AjaxFC Twente - Overweg in duel met Arnesen Behalve het eerste elftal veroverden ook een viertal jeugdteams de hoogste titel; zij worden aangeduid met ,,the under 8s", ,,the under 10s",,the under 12s" en ,,the under 13s". Het uit negen personen bestaande bestuur (president Mr. L. Staf race J.P.) heeft twee dames (I!) in de gelederen, t.w. Mrs. Inge Zoumboulaki, Secretary, en Mrs. Nancy Devin, assis tent Secretary. (Wat let ons als Jan nog eens weggaat In een begeleidend schrijven worden de activiteiten van Mrs. Nancy Devin extra genoemd. Zij zal, naar wij menen, de public relations" onderhouden (mede gezien het door haar getekende ,,With compliments"-kaartje). Zij maakt ook deel uit van het damesteam van de club. De competitie begint daar medio april en duurt tot medio sep tember. Zij wordt voorafgegaan door een toernooi om The Am pol Cup, waaraan alle clubs (in twee secties) deelnemen, en dat duurt van januari tot eind maart. Wat Ampol precies is Ergens in de ons toegezonden gegevens staat een dankwoord aan het adres van Ampol: ,,The Australian Company for the continued support and assistance given to soccer for many years substantially helping Soccer's developing in Australia". Aldus de president van The Victorian Soccer Federation, die besluit met: .Soccer followers can show their appreciation in practical way by buying Ampol". Er loopt daar ook nog een Hollander rond: de Nederlandse naam van Frans Berens (29-10-1946) laat geen twijfel over. Hij is lid sinds 12 december 1956. Uit de doopceel over hem gelicht, blijkt o.m. dat hij in 1973 en 1975 de ,,Trofee" ontving als meest faire en beste speler; in 1974 kreeg hij die onderscheiding niet wegens een schorsing voor twee wedstrijden. Aldus het een en ander over Green Gully Ajax Soccer Club, St. Alban, Victoria, Australia, waarvan de clubkleuren groen-wit zijn. Ja, aangezien we in het Stadion ,,De Galgenwaard" te Utrecht tegen de club van die naam wel meer ,,het hoofd in de strop hebben moeten steken" (vrij recentelijk op deze grond ook im mers werden gewipt voor de KNVB-Beker), waren we op het resultaat van deze zondag (3 april jl.) niet zo erg gerust. En met ons meerdere Ajacieden niet. Maar hoewel het in zijn tota liteit geen grootse vertoning werd, was het een ontmoeting waar bij wij in ieder geval de twee kostbare punten wegsleepten en dit zeker als de veel betere ploeg. De rust ging in zonder dat er gescoord was. Na de pauze was het topscorer Ruud Geels, die twee maal het Stichtse net wist te vinden en daarmede zijn totaal een nog grotere hoogte gevend. Behalve dit succes, waren er deze zondag nog meer winsten te boeken bij de andere teams, maar de vreugde was wel heel erg groot met betrekking tot het ONGESLAGEN KAMPIOENSCHAP dat de JUNIORES Al behaalden met hun 7O zege tegen RCH te Haarlem. In de eerste plaats de jongens zelf gecomplimenteerd alsook natuurlijk leider Nol Boerkoel, trainer Jan van Daal, de Jeugd- 2

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 4