf. iHerna volgden de verdere doelpunten met de regelmaat van een klok. Door goed combineren en afmaken 20 Jan de Vries, 30 en 40 door Frank v. Velvert, vlak voor rust weer Jan de Vries, 50. Na de thee volgde een hattrick van Winnie Haatrecht, waarna Frank van Helvert 90 maakte. Ook NFC wilde scoren. De Ajax-veste konden ze echter niet vinden, waar na ze hun eigen doel maar gebruikten, zodat de eindstand 100 werd. Ajax Al—VVOG Al 9—0 De laatste competitiewedstrijd van onze A1-selectie werd meteen de grootste overwinning van dit seizoen. Direct na het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat er bij onze jongens een dermate honger naar doelpunten aanwezig was, dat de tegenstander uit Harderwijk er totaal niet aan te pas kwam. Door goals van Mar tin Terstall (2x), Peter v. d. Hengst (2x), Gerrit Faessen (1x), Rick v. d. Boog (1x), Ronald Paymans (1x), Remco Mulder (1x) en Cor v. d. Brink (1x) werd na een ruststand van 40, de eindstand van 90 bereikt. Hierdoor werd de totaalscore in> deze competitie 103 voor en 22 tegen. Een schitterend resultaat. Maar er wachten nog twee zware maanden, waarin onze jongens in binnen- en buitenland zich kunnen waarmaken. Rest mij nog te vermelden, dat de jongens van VVOG bij het begin van de wedstrijd ieder van ons een bosje paling overhandigden i.v.m. het behaalde kampioenschap. Een zeer sympathiek gebaar, dat zeer werd gewaardeerd, (leider Hr. Boerkoel) VDO BIAjax BI 02 Ajax kampioen Met nog twee wedstrijden voor de boeg, werd onze B1 op deze winderige dag kampioen. Vanaf het begin hielden wij onze tegen stander goed onder druk, maar de afwerking verliep niet naar wens. Dit werd enerzijds veroorzaakt door een opeenhoping van teveel tegenstanders in het strafschopgebied, anderzijds door het niet benutten van de kansen. Toch werd het na plm. 15 mi nuten spelen 01 door Gé van Wees, die koppend scoorde, na een ook met 't hoofd aangegeven bal. De 2e helft begonnen wij overdonderend, doch onze spits kon maar niet tot scoren komen. Tenslotte vergrootte Donald de Vries de voorsprong tot 02, hetgeen de wedstrijd en het kampioenschap besliste. Na afloop werden spelers, trainer en leider door de ouders op bijzondere wijze verrast met (voor elk) een prachtige bos rode rozen. Ook gaat onze hartelijke dank uit naar de vereniging VDO voor de sportieve wedstrijd en 't gastvrije onthaal na af loop in hun prachtige kantine. Medegewerkt hebben aan dit succes: Jeroen v. d. Beid, Hans Bergsma, Rein Bos, John Cornet, John Holshuysen, Paul Holt- greive, Henk Panday, Pim van Rookhuizen, Philip Uitenboogaard, Donald de Vries, Gé v. Wees, Wim Wolffgramm, trainer D. de Groot en leider R. Been. Germaan ClAjax Ct 04 Nog 1 punt had de C1 nodig voor het ongeslagen kampioen schap tegen de Germaan. Gezien de stand op de ranglijst moest dit geen probleem zijn en dat bleek het ook inderdaad niet te zijn. De 04 overwinning werd regelmatig opgebouwd via doel punten van Das, Mulders, v. d. Heuvel en Kieft. Slechts in het begin bood de Germaan, vooral onder leiding van hun keeper, nog enige tegenstand, maar verder overheerste Ajax. Met slechts 1 verliespunt in de uitwedstrijd tegen AFC en tot op heden 6 punten voorsprong op Zeeburgia, zorgden de volgende C-juniores voor het kampioenschap: Ton Hak, Onno Pauw, Erik Heerings, Tjapko Teuben, Jacques de Heer, John v. 't Schip, Wim Kieft, Johan v. Leyenhorst, Peter v. d. Heuvel, Rudie Das, Rudie Mulders, Ron Voorn en Bob Moria. Een mooi afscheidscadeau voor leider G. Holsheimer, die het jeugdvoetbal gaat verlaten om op andere wijze Ajax zijn diensten aan te bieden. Ajax B3—Rood Wit BI 3—2 Een geweldige wedstrijd van Ajax-zijde op het totaal doorweek te VVGA-veld. Een grimmige wedstrijd met een klein beetje cup karakter. Kort voetbal was op deze verregende piste niet mo gelijk; lange ballen, was het parool. Aan beide kanten deden zich met de regelmaat van een klok hachelijke situaties voor de Overtoom 515 - Amsterdam Telefoon 129804 Ook de kleur lak van UW auto, motor, bromfiets, huis en boot hebben wij in voorraad 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 17