ROCHAS JL van de activiteiten der oc monsieur after shave DJK B1Ajax B1 0—5 Pas ver in de eerste helft konden de Ajax B1 -pupillen afstand nemen van DJK. Uit een corner van René Anneese tikte Tonnie Unen de bal over de doellijn. Dit bleef de stand tot de rust, wat wel wat magertjes was in verhouding tot het grote veld- overwicht van Ajax. In de tweede helft liepen de combinaties vlotter. Al gauw werd het 02 door Laxlo Schmihli uit een corner van Anneese. Na een goede combinatie op het midden veld kwam de bal bij Gerard Stroes, die van afstand er 03 van maakte. Uit een mooie aanval op rechts opgezet, trok Roland' Claus de bal voor, waar Raymond Wolffgramm klaar stond om 04 te scoren. Er kwamen nog vele kansen, doch pas vlak vóór tijd werd de eindstand op 05 bepaald door Roland Claus. De goede inzet van het gehele elftal in de tweede helft heeft ervoor gezorgd, dat de Ajax B-pupillen met ruime cijfers van DJK won nen. Volhouden zo, jongens. Ajax B2De Meer B1 21 In een spannende wedstrijd, waarin Ajax voortdurend in de aan val was, kwamen onze jongens vóór rust op 20. In de tweede helft kon De Meer 1 de eer redden. H. Bijvank monsieur ROCHAS alirr-shavr ROCH AS-PARIS Importeur: B.I.E.O.-Amsterdam de avond, onder grote spanning van de aanwezigen, de kwartaal- kampioen(e) bekend. Het bleek toen dat het de dames waren die in dit opzicht de dienst uitmaakten, en wel: 1e plaats mevr. Eekeres 69211 punten 2e 3e 4e plaats plaats plaats mevr. mevr. mevr. v. d. Busken Keizer Smeelen 69058 punten 68539 punten 67858 punten Allereerst zou ik u namens de OC een voorspoedig 1977 willen toewensen. Wij spreken daarbij de hoop uit in het nieuwe jaar weer op uw aller steun en belangstelling te mogen rekenen, wat het werken voor ons allen vergemakkelijkt. In het vorige clubblad hebt u kunnen lezen, dat de OC een ver lichte prijzenkast heeft aangeboden; deze kast, welke in het Jeugdhonk een waardige plaats heeft gekregen, is inmiddels dank zij de fijne medewerking van de heer W. F. Bruynesteyn gevuld met de prachtige prijzen, die in de laatste jaren door de Ajax-Jeugd zijn veroverd, zodat ook de ouders nu deze trofeeën kunnen zien. Op 18 december jl. hield de OC in het Jeugdhonk het Kerstbal. Een druk bezochte, zeer geslaagde avond is het ook ditmaal weer geworden, mede door de aanwezigheid van de echte Kerstman, Remco de Eerste. Nadat alle dames voor hem hadden gedanst, tracteerde hij hen op een leuk cadeautje, wat bij allen heel goed in de smaak viel. Daarna, op 23 december jl., hadden wij onze kerst-kaartavond, met daaraan verbonden het uitroepen van de tweede kwartaal- winnaar (winnares). De heer Brouwers, die er voor gezorgd had dat de prijzentafel weer een uitstekende aanblik bood, maakte aan het einde van Met 25 marsen veroverde mevrouw Kreuger de Marsen-prijs; de grote ,,Schlemiel(e)" was mevrouw Eisinga met 63200 punten. Een leuke avond. Indien er onder u nog zijn die zin hebben om op donderdagavond gezellig (en dat is het!) in het Jeugdhonk te klaverjassen, wij roepen u een van harte welkom toe. Tot zover een kleine opsomming van onze activiteiten, waarbij voor de naaste toekomst o.a. ook alweer de Carnavalsavond op zaterdag 12 februari a.s. op het programma staat. In het Jeugdhonk inderdaad. De ervaring heeft geleerd dat de toegangsbewijzen voor onze avonden snel aan-de-man gebracht worden, zodat, indien u zo'n uiterst gezellig feest wilt meemaken, u er voor dient te zorgen tijdig in het bezit van zo'n geldig toegangsbewijs te komen. Dat kan bij de leden van de OC of de heer C. C. Kamlag. Hopende dat dit verslag goed bij u wordt ontvangen, groet ik u namens de Ontspannings-Commissie Ajax-Jeugd. A. L. van Zoest, secretaris Bij deze een woord van dank aan de OC die, in samen werking met de heer Kamlag, in het afgelopen jaar zoveel werk heeft verricht om voor de ouders van de Ajax-jeugd vele gezel lige avonden te organiseren in de fraaie kantine op Voorland. Succesvol, dat mogen we zeggen, waren de dansavonden met de prachtige tombola's, bingo en het méér dan gezellige Kerstbal in de sfeervol versierde kantine. Ook de klaverjasavonden don derdags waren bijzonder geslaagd te noemen, met de vaak leuke prijsjes. Op de laatste kaartavond van 1976, 23 december, waren er voor ieder van de klaverjasclubleden een drietal lekkernijen plus prij zen voor het klassement van de eerste helft in de competitie. Groots! Wat te zeggen van de prachtige prijzenkast in de kantine, waar voor de OC zorgde. Op woensdagmiddag de moeders aan het werk zetten om de vele mooie bekers te poetsen; wat staan ze te glimmen! Ze versieren het toch maar steeds weer! (de OC-leden - Red.) Andere activiteiten voor de jongens in samenwerking met de jeugdcommissie en de leiders van de elftallen. Ook zij natuurlijk bedankt voor alles. OC, ik weet dat jullie zeggen, bescheiden als jullie zijn, „graag gedaan." Maar nogmaals onze grote erkentelijkheid voor het vele werk. Tevens voor iedereen een gezond en sportief 1977 toegewenst. De ouders van Hans Smeelen 22

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1977 | | pagina 12