een brief uit canada verzoek van onze secretaris dankbetuigingen Amsterdamsche Football Club ,,Ajax" Administratie Middenweg 401 Amsterdam-Oost Dorval, 7 oktober 1976 Geachte Heer Dalmulder, Eerder dit jaar heeft u mij en mijn club Ajax enorm fijn geholpen door de speldjes, stickers en emblemen te sturen, waarvoor nog maals mijn welgemeende dank. Helaas konden wij de Ajax-traditie niet doorvoeren, en misten de divisie-titel met één punt. Toch, een tweede plaats was bevredi gend, en'hét deed me veel plezier de jongens en ouders het een en ander over het échte-Ajax te vertellen. Ingesloten vindt u enige foto's van het elftal, die u hopelijk leuk vindt. In blauw trainingspak vindt u ondergetekende deze foto genomen tijdens de kwartfinale van de Lac St. Louis Cup. Voor het volgende seizoen houd ik me zeer bescheiden aan bevolen voor welke hulp dan ook, die u ons team zou kunnen geven. Clubnieuws, een souvenirbal of shirt voor ons clubhuis, eerlijk, we zijn met heel weinig al zeer gelukkig. Nogmaals, mijnheer Dalmulder, zeer bedankt voor hetgeen u voor onze voetbalgemeenschap hebt gedaan. Veel succes toegewenst aan Ajax-Amsterdam in de competitie jammer dat Manchester United net iets beter was! Met de meeste hoogachting en met vriendelijke sportgroeten, verblijf ik, w.g. W. Bless 930 Sims Place, Apt. 91 Dorval, Quebec Canada De heer J. Westrik: „De houders(sters) van het nieuwe bewijs van toegang tot de officiële gereserveerde Ere-tribune worden verzocht UITSLUITEND de op de kaart aangegeven rij- en zit plaats te gebruiken. Soms kan van het ene op het andere seizoen daarin weieens een wijziging moeten plaatsvinden in verband met noodzakelijke verschuivingen. Dat is dan niet an ders. Maar als u niet de voor u bestemde plaats gebruikt, ont staan er begrijpelijk moeilijkheden. Gaarne uw medewer king in deze gevraagd." Langs deze weg willen wij een ieder onze erkentelijkheid be tuigen, die betrokken was bij het prachtige cadeau dat Ronald heeft gekregen. Jongens, ouders, allemaal, het was geweldig. Nogmaals, heel hartelijk dank. Familie Van Vark De heer L. Schappert wil gaarne hierdoor het bestuur e.a. bedanken voor de attenties hem op zijn 81e verjaardag bewezen. Hij is momenteel ziek; vanaf deze plaats onze beste wensen voor spoedige beterschap. 19

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 19