Don's AUTOLAK ALLE KLEUREN Otto Nieuwenhuizen b.v. haarverzorgers Europa-cup Fan-clubs 1977 Mw I WLMIV OOK IN SPUITBUSSEN Overtoom 515 - Amsterdam Telefoon 129804 Ook de kleur lak van UW auto, motor, bromfiets, huis en boot hebben wij in voorraad eindelijk het verlossende doelpunt. Een hoge bal van links, af zender: Tonnie van Unen, verdween over de keeper in het doel. In de tweede helft verliepen de combinaties beter en zodoende werd de voorsprong uitgebouwd tot 40. Het werd 20 door René Anneese, die uit een corner van rechts hard inkopte. Dezelf de speler maakte er ook 30 van na een dieptepass van Mike Helenklaken. Tenslotte wist Raymond Wolffgramm met een hoog afstandsschot het vierde en laatste doelpunt te maken. Ajax B2JOS BI 1—1 In tegenstelling tot de eerste ontmoeting tegen JOS, was dit een niet zo'n beste wedstrijd. Er werden veel kansen gemist en het had zelfs weinig gescheeld of we hadden verloren. Dit kwam omdat de aanvallers van JOS veel te veel ruimte kregen. In de volgende wedstrijden zal dit moeten veranderen, anders maken we het ons veel te moeilijk. elkaar opgewassen, al had Ajax toen al het beste van het spel, wat tot een mooi doelpunt leidde. In de tweede helft werd DWS gewoon weggespeeld door een zeer goed draaiend Ajax-elftal. De eindstand (04) zegt genoeg en met wat meer geluk had het zeker nog meer kunnen zijn. Ajax A2Zeeburgia A2 40 Zeeburgia heeft van oudsher altijd sterke pupillen gehad. De ontmoetingen tussen deze vereniging en Ajax zijn altijd boeiende duels. Ook deze wedstrijd was voor de toeschouwers aantrek kelijk. De eerste helft sloten we af met een 02 voorsprong door doelpunten van Michel Kreuger en Ringo Rootlieb. Na de rust was het weer Ajax, dat aanvallend de wedstrijd beheerste. Het waren Ringo Rootlieb en Herman van Eekeren, die de eind stand op 04 bepaalden. Ajax A3Diemen A2 20 In het begin van de wedstrijd werd door sommige spelers niet voldoende begrepen, dat voetbal een teamsport is, o.m. werd slechts een gedeelte van het speelveld gebruikt en hierdoor kon er niet gescoord worden. Maar na de rust ging het veel beter. Via doelpunten van Rob van Rossum en Ronald van Vark kon Ajax tenslotte de winst grijpen (20). Ajax BIAnimo B1 40 Evenals in de uit-wedstrijd tegen Animo was het moeilijk voor Ajax B1 om tot scoren te komen. Veel uitgespeelde kansen werden slordig afgewerkt. Maar vlak vóór rust kwam dan toch ZATERDAG 2 APRIL Alle wedstrijden afgelast. MAANDAG 4 APRIL De A2- en A3-pupillen speelden 's avonds bekerwedstrijden. Hierbij de wedstrijdverslagen. Ajax A2Diemen A2 22 Ajax wint na strafschoppen. Een slechte wedstrijd van Ajax- kant. Eerst „achter" komen, terwijl wij al met een aantal doel punten vóór hadden moeten staan. Langszij komen (11), daar na wéér achter, om vervolgens op de valreep toch nog weer gelijk te maken, 22. Hierna volgden strafschoppen. Resultaat: winst voor Ajax in deze bekerwedstrijd. Zeeburgia A3Ajax A3 13 Op een zeer moeilijk bespeelbaar terrein was het voor de A3- pups in het begin een niet zo'n gemakkelijke wedstrijd. Maar nadat Rob Groenteman, uit een mooie pass van Albert Uitzinger, de score had geopend, liep het wat beter. In de tweede helft maakte dezelfde speler 02. Hierna dacht het elftal er al te zijn, maar Zeeburgia kwam terug en maakte 12. Het werd toen toch nog spannend. Vlak voor tijd bepaalde Ronald van Vark de eindstand op 13 met een hoog schot, dat via de han den van de Zeeburgia-keeper doel trof. H. Bijvank Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 Van 8 tot 11 april werden in Karlsruhe (W.-DId.) voor de tweede maal de Europese kampioenschappen voetbal gehouden voor fan club elftallen uit geheel Europa. Als enige club uit Nederland trachtte ,,De Aiacied" hier de eer van Nederland en Ajax hoog te houden en verdedigen. Er werd o.a. gestreden tussen Ein- tracht Frankfurt, FC Zurich, Hertha BSC Berlin, St. Etienne, Ajax-Amsterdam (De Ajacied) enz. We hopen u in de volgende uitgave van het Ajax-Nieuws een gunstige uitslag mee te kunnen delen. Dat het Ajax ondertussen goed moge blijven gaan! Supportersvereniging De Ajacied 20

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 22