bestuursmededeling BELKRH BIESHAAR BEIKR BIESHAAR Carrosseriefabriek, Constructiewerkplaats, Automobiel spuit en moffelinrichting Toekomst Hoe ik mijn toekomst zie?? Ja, kijk, ik wil zoveel, nietwaar? Maar het kan niet altijd. Ik heb al gezegd: ik probeer een carrière op te bouwen als profvoetballer, werken voor een goed contract. Of dat lukt weet niemand nog. Persoonlijk geloof ik wel dat ik op z'n minst op de goede weg ben. Maar verder zal ik op een gegeven moment toch een kans moeten krijgen om te bewijzen wat ik kan, want eerlijk, ik geloof niet dat ik het zou kunnen opbrengen nóg weer een seizoen mee te maken waarbij ik zater dags regelmatig op de bank zit. Ik wil spelen, laten zien wat ik kan. Daarom moeten we maar afwachten wat het volgende sei zoen gaat brengen. Voor mijzelf heb ik heus wel een bepaalde „planning" gemaakt, maar of die ook werkelijkheid wordt ik weet het niet. Kijk, ik ben, zeg maar, „eigen kweek" van Ajax, maar een echte kans om mij te bewijzen in het C-elftal heb ik nog niet gehad. Ik wil zeker niet zeggen dat Robbie (Tervoort) er niet in thuishoort, integendeel, maar in het algemeen vind ik, dat spelers die Ajax via de scouting aantrekt, méér kans krijgen zich te bewijzen dan de „eigen kweek". Deze heeft bovendien het voordeel een totale Ajax-opleiding te hebben gehad, die ge geven wordt op een wijze, welke men niet gauw ergens anders zal aantreffen. Vaak is „eigen kweek" het beste, zoals meerdere malen in het Ajax-verleden is bewezen. We zullen afwachten wat het het volgend seizoen gaat worden. Ja, ik voel mij wel thuis in Ajax. Er zijn weinig dingen die ik ver anderd wil zien. Ja, die begeleiding, hoewel, nogmaals, de één daar zwaarder aan tilt dan de ander. Ajax is nu eenmaal een voetbalbedrijf, waar vaak geen plaats is voor een lachje of een geintje. Er moet hard worden gewerkt, prestaties moeten worden geleverd. Iedere wedstrijd moet gewonnen willen worden. Win nen is bij ons normaal. Alleen fouten worden besproken en be kritiseerd. Complimenten worden bijna niet gegeven; een goede prestatie spreekt vanzelf. Je leert daarmee te leven en ook te accepteren. Of ik een voorbeeld (keeper) heb? Ja vroeger was dat Jan van Beveren, maar nu niet meer. Jan wordt steeds meer een lijn- keeper, hij wil waarschijnlijk minder risico lopen, omdat hij ook al een jaartje ouder wordt. Ik heb meer bewondering voor Piet Schrijvers en heus niet omdat hij nu juist in Ajax speelt. Hoe Piet soms op de schoenen van een tegenstander duikt, vind ik erg goed. Ja, keeper-zijn is eigenlijk een raar vak. Het is wel iets aparts. Kijk, een veldspeler mag nog een fout maken zonder dat het direct een doelpunt behoeft te kosten. Maakt de doelman een fout, dan is het bijna altijd een goal. Maar ik vind dat, wanneer een veldspeler een kans voor open doel mist, dat dit net zo'n grote fout is als wanneer een keeper door mistasten een goal tégen krijgt. Wel telt dat laatste gewoonlijk méér dan het eerste. Maar ook dat weet je Na ruim twee uur praten verlaat ik huize De Jager, na nog even uit de mond van moeder genoteerd te hebben, dat Peter's grote droom is, te spelen voor een uitverkocht Wembley-stadion in Londen De overtuiging van mijn kant dat ik dat nog zie gebeuren ook. Tijn Middendorp Sigarenmagazijn Bennie Muiier Voorverkoop alle wedstrijden, óók uitwedstrijden Ajax Toto-inleveringsadres voor Ajax - BPC - Spartaan - Maccabi - SVA Haarlemmerstraat 96, telefoon 220431 VERHOGING CONTRIBUTIES EN DONATIES Waarde clubgenoten, In verband met diverse kostenstijgingen, tengevolge waarvan de lasten van onze vereniging steeds toenemen, is het noodzakelijk de contributies en donaties voor het komende seizoen te ver hogen. Overeenkomstig het bepaalde bij artikel 15 van het Huishoudelijk Reglement werden op 6 april jl. door de Ledenraad de contribu ties en donaties voor het verenigingsjaar 1976-1977 als volgt vastgesteld: Ere-leden en leden van verdienste (bondscontributie) 12,50 Werkende- en buitengewone leden f 150, Ondersteunende leden f 250, Juniores A (16-18 jaar) f 50, Juniores B (14-15 jaar) f 40, Juniores C (12-13 jaar) f 35, Pupillen (10-11 jaar) f 30, Dameskaarten voor werkende- en buitengewone leden en juniores A ƒ125, Dameskaarten voor ondersteunende leden 135, Kinderkaarten (t.m. 14 jaar) 100, Entreegeld seniores, juniores en A-pupillen (nieuwe leden) 25, Entreegeld ondersteunende leden en B-pupillen 12,50 Auto-parkeerkaarten f 125, Reserveringskaarten (vaste plaatsen) 75, Wij vertrouwen dat u allen, die Ajax een warm hart toedraagt, begrip kunt opbrengen voor deze noodzakelijke verhogingen. Er zij nog op gewezen dat het (de) diploma ('s) etc. om orga nisatorische redenen NIET bij onze Administratie kunnen wor den afgehaald; er volgt toezending per AANGETEKENDE post. De hieraan verbonden kosten zijn 5.(porti etc.), met welk bedrag wij u verzoeken uw giro-storting te verhogen. Inmiddels verblijven wij met clubgroeten, Namens het bestuur AFC „Ajax", H. G. A. Timman, penningmeester N.B. De laatste contributie-verhoging was voor het verenigings jaar 1974-1975 (vergadering Ledenraad 9 mei 1974; zie Ajax- Nieuws van mei 1974, no. 9, pagina 20). Voor het seizoen 1975- 1976 vonden geen verhogingen plaats. RIJKSSTRAATWEG 84 DUIVENDRECHT TELEFOON 020- 991625-992420 Met Ajax-diploma 10% korting

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1976 | | pagina 9