st. nicolaasfeest VOLOP AJAX-JEUGD Zaterdag 27 november jl. organiseerde de Jeugdcommissie het jaarlijkse Sinterklaasfeest voor Pupillen en C-juniores. In tegenstelling tot (vele) voorgaande jaren was besloten af te stappen van de vertoning van films (heren Tjepkema), doch wer den groepen gevormd, die onder leiding van enkele A1-juniores een spellenprogramma afwerkten, waarbij de prestaties werden gehonoreerd in punten bij: balgooien, pijlgooien, baldrijven, voet balsjoelbak, basketgooien, vèrspringen, penalty-schieten, sjoelen en ringwerpen. De eerste-, tweede- en derde-prijs winnaars kregen daarna een enveloppe met een waardebon erin, die recht gaf op het verkrijgen van sportartikelen. Een zeer actieve middag dus die, naar wij menen te hebben mogen constateren, in zijn opzet is geslaagd. Omstreeks half-vijf arriveerde de Oude Man uit Spanje met zijn trouwe helperde Jeugd gezellig voor hem op de grond zit tend een toespraak met hier en daar 'n vermanend woord 20 en enkelen ,,op het matje" bij de Sint de prijsuitreiking, waarna de Bisschop weer vertrok Dank aan allen die, op wat voor wijze ook, bijdroegen tot dit succesvolle festijn. Sint liet nog een speciaal dankwoord achter aan het adres van de heer Peet Petersen voor het uitstekend verzorgde vervoer van hem en zijn knecht. Tenslotte willen wij in onze dankbetuigingen zeker ook niet de heren Tjepkema (zowel senior als junior) vergeten: we zeiden het reeds in de aanvang: vele jaren hebben zij op een middag als deze de Jeugd beziggehouden met fantastisch leuke films. Dat was geweldig en verdient vanaf deze plaats alsnog onze grote erkentelijkheid. Bij deze, Tjep De „officiële" uitslag van de wedstrijden was: nr. 9 groep B 190 pnt. leider: Brenker nr. 8 groep H 198 pnt. leider: Paschier nr. 7 groep E 204 pnt. leider: Boog nr. 6 groep A 207 pnt. leider: Krams nr. 5 groep D 222 pnt. leider: v. d. Hengst nr. 4 groep F 226 pnt. leider: Papavoine nr. 3 groep C 227 pnt. leider: Muller nr. 2 groep I 232 pnt. leider: v. d. Meyden nr. 1 groep G 236 pnt. leider: Vonk

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 20