Onze pupillen B1 -PUPILLEN - Staand v.l.n.r.: M. Helenklaken, L. Schmikli, M. Bavel, B. Koning, W. Kielholtz, H. Bljvank (leider), R. Anneese (aanvoerder). Zittend v.l.n.r.: H. Slotboom, R. Thonus, R. Wolffgramm, T. van Unen, R. Claus, G. Stroes De wedstrijden op 19 en 26 februari werden afgelast. ZATERDAG 5 MAART Ajax AlAFC Al 21 In deze spannende wedstrijd nam Ajax de leiding door een doel punt van Edwin Bakker. We bleven iets sterker, maar door een slordigheid in onze verdediging kwamen de partijen weer naast elkaar, 11. In de tweede helft speelde Ajax nog meer op de aanval, wat vlak voor het einde de beslissing opleverde; René Panhuis was de maker van een schitterend doelpunt. WTO A1—Ajax A2 0—7 Een grote overwinning, maar van Ajax-zijde toch een slechte wedstrijd. Pingelen, alsmaar lopen met de bal, kortom een rom melig gedoe. De langdurige winterstop heeft dit elftal blijkbaar geen goed gedaan. FIT A2—Ajax A3 0—5 Na vele afkeuringen kon de wedstrijd tegen de pupillen van FIT eindelijk doorgaan. Doordat het wedstrijdritme eruit was, duurde het een tijdje voor Ajax kon scoren. Het eerste, derde en vijfde doelpunt kwamen van Ronald van Vark, waarna Rob van Rossum de tweede en vierde goal voor z'n rekening nam. Vermeldens waardig: het sterke spel van Bart Hulshof. Ajax BI— DJKB1 2—0 Ook bij de B1 was het duidelijk te merken, dat er langdurig niet gespeeld was. Vele foute passes en rommelig spel. Van de vele kansen die we kregen, werden er twee benut. Vóór rust scoorde Tonnie van Unen na een goede, hoge voorzet van Gerard Stroes. In de tweede helft maakte Lazlo Schmikli, na een dieptepass van René Anneese, er 20 van. Met wat meer overleg had er veel meer ingezeten, jongens! Ajax B2Amstelland B1 00 Er valt over deze wedstrijd niet veel te zeggen, daar het een zeer slechte partij was. Onbegrijpelijk dat het nu 00 bleef, daar Ajax de uit-wedstrijd met 05 had gewonnen. Hopelijk doen we het de volgende keer beter. 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 20