H| MBlpBl AjaxAZ '67 1—0 - Vol actie waard geweest. Een voor ons niet begrijpelijke spelerswisseling (Zuidema voor La Ling) bracht zeker geen verbetering en de situatie was op bepaalde momenten zelfs zó voor onze veste), dat er paniekerig verdedigd werd. Toch zouden we nog op 20 komen, toen de Haarlemmer Huyg, de gehele wedstrijd uitstekend spelend, een fout maakte, de bal via Zuidema bij Geels kwam, die beheerst inschoot (20). Daar zouden we het bij willen laten. Wat ons C-elftal aangaat, was er ook al, behalve de winterstop, een aantal weken van afgelastingen, zodat het nieuws over onze Reserves uiteraard beperkt is. Alleen over de uitwedstrijd tegen AZ '67 van zaterdag 22 januari was wat te melden; commentaar van Wim Schoevaart vindt u elders. Zowel aangaande Seniores- als Juniores- en Pupillen-resultaten zijn deze door diezelfde omstandigheden als hierboven gemeld beperkt (winterstop en afkeuringenToch hebben de heren Heis terkamp en Schoevaart alsmede Jeugd-reporter Hans Bijvank nog wat in elkaar weten te draaien. Dirk van Beusekom (vierde elftal) wipte even bij ons aan met het verzoek via het clubblad zijn dank te betuigen voor de be langstelling die hij had ondervonden (o.a. prachtige fruitmand), een en ander in verband met de meniscus-operatie. Hij wenst verder allen het goede toe in het nieuwe jaar. Bij deze. Die Kienavond, georganiseerd door de Clubavond-Commissie (gehouden op 22 december 1976), mocht zich in de belangstel ling van ruim 200 bezoekers verheugen. Wonder-o-wonder weer de enorme hoeveelheid prachtige prijzen, waarvoor vanaf deze plaats dank aan gevers en organisatoren. Opvallend soms bij dit unieke kansspel, hoe de één eindeloos in spanning zit te wachten op hét verlossende nummer, terwijl de ander onbewogen twee of drie keer naar de controle-tafel wandelt. Geluk ja, zo is dat. Maar een prettige avond was het! In ons vorige clubblad hebt u op pagina 12 een bijdrage kunnen lezen onder het opschrift: ,,De CC op stap". Door onduidelijkheden of wat anders ook, schijnt dit stap pen" niet goed te zijn overgekomen. UW SPECIALE AANDACHT VOOR PAGINA 17! 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 2