WmMiïFm:'- Voorwedstrijd bij FeyenoordAjax van de beide C1-Juniores, welke wedstrijd door ons met 32 werd verloren spelbeeld, met daarbij vermeldend dat KBV ook niets meer liet zien. Kortom, een wedstrijd om snel te vergeten. Ajax C3De Meer C1 1 1 De C3 had het tegen het onderaan staande De Meer erg moeilijk. De Meer nam in de eerste helft de leiding, doordat er in onze achterhoede niet gedekt werd. Ajax bleef steeds de aanval zoe ken, maar door te nerveus spelen werd er veel balverlies geleden. Alléén met hard werken, hoe lofwaardig ook, komen we er niet. Er moet meer met overleg gespeeld worden. Gelukkig werd het vlak voor tijd, door laatste man Damman, toch nog 1 1. Zeeburgia C3Ajax C4 04 Deze uitwedstrijd tegen Zeeburgia bracht Ajax een verdiende overwinning. De gehele speeltijd was Ajax sterker, met doel punten gescoord door achtereenvolgens: Verheul, Smeelen, Ver heul en Donker. ZONDAG 21 NOVEMBER Stormvogels A1Ajax Al 19 Op deze wedstrijd heeft onze spits Erwin Cramer een groot stempel gedrukt, door de eerste 5 goals op één rij voor zijn rekening te nemen en aldus zijn harde werken in iedere wed strijd eens extra beloond zag. Wat vreemd was: dat wij na tien minuten tegen een 10 achterstand aankeken, hierna echter ons team de mouwen opstroopte en met grote pressie de tegenstan der op de knieën kreeg, wat uitmondde in de reeds eerder ge noemde eerste vijf goals, plus 2 van Gerrit Faessen, 1 van Rick v. d. Boog en 1 van Peter v. d. Hengst. De dubbele cijfers be hoorden zeker tot de mogelijkheden; desondanks had ons team als geheel de IJmuidenaren een lesje collectief voetbal laten zien. Volhouden zo. Zeeburgia A1Ajax A2 11 (vriendschappelijk) Aangezien er 3 spelers van ons elftal met de A1 mee moesten, kwamen we niet in onze sterkste opstelling uit. Dit was de gehele wedstrijd duidelijk aan ons spel te merken, want wat ervan terecht gebracht werd, was maar zeer pover. We kwamen na plm. vijf minuten, na een fout in de Zeeburgia-achterhoede, met 01 voor; een trekbal van René Jansen naar de geheel vrij staande Marcel van Rijn betekende 01. Bij een voorzet van Zeeburgia werd de bal slecht door onze verdedigers wegge werkt. In plaats van eruit-te-komen, bleven er 3 a 4 verdedigers van ons op de doellijn staan, waardoor ex-Ajax-speler Matteman er gemakkelijk 11 van kon maken. Met deze stand brak de rust aan. De tweede helft was van zo'n slecht gehalte, dat hier weinig van te vermelden is. Zeeburgia domineerde zeer sterk. Bij ons was het plaatsen pover, zodat er weinig aanvallen op gezet konden worden, ledereen rommelde maar wat aan. Tevens werden er zeer vele persoonlijke fouten gemaakt. AFC B1— Ajax BI 0—5 Een nogal gewijzigd team van AFC t.o.v. de eerste wedstrijd tegen hen (80) in dit seizoen, kon ook nu ons bij vlagen schit terend spelend B1 -elftal niet van scoren afhouden. Jeroen v. d. Beid opende met een mooi schot in de benedenhoek 01. Even later was het John Cornet, die ook al in dezelfde hoek doel trof, 02. Net voor rust maakte John Holshuysen via een stuiterbal 17

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 17