kienavond woensdag 22 december a.s. disco WILLY ALBERTI zag Ajax enige minuten voor tijd toch nog kans de twee winst punten te pakken via enig kopwerk van Barry Hulshoff en Ruud Geels, waarbij de laatste doelman Jongbloed in wanhoop ter aarde deed gaan. Een magere 1O winst derhalve en daar laten we het maar bij Rod aAjax. Een wedstrijd om tegenop te zien. Het is er vaak slecht toeven. Maar zie wat er gebeurt: Geels O1Krol O2 en Er kens O3, rust, Nanninga 13, Nanninga 23. Eindstand. Toch twee winstpunten op een concurrent, al werd het nog wel even benauwd. Door afgelasting van FeyenoordVVV staat Ajax nummer 1 in de eredivisie. Jawel De jaarlijkse is ditmaal vastgesteld op De resultaten van het C-elftal blijven redelijk op peil, terwijl de prestaties van de Seniores in het algemeen beter zijn dan vorig jaar. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de respectieve lijke overzichten. Misschien ten overvloede wordt u herinnerd aan de jaarlijkse Kienavond op woensdag 22 december a.s. in het Ajax-Restau- rant. Aanvang 20.00 uur. Voor nadere bijzonderheden gelieve u de publikatie te lezen van de Clubavondcommissie elders in dit blad. In een der kleedkamers van ons Jeugdhonk zijn door (daders bekend) beschadigingen toegebracht, o.a. aan de deu ren; het gaat ongetwijfeld veel geld kosten om een en ander weer in de oude staat terug te brengen en je vraagt je af wat de „heren" bezield (heeft?) met een dergelijke vernielzucht. Laten we hopen, dat er een les uit getrokken is. Op 18 november jl. vergaderde de Ledenraad onder voorzitter schap van Jan Potharst als waarnemer voor praeses Jaap van Praag. Tijdens deze bijeenkomst werd de benoeming van de Technische Advies Commissie een feit. Voor het overige: zie het verslag van deze bijeenkomst op hierna volgende pagina's. Zoals u zult bemerken, zijn de rollen voor een keer eens omge draaid. Normaal gesproken houdt ondergetekende een interview met Ajacieden, nu heeft ,,Sr." dit op zich genomen door te gaan praten met Hans Kok in het Revalidatie-lnstituut en schrijft ondergetekende de Kroniek. Misschien dat zulks in verband met de continuïteit, nog niet eens zo'n slecht idee is geweest. Ver andering van spijs Onlangs is ons lid Jan Timman (broer van Henk en Cor Tim man) overleden. Jan Timman kreeg vooral bekendheid als KNVB- official. Wij wijzen u op het In Memoriam van Wim Volkers. Zaterdag 27 november was St. Nicolaas op visite bij de Ajax- Jeugd na eerst een bezoek gebracht te hebben aan Hans Kok. Zoals ieder jaar was het ook nu weer een zeer geslaagde middag. Het was bij de wedstrijd AjaxFC Amsterdam een uiterst ple zierige zaak na lange tijd van afwezigheid weer onze voorzitter Jaap van Praag in de bestuurskamer aan te treffen. Zoals u weet zat hij een aantal weken wat in de lappenmand maar ge lukkig is onze praeses duidelijk aan de beterende hand en zal hij binnenkort zijn werkzaamheden weer hervatten. En hierbij laten wij het dan; deze laatste Kroniek van 1976. Het gaat momenteel met de club in de goede richting. Ons eerste elftal bevindt zich aan de top van de eredivisie, het C-elftal blijft goed meedraaien, de amateurteams leveren zoals eerder gezegd betere prestaties dan voorgaande jaren, de jeugdploegen blijven goede resultaten produceren. Dat 1977 ons de nodige voorspoed en geluk moge brengen om die opgaande lijn te continueren Laten we het hopen. Tijn Middendorp Deze avond wordt gehouden in het Ajax-Restaurant. Aanvang 20.00 uur. De clubavondcommissie wijst er met nadruk op, dat de toegang ALLEEN geldt voor leden, ondersteunende leden alsmede buitengewone leden; derhalve alleen toegang op vertoon van diploma's. Het is dus NIET toegestaan introducé's mede te brengen. Let wel: aan het bovenstaande zal stipt de hand wor den gehouden. Voorzover u in de gelegenheid bent één of meerdere prijzen voor dit kienfeest beschikbaar te stellen, dan gaarne een telefoontje aan één van onderstaande adressen: K. W. van Mourik, Oostenburgergracht 35, tel. 251172 M. Lindeman, Van Hogendorpstraat 77, tel. 121248 J. H. Minderhout, Cabotstraat 3a, tel. 167883 C. A. Welling, Reinier Claeszenplein 3, tel. 183859 Dus niet vergeten: woensdag 22 december a.s. kienen in het Ajax-Restaurant De clubavondcommissie voor al uw grammofoonplaten Hi-Fi- en stereo-installaties Osdorpplein 236, Amsterdam-W, Telefoon 195262 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 3