kienavond jong ajax woensdag 22 december a.s. dag voor de Ajax-jongens te hebben gereserveerd. Uiteraard in gezelschap van zijn trouwe knecht. Dankzij de onvolprezen activiteiten van de Ajax-Ontspannings- commissie is ons Jeugdhonk een fraaie prijzenkast rijker gewor den, waarvan het natuurlijk de bedoeling is, dat deze zo spoedig mogelijk de nodige vulling" krijgt. Als we zo de jeugd-resultaten lezen en beluisteren, is er de gegronde verwachting, dat zulks best in orde komt. Heren van de Ontspanningscommissie, namens Ajax en niet in het minst van de jeugd hartelijk dank! Ons bereikte de mededeling dat oud-eerste-elftalspeler COR JURRIAANS is overleden. Hoewel Cor al geruime tijd geen lid meer van Ajax was (zijn hart lag bij De Eland), kenden velen van ons hem toch nog zó goed uit de dertiger jaren en later ook nog als jeugd-secretaris, dat wij meenden zijn heengaan hier toch wel te moeten vermelden. Hij ruste in vrede. FeyenoordAjax 11. Een goede wedstrijd, die echter toch meer spannend was dan uitblonk aan techniek. Enfin, we nemen aan, dat u er genoeg over gezien, gehoord en gelezen hebt. Onze voorzitter, nog niet in staat de ontmoeting persoonlijk in de Kuip bij te wonen, ontving van de heer C. Enkelaar, NOS-TV, de vriendelijke uitnodiging de wedstrijd in de Hilversumse studio's te komen volgen, hetgeen kon gebeuren dankzij penningmeester Timman, die met zijn auto voor vervoer zorgde. Een zeer gewaar deerde geste van de heer Enkelaar! Wel, dan zijn we zo ongeveer aan het einde Nog dit voor onze medewerkers: de kopij voor het volgend club blad moet, zoals de datum aangeeft, wel op korte termijn worden ingeleverd (30 november a.s.), maar dat houdt verband met de voor Tante Pos uitermate drukke decembermaand. Gaarne uw medewerking. Dank u! Mart. J. W. Middendorp We zijn er ons van bewust, dat de berichtgeving omtrent de ver richtingen van ons C-elftal verbeterd kan worden. En ditmaal in het bijzonder heeft het aan kopij ontbroken om van de gespeelde wedstrijden een betere indruk te geven. Met trainer Jan van Daal is nu afgesproken, dat hij in het vervolg, vooral wat de uitwed strijden betreft, ons hierover de nodige aantekeningen zal ver schaffen, opdat onze Reserves voortaan in het clubblad beter uit-de-bus komen. Jammer dat van de FC Utrecht in de Domstad werd verloren (03). Dit moet wel voor een belangrijk gedeelte worden toe geschreven aan een krachten-verlies op het middenveld (Helling terug naar Telstar en Lerby reserve bij de A-selectie. Bovendien werd uiteraard Simon Tahamata gemist. De gang van zaken daarvóór was zeker gunstig: In een goede partij voetbal werd Haarlem op eigen veld met 02 geklopt (schitterende goals van Tahamata en Bouma). MVV kreeg aan de Middenweg een „warme" ontvangst, getuige de 51 nederlaag van de zuiderlingen. De „topper" FC Den HaagAjax leverde een 23 zege voor de onzen op; we stonden met 30 vóór, maar door vele bles sures (Wickel, Lamain, Verkaik ging er uit en Das) kregen de gastheren gelegenheid bijna nog langszij te komen, maar dat lukte toch uiteindelijk niet. cz>c=>c^ci>cz>cz>ci>ci><z^<z>cz><=i>cz><ii><z^cr>cz> De jaarlijkse is ditmaal vastgesteld op Deze avond wordt gehouden in het Ajax-Restaurant. Aanvang 20.00 uur. De clubavondcommissie wijst er met nadruk op, dat de toegang ALLEEN geldt voor leden, ondersteunende leden alsmede buitengewone leden; derhalve alleen toegang op vertoon van diploma's. Het is dus NIET toegestaan introducé's mede te brengen. Let wel: aan het bovenstaande zal stipt de hand worden gehouden. Voorzover u in de gelegenheid bent één of meerdere prijzen voor dit kienfeest beschikbaar te stellen, dan gaarne een telefoontje aan één van onderstaande adressen: K. W. van Mourik, Oostenburgergracht 35, tel. 251172 M. Lindeman, Van Hogendorpstraat 77, tel. 121248 J. H. Minderhout, Cabotstraat 3a, tel. 167883 C. A. Welling, Reinier Claeszenplein 3, tel. 183859 Dus niet vergeten: woensdagavond 22 december a.s. kienen in het Ajax-Restaurant De clubavondcommissie <=>d><Z><=X=I>CDC=><=I>C=>CZ><=>CZ>CI>C=><Z><=>CI><=>CI><IZ> 3

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 3