A j X Af alfabetische volgorde: Van Aggelen, Blok, De Breet, Ferron, CARNAVAL 1977 OP VOORLAND A I A I P-S- Hierbij geef ik u de namen van de Vrienden van Ajax in I Haarmc f^pplUprkpn Knolr I nnon \/an f\/I 11riU- Monrloc on Haarms, Geelkerken, Koek, Louen, Van Maurik, Mendes en Schouwenburg. Op zaterdag 12 februari jl. organiseerde de Commissie „Vrien den van Ajax" voor de derde maal hun carnavalsavond. En wat voor een avond. Meer dan 200 pretmakers en uiteraard ook ,,-sters" hadden van 20.00 uur tot 3.00 uur 's-nachts, de avond van sfeer en jolijt. Twee orkesten, afwisselend spelend en tegelijk eindigend, Prins Carnaval met gevolg, Imca Marina en natuurlijk zo langzamer hand onze vaste gasten de Twee Pinten. Leeftijd speelt zo'n avond geen rol; de dansvloer is constant door jong en oud bezet en de ene polonaise is nauwelijks be ëindigd of de andere start alweer. Ondergetekende mocht dit alles voor de derde maal meemaken en telkens is het weer beter, loopt alles vlotter, eigenlijk is deze avond bij Ajax niet meer weg te denken. Neem nu die 45 mensen per bus uit Den Bosch. Hebben die in Brabant niet genoeg carnaval of is het wellicht zo, dat onze avond in vergelijk met andere carnavalsevenementen er qua gezelligheid beter uitspringt? Veel gecostumeerde dames en heren, waarbij het aantal blauwe kielen wel in de meerderheid. Wat met een nerveuze start drie jaren geleden is begonnen (financieel risico; zou het wel aanslaan?), is nu tot iets groots uitgegroeid, vooral omdat ook ditmaal de zaak weer enorm was versierd. Daar had de commissie alleen al zo'n twaalf uur tijd per man in zitten. Vrienden van Ajax (zo mag ik jullie zeer zeker wel noemen), het was weer geweldig De rust voor jullie is nu weergekeerd. De voldoening iets geweldigs volbracht te hebben, zal zeker nog lang bij allen nawerken. Dank voor jullie werk en dit niet alleen van ondergetekende, maar gelijk het applaus op die avond, ook namens vele anderen. Alaaf, en op naar de vierde avond. A. Kraan CARNAVAL 1977 - ALAAF 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 14